Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kiegészítõk

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
66 hozzászólás a témában

#61
AkPi

AkPi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás

Sziasztok nem pont jó helyre írtam de nem találtam ilyen topicot. Azt szeretném kérdezni hogy ti bringázáskor milyen folyadékot isztok vagy milyen kiegészítõket használtok a tekerésnél. Nálam az a baj nagyon gyors a kiválasztásom ezért hamar letudom a bevitt értéket.
Gondoltam hogy veszek vmi izotóniás italt vagy vmi energia tartalmú italt.


Én az EthicSport termékei használom, és tudom ajánlani õket. itt találsz róluk bõvében információt: (Étrend-kiegészítok, étrend-kiegészítok sport, fitnesz étrend-kiegészíto sport, sport étrend-kiegészítok | EthicSport).
A te esetedben én gélt vennék, de az oldalon mindent leírnak tehát eltudod dönteni, hogy mi lenne a legjobb neked.
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani. "

#62
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás
Sziasztok nem pont jó helyre írtam de nem találtam ilyen topicot. Azt szeretném kérdezni hogy ti bringázáskor milyen folyadékot isztok vagy milyen kiegészítõket használtok a tekerésnél. Nálam az a baj nagyon gyors a kiválasztásom ezért hamar letudom a bevitt értéket.
Gondoltam hogy veszek vmi izotóniás italt vagy vmi energia tartalmú italt.

#63
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás
Méretet a weboldalukon sem adnak meg. Talán belefér egy belsõgumi. A rögzítést nem ismerem konkrétan. A nyereg aljára szerelhetõkkel az a gond, hogy ahány féle nyereg, annyiféleképpen mehetnek a nyereg alatti fémrudak, ahova ezt rögzíteni kell. Próbával lehet biztosra menni, bár kis táskáknál van variálási lehetõség, inkább a nagyobbaknál gond. A pántos rögzítés nem olyan stabil mint a patentos, elengedni az sem fog (sõt, még eltörni sem, ami a patenttal elõfordulhat), valószínûleg a legtöbb nyeregre inkább felmegy.

#64
silboy

silboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Kelly's KB-202 nyeregtáskáról mi a véleményetek?Ez a Click Buckle rögzítés milyen?Megbízható,nem akad ki,bírja a strapát,nem törik el?Vékonynak tünik a képek alapján az az anyag ami a ürtartalom növelésnél elõjön a táskából.Mekkora ez a táska,milyen maximális méretû tárgy fér el benne?

#65
szipka

szipka

    vendég

  • fórumtag
  • 167 hozzászólás
nincs

#66
Gyikgyigo

Gyikgyigo

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Van valakinek fogalma hogy honnan lehet Cateye Enduro 8 Elõlapot(elejét), meg mode gombot szerezni. Nincs kedvem megint 5k-t kidobni érte. mert egyébként nagyon jó cucc.

#67
zcsongor

zcsongor

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!
Hamarosan induló nagyobb túránkra csomagtartó táskát keresek. Négy féle márkát szúrtam ki magamnak (Himalaya, Kelly's, Author, Merida), de ezek közül a középsõ kettõ maradt. Vagy Kelly's KB-205G [http://www.fulopkere...alogue&id=2723] vagy Author N-209 [http://bikemag.hu/sg...par-tura-taska]. Véleményeket, illetve tapasztalatokat szeretnék kérni Tõletek, hátha valakinek volt/van ilyesmi táskája. :)
Illetve egy másik: Cateye Velo computert készülök venni. Minõség/megbízhatóság szempontból mennyire éri meg a pénzét?

Elõre is köszönöm a válaszokat, üdv.: zcsongor