Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1470 hozzászólás a témában

#1441
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
mármint egy csirke gumicsizmába? :D

#1442
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nekem gumicsizma volt a jelem oviba...:D
Fizikából kettes lettem b*ssz*m*g...:mad:
Ábrázoló geometriából meg ötös!:)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1443
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

Nem úgy van az, hogy bizonyos kredit felett fizetni kell a többletkreditekért? Mert akkor a 80 az kisebb vagyon.


nem tudom lehet....

amugy az ált géptanról az jutott eszembe h az volt az elsö egyetemi vizsgám. dec utolso tanitási hetén elövizsgára az akkor még kb 300 as létszámból 2en mertünk elmenni elövizsgára. én 4est kaptam, cimbi 3ast.
aztán sokan meg ezzel szoptak januárba ... tényleg érdemes az utolso héten nem lustulni hanem kínkeservesen ugyan de még tanulni ;)

mod. ja dave van ilyen gép: de a poén az h a sok láma nem tudja kihasználni...
nekem az ösrégi hagyományos tipusu gépem van amibe elöbb az érték aztán a sin és már dobja is az eredményét. memoria is csak 1 van rajta (ez a legnagyobb baja) de akiknek ilyen extra okos gépük van amibe egybe be lehetne tolni a nagy egyenletet meg van min 3 memoriájuk mégis lassabban számolnak mint én :D

#1444
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
logaritmus doga elõtt matektanár:

- szóval számológép használható, azok úgyis csak tizes meg természetes alapút tudnak - szóval legalább egy azonosságot tudnotok kell.
haverom közbevág:
- az enyém aztán nem csak azt.
- jó, akkor kérném az 52es alapú logaritmus 1874569ot. (valami hasonlót mondott)

és haverom 5 másodperc pötyögés után mondta az eredményt. :D ilyen rohadtjó casio gépe van, hogy bennevan gyárilag a másodfokú, meg egy csomó minden, csak a változók helyén ilyen kis négyzet van, kurzorral lehet lépkedni, és beírni a megfelelõ értékeket...ugyanígy van logaritmusnál, törteknél, gyöknél, mindennél...és volt vagy 5000 forint, csak nem tudja, hol vette még gimi elején. :)

#1445
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás

Igen, utólag már én is láttam, hogy a jan. 02-es mennyivel egyszerûbb volt...nadehát esõ után köpönyeg.
Ja, koca gólya gépész vagyok :)



Én azon voltam, meg is lett 3-asra, igaz másodjára veszem fel a tárgyat. Ja és akkora szerencsém volt, szilveszterkor a haverok rábeszéltek, hogy adjam le a vizsgát és vegyem fel késõbb. mondom oké, én úgy tudtam a 2. a könnyebb belõle, aztán egybõl fel is mentem még a hb. közben a neptunra, hogy akkor törlés, de a neptun NEM mûködött :) ez volt az elsõ és utolsó alkalom, hogy örültem neki.

Most meg várom a tegnapi matekszigó eredményét, hétfõig "körömrágás" ON. Esetleg dinamika vizsgából van valakinek valami tippje? Kidolgozott példasor stb (fõleg térbeli kéne).

#1446
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Nem úgy van az, hogy bizonyos kredit felett fizetni kell a többletkreditekért? Mert akkor a 80 az kisebb vagyon.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#1447
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
jaja pedig lehet :)
habár én sose vettem fel eddig az elöirt 30 nél több kreditet (kivéve ez a félévem:34), de épp a mai vizsgánkon kérdezte a tanár h nálunk (vegyipari gépész szakirány) ki a legmerészebb és hány kreditet vett fel?
fickó büszkén beordítja: 55 :D
erre hátsó sorból: áhhh az semmi az 1 es koliba lakik egy csóka aki 80 at vett fel :D
erre az 55 ös fickó: áhh az már kamikáze :rofl: (õ beszél....)
(ha a 80 as mindent csak 2esre csinálna meg akkor az állítólag 6 fölötti átlag)

kezdett kabaré hangulata lenni a vizsgának. tanár azt mondja. tegnap vizsgáztatott és volt egy gyerek aki kérni akart egy olyan számológépet ami tud 5ik gyököt vonni :D azt hitte h az övé nem tud. és neki épp 5ik gyök kellett

rémhöri: te gazdásznak tanulsz?

#1448
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Általános géptanom nekem is volt (okleveles környezetmérnöki szak), meg is húztak belõle, mert nem volt zakóm és nyakkendõm.
Statika, szilárdságtan 2-2 gyak.uv. az az egyetlen ága az egyetemnek, amit nem kezdenék újból :)
Vannak azért érdekes dolgok...pl. kreditátlag számolás, sosem gondoltam volna, hogy lesz egyszer 6,4-es átlagom :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1449
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

jah és elsõ vizsgákra érdemes inkább menni? azok könnyebbek 1 fokkal?


Két ok van rá, hogy igen:
1. Elõvizsga például a legkönyebb, mert amúgy közeledve a februárhoz nehezednek a vizsgák.
2. Ha nem jön össze elsõre a vizsga, bõven van idõ többször próbálkozni még.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#1450
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás

Én is ma voltam vizsgázni általános géptanból...és gyakorlatilag minden feladatot kiadtak a feladatsorban, amit rémálmomban sem akartam viszontlátni... :D
Delma, ez nálam is pozitív csalódás...érettségirõl csak annyit, hogy anno én sem hittem el, de ne parázz! A tanárok/diákok csak spannolják egymást, aztán egy ordas nagy stresszelés az egész. Nyugi, nem lesz húzós...:)


ja érettségi egész más ott a hülyéket is át kell engedni..
itt nálunk az egyetemen (bme gépész mecha elsõév) eddig mindig a lehetõ legszopatósabb dolgokat tették fel nekem zh-n meg az eddigi vizsgáimon.
ami kurva nagy szopás volt nekem idén az a statika, elsõre 1 ponttal maradok le a pótomat elbasztam úgy ahogy van aztán 3adszorra megint 1 ponttal maradok le. így marad a köv félév :S

jah és elsõ vizsgákra érdemes inkább menni? azok könnyebbek 1 fokkal?

#1451
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nekem autó volt, meg halacska....
csak a halat Lor megette

#1452
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás

Nekem csillag volt :) Valamit tudtak... :D

Chuck Norris?:D

#1453
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Nekem csillag volt :) Valamit tudtak... :D

Már csak egy vizsga /anyagtudomány/ és egy szóbeli /analízis/. Furcsa ez a vizsgázás.

És én sem voltam bölcsis :)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#1454
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
nekem a jelem sima autó volt:Djó ez a topic,emlékeztet a régebbi emlékeimre

#1455
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
en nem voltam bölcsis, de loptam egyszer nyalókát a boltból mikor kicsi voltam...aztan megbántam

voltam iskolás is mint most, csak kissebb is voltam
ja meg dömperes az oviba

#1456
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ha jol emlekszem tojas volt a jelem oviban

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1457
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég

Vízgépes vizsgákból az elsõkre menni! ;)

Igen, utólag már én is láttam, hogy a jan. 02-es mennyivel egyszerûbb volt...nadehát esõ után köpönyeg.
Ja, koca gólya gépész vagyok :)

#1458
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
én most vagyok elsõs Zrínyi gimnáziumban(Miskolc),de a félévire nem nagyon leszek büszke:D

#1459
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Én is ma voltam vizsgázni általános géptanból...és gyakorlatilag minden feladatot kiadtak a feladatsorban, amit rémálmomban sem akartam viszontlátni... :D

Vízgépes vizsgákból az elsõkre menni! ;)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#1460
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás

Azért a helyesírásra majd figyelj az érettségin! ;)

papíron jobb vagyok szerencsére:)

1990-ben születtél? Ez mien kemény. (Bocs! ) Egyébként nem gondoltam volna a postjaid alapján, simán aszittem idõsebb vagy, szal nem pejoratíve írtam.

hú most hirtelen 10 évet öregedtem:) és te még nem is láttál élõben...
egynaponszülettünkMattal:afro:

és gyakorlatilag Nyugi, nem lesz húzós...

majdem 6 évre visszamenõleg megvan minden érettségi,pótérettségi szóval nem unatkozom. egyedül a matek a parás, elég tompa vagyok. az angol megy a legjobban meg talán a töri de ezeket alapban szeretem

koca nekem egy pöttyös labda volt a jelem:s