Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1470 hozzászólás a témában

#1
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hallgatói önkormányzatok és a víz alatti rögbi - Víz alatti rögbi
és
A HÖK-ös poszt és az utóélete - Víz alatti rögbi

#2
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
van valakinek egy jó nagy és átlátható víz T-S diagramja?
kéne rá S, H, v, T, p és ha lehet akkor gõzminõség.

#3
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás

Tisztelt Hallgató! Tájékoztatjuk, hogy Földtudományi (BSc) (TTBN_FTUD) képzésén a 'TGBG0702-Meteorológia és klimatológia II. gyakorlat' tárgyhoz tartozó Gyakorlati jegy eredményére Elégséges (2) (Bejegyzés dátuma: 2011.05.12.) lett beírva 2011.05.13. napon! Módosító: **** *****

muhaha, bodottág.

Izomtéridõninja-geológus!


#4
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

mondom én, hogy kelet...:)


akkor te még nem jártál keleten :)

#5
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nálunk 30ezer körüli volt a Bursa (ráadásul olyan simerõsöm kapta meg falun...azt csodáltam, hogy felvették valahova), mondom én, hogy kelet...:) A másik támogatás egyszeri félévenként, ha jól emlékszem.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#6
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

A Bursára gondolsz? Szerintem az havi rendszerességû, de nem vagyok kompetens a témában. Kérem kapcsojja' ki!


nem, a nagyösszegûre gondolok, a bursa havonta jár, egyik felét az állam másik felét az önkormányzat adja talán, így Bács megyében 5+5ezer volt. Csak kár hogy sosem ítélték meg nekem :D

#7
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
A Bursa ha jól tudom havonta jár.
"Ride today, heal tomorrow"

#8
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A Bursára gondolsz? Szerintem az havi rendszerességû, de nem vagyok kompetens a témában. Kérem kapcsojja' ki!
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#9
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Nálunk anno valami plusz támogatás (talán szociális) a HÖK-ön keresztül ment és fix összeg volt, ami oszlott a kérvényezõk között. Tehát nagyjából meg volt beszélve ki mikor adja be (aki rászorult), hogy ne legyen egy hónapban 10 a másikban meg 3 részre osztás. Nekem nem volt pofám beadni, pedig jogosult lettem volna rá. Azt viszont valóban ne várd, hogy a lehetséges támogatásra fel fognak kérni, hogy kérd már....Van településenként Bursa ösztöndíj, ha nem túl nagy településen laksz érdemes bemenni az önkormányzathoz, jó eséllyel meg lehet nyerni.
Anno én a köztársasági ösztöndíjról maradtam le, mert azt hittem teljesíthetetlenek a kritériumok, de mint utólag kiderült az utolsó évre belefértem volna.


ez az egyszeri támogatás?

#10
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Hálistennek nem vagyok rászorulva, meg kapok tanulmányi ösztöndíjat is, de azért 40kiló jól jött volna.
"Ride today, heal tomorrow"

#11
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nálunk anno valami plusz támogatás (talán szociális) a HÖK-ön keresztül ment és fix összeg volt, ami oszlott a kérvényezõk között. Tehát nagyjából meg volt beszélve ki mikor adja be (aki rászorult), hogy ne legyen egy hónapban 10 a másikban meg 3 részre osztás. Nekem nem volt pofám beadni, pedig jogosult lettem volna rá. Azt viszont valóban ne várd, hogy a lehetséges támogatásra fel fognak kérni, hogy kérd már....Van településenként Bursa ösztöndíj, ha nem túl nagy településen laksz érdemes bemenni az önkormányzathoz, jó eséllyel meg lehet nyerni.
Anno én a köztársasági ösztöndíjról maradtam le, mert azt hittem teljesíthetetlenek a kritériumok, de mint utólag kiderült az utolsó évre belefértem volna.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#12
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Semmit...Minden hülyeségrõl beszéltek, csak ami fontos lenne arról semmit. Ebbõl a szempontból nagyon tré az ME. Azt is pl félév végén tudom meg, hogy alaptámogatásra minden elsõs jogosult, egy évben min. 30 kreditet kell teljesíteni, nem mintha érintene de azért jó tudni róla és még sorolhatnám. Az alaptámogatást is gondolom valakik zsebébe ment amit nem vettek fel.
"Ride today, heal tomorrow"

#13
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nálatok nincs az elsõsöknek felvilágosítás, hogy mi hogyan mennyi? Vagy lógtál róla? Nálunk anno balekhéten korrektül mindent elmagyaráztak.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#14
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Érdekes lenne...
"Ride today, heal tomorrow"

#15
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
azt hittem, hogy csillagosötös :)

#16
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás

az mi, 5*?

Ezt nem értem.

ugyanaz

Köszi!
"Ride today, heal tomorrow"

#17
szabop27

szabop27

    vendég

  • fórumtag
  • 71 hozzászólás

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha egy szabadon választandó tárgyra kiválóan megfeleltet kapok akkor az most számít valamit az átlagszámításnál vagy nem? Arra gondolok, hogy akkor az ugyan az mint az 5-ös?

ugyanaz

#18
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha egy szabadon választandó tárgyra kiválóan megfeleltet kapok akkor az most számít valamit az átlagszámításnál vagy nem? Arra gondolok, hogy akkor az ugyan az mint az 5-ös?


az mi, 5*?

#19
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha egy szabadon választandó tárgyra kiválóan megfeleltet kapok akkor az most számít valamit az átlagszámításnál vagy nem? Arra gondolok, hogy akkor az ugyan az mint az 5-ös?
"Ride today, heal tomorrow"

#20
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Feltöltött kép
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!