Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Giant Anthem 1


  • Lezárt topik Lezárt topik
82 hozzászólás a témában

#21
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

Ne aggódj, a rendõröktõl várok a legkevesebbet, azért se rohantam egybõl feljelentést tenni, de tegnap ez is megvolt.


Kedves troger.
Nem is én adtam meg a választ rá.
Csak tudod ez egy kicsit visszás dolog.
Elismerni,hogy nem elég hatékony a munkám....
(bár ez elég sarkított kifejezés)
Ez valami olyasféle (az én értelmezésemben),hogy ne nagyon menj kórházba se,mert ott a dolgozók csak "tessék-lássék" csinálják a munkájukat és...
(a többit Rád bízom)

Persze ez az egész így maximálisn kimeríti az "OFF" fogalmát itt a fórumon.
Részemrõl a téma lezárva .
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#22
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Mindíg azt a hírt várom, hogy meglett..
Lehet, hogy túl optimista vagyok.

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#23
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás

A túl feltûnõ és emiatt nem kerül ki a piacra dolgot Most azonnal meg tudom cáfolni!

Kedvesem gépe (az aláírásban látszik) iszonyat feltûnõ volt, ennél feltûnõbb már csak akkor lett volna, ha villogók és szirénák lettek volna rajta, mégis ellopták/eladták...

Igaz megtaláltuk, de... Ha gondoljátok leírom ide is, még nincs vége a "felkoncoljuk a tolvajt" prodzsektnek, de sajna nem érek rá végig csinálni. Viszont segíthettek..


Érdekelne, írd le akár ide, akár másik topicba!

#24
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hali Troger!

Ezek szerint ismerlek, de így nicknév alapján nem ismerlek fel, te vagy elõnyben. :D

Ne aggódj, a rendõröktõl várok a legkevesebbet, azért se rohantam egybõl feljelentést tenni, de tegnap ez is megvolt. Köszi a kamerás tanácsot, megcsinálom azt is.

Egyébként már megvan a vázszám, tehát akkor ha ezt látjátok egy Anthem alsó részén:

GU715056

...akkor légyszi üssétek le az illetõt. De csak finoman.

Köszi a többieknek is a tanácsokat, akkor külföld felé is fordulok.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#25
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Nem hiszem, hogy ez a gép kikerülne a piacra. Tul feltünõ.


A túl feltûnõ és emiatt nem kerül ki a piacra dolgot Most azonnal meg tudom cáfolni!

Kedvesem gépe (az aláírásban látszik) iszonyat feltûnõ volt, ennél feltûnõbb már csak akkor lett volna, ha villogók és szirénák lettek volna rajta, mégis ellopták/eladták...

Igaz megtaláltuk, de... Ha gondoljátok leírom ide is, még nincs vége a "felkoncoljuk a tolvajt" prodzsektnek, de sajna nem érek rá végig csinálni. Viszont segíthettek..

Ride everywhere.

.


#26
Thyb

Thyb

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Nem hiszem, hogy ez a gép kikerülne a piacra. Tul feltünõ. VAgy megpróbálják utcán értékesiteni a Nagykörut környékén, vagy leviszik vidékre. A komolyabb gépek kikerülnek Romániába, és ebay-en keresztül próbálnak tul adni rajtuk. Állitólag több bolt is partner a dologban és hamisitott garancialeveleket gyártanak hozzá a segitségükkel.
Volt itt több ilyen nagyértékû lopás az utóbbi idõben. A legtöbb esetben sajnos nem került meg a gép.

#27
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás

Ezt érdekes éppen Tõled hallani...



Miért is kedves Ralph?

#28
pixel

pixel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 250 hozzászólás
Nati, külföldi, főleg román, ukrán boltokba is kéne tolni az infót (KT talán segít). A 97-ben ellopott Jamisemet Romániában ismerték fel, de már szét volt szedve darabjaira. Azóta montit nem hagytam magára kikötve sehol, csak a városit.

#29
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Épp mentünk a piacra és közben láttam egy bringát ami spirálzárral volt lekötve.
Mondom is, hogy Natinak is ilyesmivel volt lekötve a bringája és elvitték.
Éppen hallotta a tulajdonosa és megjegyezte, neki már egyszer
ellopták a bringát amikor felment a lakásba és a gépet kikötötte a kapunál.
Megtette a feljelentést a rendõrségen, Közben másnap megtalálta a lépcsõházban, visszavitték.
Talán gyerek volt a tolvaj és otthon normális szülõk letolták, viszed vissza?!!
Ez sajna egy márkás géppel nemigen fordul elõ.

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#30
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

Sziasztok.


Natali a rendõrségtõl sokat ne várj, mert nagyon gyenge a személyi állományuk, és az is le van terhelve.
Én aki sokat tud.


Ezt érdekes éppen Tõled hallani...
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#31
barcikadh

barcikadh

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás

Nekem még hirtelen a WIW üzenõfal jut eszembe, és talán ha azon keresztül sokan kirakják a saját üzenõfalukra, akkor azáltal elég sok emberhez el lehet juttatni. Hátha valaki felismeri az osztálytársa új bringáját....


egyik ismerõsömtõl a keletiben kipróbálva lopták el a bicóját, mikor el akarta adni. iwiwen találta meg. szerintem jó ötlet :D

#32
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
Sziasztok.

