Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Skarpea

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
100 hozzászólás a témában

#81
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Ez a márka is csak 1 a többibõl, csak "jó" marketinggel. Ha már hazai "tervezõk", akkor Magellan. 1 katalógusból rendelõdik az összes. Más festés, más cuccok ennyi...meg vakítás.

#82
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

:) "tervezõ" :)

Azt nem írtam milyen tervezõ! ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#83
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
:) "tervezõ" :)


A sebesség mindent megold.

 


#84
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
A Skarpea a korábbi Caprine tervezõ saját márkája.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#85
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Nem is fog bejönni, mert az még a régi Bikemag képgalériára mutat, mely az enyészetté vált. Az új készülõben.:)


#86
robertocarlos

robertocarlos

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
miért gondolod, hogy külföldön élek? amúgy az általad megadott linkre nekem nem jön be semmi...

#87
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Sztem lehet, hogy új a cég, de nem fog eltûnni mielõtt érvényesíthetnéd a garit. A weblapjuk alapján elég komolynak tûnik a csapat...


Te külföldön élsz?

#88
robertocarlos

robertocarlos

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Láttam, írtátok hogy még nem igazán ismert a SKARPEA márka. És hogy még nincs sok tapasztalat vele kapcsolatban. Én X-400-ast vettem. Sztem jó kis gép. (De nyilván "ezt is csak tekerni kell".) Engem kint az expón megmértek, és ajánlottak hézagolót meg stucnit. A mérés alapján átszereltettem a kerékpárt, és eddig elég jónak tûnik. Bár amatõr vagyok... Én is kiváncsi lennék mások véleményére.
Amúgy az örökélet-garit megkaptam. Valaki írta, hogy "jó reklámfogás". De vajon nem minden az? Fogkrémen a sok színes csík, túrórudin a +25%, OMO aktív részecskék... Na mindegy. Sztem lehet, hogy új a cég, de nem fog eltûnni mielõtt érvényesíthetnéd a garit. A weblapjuk alapján elég komolynak tûnik a csapat...

#89
edwin25

edwin25

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
ebbe nem gondoltam bele... (pirul) :)

#90
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
persze és majd próbáld meg 2-3 év múlva érvényesíteni, mikor nemcsak a márka, de a forgalmazó se lesz sehol ;)

#91
edwin25

edwin25

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Az élettartam gari csak egy reklámfogás, nem fair a vásárlókkal szemben (a magasabban pozicionált bringákhoz jár az örökélet gari), egyszerû termékdifferenciálás...
Nyugodtan vegyél, nem lesz vele gond.

De attól még jó, hogy jár hozzá, nem? :)

#92
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
"ezt is csak tekerni kell"...:)

#93
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Az élettartam gari csak egy reklámfogás, nem fair a vásárlókkal szemben (a magasabban pozicionált bringákhoz jár az örökélet gari), egyszerû termékdifferenciálás...
Nyugodtan vegyél, nem lesz vele gond.


A sebesség mindent megold.

 


#94
edwin25

edwin25

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
Úgy értelmezem a hozzászólásaitokat, hogy esetleg érdemes bepróbálkozni akkor a Skarpeával. Még persze semmi nem dõlt el. Azért, ha van valakinek ilyen (annak ellenére, hogy új), vagy tervezi, hogy a közeli jövõben vásárol, azoknak is örömmel venném az észrevételeit! :)

Köszi!
Edwin

#95
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Persze, nem rossz. Csak egyesek specializedhoz és trekhez hasonlítgatták, azért voltam egy kicsit negatív.


Szerintem itt egy kis félre értés tõtént.:chin: Én nem arra céloztam hogy a SKARPEA olyan mint a TREK vagy a SPECIALIZED,csak a élettartam garival hasonlítottam össze,vagyis hogy õk is bemerik válalni,persze nekem is TREK-m van és a SKARPEA tényleg egy vadi új márka stb stb,de kérdem én attól még miért ne lehetne minõségileg legalább olyan jó mint egy TREK vagy SPECIALIZED?:chin:
Vagy attól hogy egy új márka miért kell rögtön alá becsûlni õket?:chin:
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#96
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Persze, nem rossz. Csak egyesek specializedhoz és trekhez hasonlítgatták, azért voltam egy kicsit negatív.


A sebesség mindent megold.

 


#97
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Az hogy matricagyár, nem azt jelenti hogy rossz, tedd hozzá. Tapasztalat nincs, tehát mondani sok mindent nem lehet róla. Wenson sem volt rossz, ez sem lehet anyira az.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#98
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Semmi különös, matricagyár, magyar márka, csak marketing duma az élettartam gari (nem azért adják mert olyan tartós), minõségben ugyanaz, mint a wenson. Felénk már rohangál néhány darab.


A sebesség mindent megold.

 


#99
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Szia!
Annyira új, hogy szerintem tapasztalatokról nem tud senki beszélni.
Ha jól emlékszem a Bringaexpón ott volt a hétvégén,bevallom férfiasan,nem néztem meg......


Mi a haverral megnéztük a Skarpea standját és egy pár szót beszéltünk is az emberkével.:argue: Sajna csak nagyon keveset hallottunk az egészbõl mert a standjuk pont a másik csarnokban volt ahól a bemutatókat ill versenyeket tartották és nagy vólt a hangzavar.Címszavakban annyit mondott hogy bár a cég és a fejlesztés meg miegymás magyar,a vázakat ök is keletrõl kapják vagyis ott gyártatják szigorú minõségi elvárásokkal és ezért válalnak mint pld a TREK és azt hiszem még a SPECIALIZED mellet õkis élettartam garit a vázakra.
Meg valami olyasmit is mondott hogy a bringákat egy alkatrész családon belül szerelik vagyis ha egy bringán pld Alivió-s szett van akkor azon a bringán a többi felszerelés is az, vagy mi? és erre még példákat mutatott.:wtf:
Szerintem elég felkészûlt volt a srác vagyis mindent úgy mondot mutatott mintha könyvbõl olvasná,nálam ötösre vizsgázott volna.:chin:
Én ugyan TREK fan vagyok de ahogy a srác elõadta a mondókáját ami tõbb mint hihetõ vólt biszti be válaltam volna valamelyik bringát mert szerintem nagyon jó gépek úgy árban és minõségben is szerintem.:spoko:
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#100
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Sziasztok!

Skarpea márkáról tudok mondani nekem valami hasznosat?
(Egy barátomnak kéne új bringa (mtb), és a kereskedésben a Skarpeát ajánlották 70 ezer körül. De még az életben nem hallottunk errõl a márkáról. Van valakinek tapasztalata?)

üdv.
Edwin

Szia!
Annyira új, hogy szerintem tapasztalatokról nem tud senki beszélni.
Ha jól emlékszem a Bringaexpón ott volt a hétvégén,bevallom férfiasan,nem néztem meg......

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy