Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Giant Anthem 1


  • Lezárt topik Lezárt topik
82 hozzászólás a témában

#1
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Azért feleslegesnek nem nevezném :(

ne butáskodjatok...


sztem nem kell, hogy még több fájó sebet okozzon.

#2
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Azért feleslegesnek nem nevezném :(

ne butáskodjatok...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#3
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás
Basszus...
Ne haragudjatok, nem tudtam, nem nagyon voltam a
7végén gépközelben. Amikor olvastam, amit Teo írt,
csak remélni mertem, hogy nem valami hasonló oka van. :(
Bár sajnos nem ismertem Õt, dehát akkor is!
Nem nagyon tudok most mit mondani...
Nyugodj békében!


http://forum.bikemag...read.php?t=3283



#4
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Miért??

http://forum.bikemag...read.php?t=3283


#5
tomtomtom

tomtomtom

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 559 hozzászólás
Miért??

Sajnos már felesleges, hogy megkerüljön a gép...Feltöltött kép



#6
mrteo

mrteo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 375 hozzászólás
Sajnos már felesleges, hogy megkerüljön a gép...Feltöltött kép

#7
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Általában nagvárosokban mindik vannak ilyenek,sok bevándorló,de nem mondanám h. az osztrákoknál is csak külföldiek lopnak.
www.sintesibikes.com

#8
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én sose hittem azt! 1999-ben egy nõi vázas bringát loptak el tõlem Torontóban. Akkor tudtam meg, hogy a bringalopásban az a város világszínvonalon dobogós!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#9
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
Ha azt hisszük, hogy csak ebben a szörnyû és borzalmas országban lopnak, elmondom, hogy, a virágos és szép Ausztriában élõ rokonaim pincéjét is feltörték és csak a 2 bringát vitték el + a bécsi ismerõs Scott-ját a bécsi Opera elöl, fényes nappal vitték el. (spirálzár volt szintén) Ott a rendõr azt mondta, hogy ezek sajnos kelet-európai bandák, cseh v. szlovák bandát kaptak már el.
Marci

#10
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

Off: Nekem egyszer régen egy MZ motort szerzett vissza egy fiatal nyomozó.
Ide jött lakcímre, mondta ha akarom akkor kivisz ahol a motor van, de csak tolni lehet.
A pomázi füstös házakban laktak akik elvitték, estek vele és sokminden elhajlott, azután bedobták a tóba..
A benzintankban már hal ikrák voltak de utána még mûködésre bírtuk.

Off vége


Az a szomorú, hogy a rendõrök pontosan tudják, hol vannak azok, akik lopnak (Pomáz az No. 1. hely), de semmit nem tesznek, mert félnek.
Ezt egy rendõr mondta.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#11
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Off: Nekem egyszer régen egy MZ motort szerzett vissza egy fiatal nyomozó.
Ide jött lakcímre, mondta ha akarom akkor kivisz ahol a motor van, de csak tolni lehet.
A pomázi füstös házakban laktak akik elvitték, estek vele és sokminden elhajlott, azután bedobták a tóba..
A benzintankban már hal ikrák voltak de utána még mûködésre bírtuk.

Off vége

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#12
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Amikor meglett öcsém bringája a rendõrök teljesen jó fejek voltak, rögtön megírták a lefoglaló ÉS a visszajuttató papírt is, a hivatalos rész után a nyomozóval még össze is tegezõdtek. :)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#13
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

..ma felhívtak a 13.ker-i kapitányságról és egy fiatal kollega érdeklõdött, hogy megvan-e már a vázszám. Na hát ha valamire, erre számítottam a legkevésbé a bringa megtalálása után!

Még az is kiderült, hogy a hívó fél korábban maga is montizott és átérzi a problémámat.

Lehet, hogy az utóbbi miatt került elõtérbe a dolog?
Legalább megy veletek tekerni. Ha megtalálja a bringát azért egyszer kiviszed külföldre túrázni. :)

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#14
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Sziasztok! Egy apró jó hír. Képzeljétek, ma felhívtak a 13.ker-i kapitányságról és egy fiatal kollega érdeklõdött, hogy megvan-e már a vázszám. Na hát ha valamire, erre számítottam a legkevésbé a bringa megtalálása után! Még egy emailtcímet is küldött, ahova beküldhetem! Nem semmi. Vagy csak már túlságosan negatívan ítélkezem és túl keveset feltételezek a különféle szervekrõl?