Én nem bátorkodnám leírni azt, hogy ez az egy van az országban.
Úgyhogy csak óvatosan ha látjátok, egészen addig amíg nem áll rendelkezésre vázszám, mint egyedi azonosító jel.

Abból a trekbõl is van ugyanolyan méretû és felszereltségû mint amit elloptak, és pont ehy barátomé, akivel együtt túrázunk.

Natali a rendõrségtõl sokat ne várj, mert nagyon gyenge a személyi állományuk, és az is le van terhelve.

A feltételezett távozási lehetõségeket kellene végigjárni és ha engedik (ritka) visszanézetni a kamera (kisbolttól bankig a benzinkúton át bármi lehet)felvételét. Ha nem engedik kérni kell menték ki az aznapi felvételt.

A feljelentés megtételét követõen az ügyszám alapján keresd meg telefonon az elõadót és kérd meg, hogy nézze vissza a felvételeket.

Ha elakadsz írj egy privit és rászólok, hogy segítsen......


Na pá.

Tudod a schwinn mesa is meglett :-)

Én aki sokat tud.

#33
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nagyon köszönöm a sok jókívánságot, egybõl látszik, hogy ti is bringáztok és tudjátok mit jelent ez! :) Már sokkal jobban vagyok, bár 2 éjszakán át én se tudtam aludni, de ahogy múlik az idõ az ember túlteszi magát sok dolgon.

Megfogadom a jobbnál jobb tanácsokat. Pl. voltam már a piacon és máshova is menni fogok. Valahogy megpróbálok kontaktálni az alvilággal, lehet hogy úgy is, hogy nyomtatott lapokat nyomok a helyi arcok kezébe, lesz ami lesz.

Thy, ezt nem is tudtam! Akkor ezt meg fogom tudakolni...

Ggx, sajna olyan sokat nem ér, hogy néhányan ismernek! Még ha médiasztár lennék, de még az se jelentene talán túl sokat, talán csak még jobban vigyáznának rá! Csak akkor van némi esélyem, ha a bringa itt maradt Bp-en.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#34
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás
A legszebb Anthem, és törném el kezét-lábát, aki elvitte!!!!!

Itt nálunk szerencsés volt a bringaboltos barátom. Egy fekete Trance 4-et loptak el tõle. A bolt persze nem a legbiztonságosabb helyen található - ha értitek kikre gondolok :), s mint tudjuk, bizonyos tolvajoknak tök mindegy milyen canga, úgysem értenek hozzá. Ezek pedig úgy bringáztak a városban, mintha a fekete Trance 4 tucatbringa lenne és minden sakron állna egy. Hamar elkapták õket és meglett a bringa is.

Kívánom, hogy legyen meg a szép Anthem!

#35
bonaede

bonaede

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Aszta, kár érte! Én is nagyon szeretem az Anthememet.
Figyelek, ha látok valamit szólok, ill. szólok a haveroknak is.

#36
zylin

zylin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 277 hozzászólás
lensver:
Részvétem a bringád miatt.
Remélem minnél hamarabb megkerül.

Még annyi juttott eszembe, hogy nézz szét a Vaterán.
Ott is elég sok "kétes eredetû" cucc szokott gazdát cserélni.


#37
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Zoomstag: Akartam neked küldeni mailban egy érdekes történetet de
visszajött a citromail címrõl, itt a magánban nem fér el mert 8000 karakter.

Egyébként ma van a Verseny utcában piac a stadion ovális építményével szemben,
a Stadionok metrómegálló és a Keleti között félúton.

Ilyenkor ott tele van mindenféle (tán lopott) bringával a Keleti pu. felé esõ vége.
Jómúltkor bringát és erõcsípõt is árult az egyik "ork". Úgylátszik feladta az "ipart".

Ha valaki arra járna és körül tudna nézni..
Most én kereket javítok.

Õt keressük!
http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1
Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#38
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
uhhhh...
részvétem, nagyon sajnálom, pontosan tudom milyen szar, nekem az elsõ komoly bringámat az egyetem elöl lopták el nagyjából 471 havi zsebpénzem volt benne...

de most szúrkolok nagyon neked, most aztán belenyúltak a darázsfészekbe, az ország egyik legismertebb bringás csajszijától loptak el egy egyedi bringát, ha csak megpróbálja eladni MO-on neki annyi... egyetlen esélye ha azonnal külföldre viszi

tényleg részvétem (annyit tudok talán mondani, hogy elmúlik a szar érzés, egy másfél hét után már javul a dolog... én kb 4-5 napig alig aludtam, bár még így 4 év után is mindig fürkészi a szemem a bringásokat, hátha valaki az én régi brinyómon ül...)

#39
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás


Mindíg féltem az ilyen cica-pórázszerü kikötõ madzagoktól.


Én is azzal zártam le(bár egy kicsit azért vastagabbal), mielõtt elvitték volna.Fene gondolta volna, hogy testõrjárõrözés mellett képesek lopni.

#40
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
baszki
"bevitte egy defektjavításra.."
gondolom, vághatta, mi van a segge alatt, ha egy defekttel nem tudott mit kezdeni