Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kiegészítõk

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
66 hozzászólás a témában

#1
Dave79

Dave79

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Sziasztok!

 

Tudtok olyan hátsó csomagtartó táskát amit össze lehet kicsire csukni? Nekem egy 20-as foldighoz kellene, amit tudok magammal cipelni a hátizsákba és ezért nem akadályozza a kerékpár összecsukását vagy a vonaton szállítását. 



#2
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
nem úgy van a,,,

mijjen dolog mán hogy bringázás közben, nem lássák hogy ájfonom van ,,,,
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3
Psysoul

Psysoul

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Pontosan, az egyetlen fontos dolog amiért érdemes a telót kirakni a tekeréskor a kormánya, az a navigálás ami elõnyös terepen, vagy külföldön például. A kormány rázkódása nem nagyon számít.
Grand Canyon AL 29 | Eladó bringás cuccaim | BringaBanda

#4
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.866 hozzászólás
õõõ, miért jó a telefonnak szem elõtt lennie tekeréskor? gps van benne? a kormányon rázkódás jót tesz neki? megint le vagyok maradva valamirõl?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#5
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Tudnátok ajánlani valami fasza mobiltelefon tartót bringára? Nokia E72-esem van, ehhez keresek valami nem nagy, nem bumszli mobil tartót, amibe esetleg a nem sokkal kisebb Sandisk Sansa Fuze+ mp3 lejátszóm is belefér.
Igazából valami ilyen kéne: Octopus Mobile Holder
de ezt nem kapni sehol. A lényeg hogy jól tartson és kevésbé látszódjon. Ilyen tökéletesen kizárva: LINK



Nem olcsó: Topeak Phone DryBag | Kiegészítõk | Táska | Egyéb

#6
Wolfman8

Wolfman8

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Tudnátok ajánlani valami fasza mobiltelefon tartót bringára? Nokia E72-esem van, ehhez keresek valami nem nagy, nem bumszli mobil tartót, amibe esetleg a nem sokkal kisebb Sandisk Sansa Fuze+ mp3 lejátszóm is belefér.
Igazából valami ilyen kéne: Octopus Mobile Holder
de ezt nem kapni sehol. A lényeg hogy jól tartson és kevésbé látszódjon. Ilyen tökéletesen kizárva: LINK

#7
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Úgy legalább pár túra alatt megerõsödik.Gyenge vagy?Akkor fogd már nekünk a szelet is lécci!;)

:) :)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#8
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás

Szintén. Esetleg az segíthet, h a leggyengébb megy elöl.


Úgy legalább pár túra alatt megerõsödik.Gyenge vagy?Akkor fogd már nekünk a szelet is lécci!;)

#9
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Szintén. Esetleg az segíthet, h a leggyengébb megy elöl.

Ez a megoldás!

#10
ncc1701

ncc1701

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 580 hozzászólás
Szintén. Esetleg az segíthet, h a leggyengébb megy elöl.

#11
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás
Ezért cb-t cipelni magatokkal tök fölösleges lenne. Egyszerûen együtt maradtok nagyjából, nem húzódtok szét egy km hosszan. Az elsõ hátraszól nagyobb gödörnél, kanyarnál meg meg szoktuk egymást várni legalább annyira, hogy lássa a hátul jövõ merre is kell fordulni.
Marci

#12
Kisrozi

Kisrozi

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Sziasztok
Mindig ugyanazzal a 2-3 barátommal tekerünk és eszünkbe jutott, mi lenne ha menet közben tudnánk pár szót egymáshoz szólni. (Nem kell komoly dolgokra gondolni, csak pl. ilyenre, hogy elõre szól az aki ismeri az utat, hogy balra a keresztezésnél, vagy hátra szól valaki, hogy vigyázz gödör).
Eddig nem találtam semmi információt, komoly csapatok milyen rádiókat, és hogyan használnak , hol lehetne valami egyszerût beszerezni? Azért ha nem muszáj cb-t nem beleznék szét. valaki tud segíteni ?köszi

#13
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás

Tippeljek? 1db bankkártya, rajta sok ájróval. Az a legkényelmesebb. :)

Haver dolgozott az InterContinental-ban és sokszor látott ilyet !!!
Megjelentek egy mini bõrönddel - és ennyi. Mindent megvettek, ami kellett és a végén otthagyták a szobában.
Na persze volt egy jóféle bankkártyája. :)
Marci

#14
occsebogyo

occsebogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Jahh, és szigorúan vadkemping.

#15
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás
Na!, ez így már érthetõõõ. :D Jó túrázást, esõmentes hátszelet!

Ridley Noah Fast 


#16
occsebogyo

occsebogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás

..mit visztek Ti a Balaton köré a 25kg-os pakkban? Van nálam egy tartalék belsõ,ragacskészlet, egy telefon+hitelkártya, ez a nyeregtáskában. Pumpesz a vázon+ két kulacs. A zsebben mûzli, oszt góóóóó. 7 óra múlva már ott is vagyok ahonnan elindultam. :D Na jó, ha sokat bámészkodom és nyugdíjas fokozatban tépek akkor 10 óra. Akkó meg minek 25kg-os csomi? :confused:


A túra:
Fertõd-Fertõd- Fertõ-tó körül cirka 120km.
Onnan Badacsonytomaj 130km.
Onnan körbe a Balaton 220km.
Ez négy napra mert gyengék vagyunk.

#17
ncc1701

ncc1701

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 580 hozzászólás

..ja kérem, aki szórakozni jár oda. :D Egyébként tavaly volt egy német turisztikai szakújságíró a balcsi körül. Õ csak az északi oldalt 8 nap alatt barangolta be. Na, neki mekkora csomagja lehetett??!!;)


Tippeljek? 1db bankkártya, rajta sok ájróval. Az a legkényelmesebb. :)

#18
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás
..ja kérem, aki szórakozni jár oda. :D Egyébként tavaly volt egy német turisztikai szakújságíró a balcsi körül. Õ csak az északi oldalt 8 nap alatt barangolta be. Na, neki mekkora csomagja lehetett??!!;)

Ridley Noah Fast 


#19
ncc1701

ncc1701

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 580 hozzászólás

..mit visztek Ti a Balaton köré a 25kg-os pakkban? Van nálam egy tartalék belsõ,ragacskészlet, egy telefon+hitelkártya, ez a nyeregtáskában. Pumpesz a vázon+ két kulacs. A zsebben mûzli, oszt góóóóó. 7 óra múlva már ott is vagyok ahonnan elindultam. :D Na jó, ha sokat bámészkodom és nyugdíjas fokozatban tépek akkor 10 óra. Akkó meg minek 25kg-os csomi? :confused:


Mert õk elhúzzák több napra, mert ráérnek. :)

#20
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás
..mit visztek Ti a Balaton köré a 25kg-os pakkban? Van nálam egy tartalék belsõ,ragacskészlet, egy telefon+hitelkártya, ez a nyeregtáskában. Pumpesz a vázon+ két kulacs. A zsebben mûzli, oszt góóóóó. 7 óra múlva már ott is vagyok ahonnan elindultam. :D Na jó, ha sokat bámészkodom és nyugdíjas fokozatban tépek akkor 10 óra. Akkó meg minek 25kg-os csomi? :confused:

Ridley Noah Fast