Még az is kiderült, hogy a hívó fél korábban maga is montizott és átérzi a problémámat. :) Még ilyet!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#15
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
A lopott kerékpárok rovat és topikjai NEM arról szólnak, hogy ki hogyan rúgja le, öli meg, belezi ki, tépi le a ...szakállát a rajtakapott tolvajnak.
Vadászatot ne itt szervezzetek!


...és ne csináljatok felesleges munkát a hülyeségeitekkel, mert morc leszek és zár a bazár.
"In idem flumen bis non descendimus"

#16
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

LEírtam amit szerettem volna, zorg, kitörölte, okot nem írt, csak valami hablatyot, így bukott a dolog.

MIndegy, leszarom, így jártunk, az életbe nem lesz meg a biciklink ;)

Szabályzat 2. pont, elsõ mondat elsõ fele...
http://forum.bikemag.hu/faq.php

Továbbá:
http://forum.bikemag..._tanacsok_forum
27. pont
"In idem flumen bis non descendimus"

#17
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
LEírtam amit szerettem volna, zorg, kitörölte, okot nem írt, csak valami hablatyot, így bukott a dolog.

MIndegy, leszarom, így jártunk, az életbe nem lesz meg a biciklink ;)

Ride everywhere.

.


#18
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
Kedves troger.
Nem is én adtam meg a választ rá.
Csak tudod ez egy kicsit visszás dolog.
Elismerni,hogy nem elég hatékony a munkám....
(bár ez elég sarkított kifejezés)
Ez valami olyasféle (az én értelmezésemben),hogy ne nagyon menj kórházba se,mert ott a dolgozók csak "tessék-lássék" csinálják a munkájukat és...
(a többit Rád bízom)

Persze ez az egész így maximálisn kimeríti az "OFF" fogalmát itt a fórumon.
Részemrõl a téma lezárva .

Kedves Ralph.

Ha egy gondozottad alól bármely más ápoló rosszul veszi ki a kacsát, s pisás lesz a lepedõ ez nem a te munkádat minõsíti, hanem az övékét. Ettõl nem a te munkád hatékonysága csöken szerintem.

Sarkítva.

A többit pedig nem magyarázom mert nem érthetitek meg.

Errõl ennyit.

#19
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Attól, hogy negatívan minõsítem az általam végzett munkatipust és a kollégáimat, még nem jelenti szerintem feltétlenül, hogy valaki szintén rosszul végzi azt. Azt hiszem én is tök csalódott lennék, ha éveken át dolgoznék valahol becsületesen és lelkesen, ahol látom, hogy ez idõ alatt mennyire szar a helyzet. A "szar a helyzet" pedig nem feltétlenül kell, hogy azt jelentse, hogy csalnak, lopnak és hazudnak. Elég az, ha csupán érdektelenek. Mégis, ez az egyik leépítõbb dolog, ami téged érhet egy munkahelyen. Ha senkit se izgat semmi. Ezután elõbb iszonyat dühös lennék, majd dühöm átmenne csalódottságba és lemondottságba és ezután mindenkinek csak azt terjeszteném, hogy mennyire szar mondjuk ápolónõnek lenni. VAgy nem...Persze nem tudhatom, mit csinálnék abban az életszituban, jó kérdés.

De én se a rendõrökhöz nem szoktam fordulni, sem az orvosokhoz. Már 2 éve nem voltam még a körzetinél sem, mert nem bízom meg bennük és minden kisebb hülyeséggel meg nem fogok rohanni az orvoshoz, azt magam is meg tudom oldani. A rendõrség és a kórház is csak akkor jó (drága hazánkban), ha van "beépített embered".

És az tényleg nagyon gáz, hogy idehaza már ahhoz is ismerõs kell, hogy a rendõrségen olyan szinten foglalkozzanak az ügyeddel, hogy megnézzenek egy kamerafelvételt!

AGA! Engem is érdekelne a sztori, esetleg megosztanád velünk?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#20
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

Kedves troger.
Nem is én adtam meg a választ rá.
Csak tudod ez egy kicsit visszás dolog.
Elismerni,hogy nem elég hatékony a munkám....
(bár ez elég sarkított kifejezés)..

Off..
Végre egy igaz ember aki ki meri mondani ami tény!
Ja, és nem a saját munkáját minõsíti mert az csak benne van de gondolom nem rajta múlik.

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..