Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1470 hozzászólás a témában

#21
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 hozzászólás

én is földrajzolok! miket vesztek? hogy épül fel a kurzus? (csak ha van idõd)

este igyekszem leírni (de ttk frajz)

#22
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
multinacionális vállalatok - valamelyik konkrét vállalatról - stratégiájáról van valakinek esetleg írása. lazábbra venném a beadandóm írását...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#23
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
Infós mérnök van itt esetleg? FPGA és LUT témakörben lenne 2 egyszerû kérdésem.

#24
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Szombathely, vagy Pécs? elte is jelölve



melyik lett végül?

#25
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
köszönöm

#26
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
évente kell igényelni,öszi félévben,oktober 30ig

#27
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Valaki kap/kapott Bursa-ösztöndíjat? azt félévente vagy évente kell igényelni? illetve õszi vagy tavaszi félévben?

#28
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

én is földrajzolok! miket vesztek? hogy épül fel a kurzus? (csak ha van idõd)


öizé. ha felém irányul a kérdés, akkor én még nem földrajzolok, majd csak szeptembertõl.
meg futnék még egy utolsó kört.. Szombathely, vagy Pécs? elte is jelölve, de oda úgy érzem esélytelen.. szóval az elõbbi két lehetõség között megy a vacila. Szombathely mellett egyetlen dolog tartana, az országjáró szakirány. viszont két oldalt böngészve az egyiken szerepel, a másikon pedig már nem.
Szakismertetõ
Kezdõlap - Földrajz
hétfõn telefon..
Pécs mint környezet szimpatikusabb.
meg ahogy közben nézegetem, a lehetõségek is egyre inkább tetszetõsek. a turizmus, és a táj- és környezetföldrajz szakirány szimpatikus. utóbbihoz közel állt a veszprémi környezettan is, amit szerettem, csak qrvára nem voltam vegyésztípus..
eh.. kb 20perce szerkesztgetem ezt a postot és egyre inkább Pécs felé húzok. márcsak a Lánylényt kéne áttelepíteni. fakk..

ha van ismerõs, vagy aki az említett két intézmény valamelyikében végzett, ne tartsa magában a tapasztalatait..

#29
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
én is földrajzolok! miket vesztek? hogy épül fel a kurzus? (csak ha van idõd)

#30
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Feltöltött kép

#31
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
varázsló-jogászok (:

#32
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Én nem is tudtam, hogy itt vannak ilyen házak...de durca és akkor mennek az ilyen bemutatkozások is?
"Hello, Timi vagyok, ELTE-jog, griffendél..."

#33
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Idõvel kiderül, alkotmányjogból Papp Imre lesz nekünk is, ha jól emlékszem a 2. szemeszter tanrendjére.

#34
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nem voltam, még vagyok, az államvizsgák még hátravannak :)
16-17-ben kezdtünk, mint Yakuzák, rákövetkezõ évben vezették be a házakat, addig minden évben random csoportok lettek kiosztva random instruktoroknak.Mivel 1 év plusszal zárok végül, ezért azt mondanám, Napházás vagyok :D
De nagyon jó tanárokat kapott a 16-os csoport minden évben ( büntetõjogot kivéve, ahol Polt meg Morvai volt, bár ilyen véleményeket már félve írok le ott, ahol bárki olvashatja :P :) ) Alkotmányjogból Papp Imre, Polgáriból Fuglinszky Ádám, Perrendtartásból Somlai Zsuzsa, Agrárból Kurucz Mihály vitt minket...

#35
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Jah, 11-12. csoport, Rendõrpalota. Régen valami teljesen más néven futott. Örülök, hogy ide kerültem, mert a csoport nagyon jó, meg tényleg bármivel meg lehet keresni az instruktorokat. Hányas voltál Kala?

#36
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Ez nem elte-különlegesség. Sõt, szerintem ott jobban jelenlévõ dolog, mint egyéb egyetemeken, a jellegbõl fakadóan :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#37
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
A facebook-csoportról nem tudok, csak érdekelt, melyik házba kerültél, azt meg nem írtad :D

#38
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Melyik egyetemre jársz, és hanyad éven? Ha ELTE, akkor melyik ház? :)


elte, a facebook csoport alapján írtam. a ház teljesen rendben van, jófejek a csoporttársak és az instruktorok is segítõkészek, de ahogy egy-egy hallgató a másikkal beszél, vagy amilyen stílusban kommentel, mintha a legutolsó szakmunkásképzõben acsarkodnának azon, hogy ki viszi haza az osztály egyetlen valamire való nõjét.

#39
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

gyere jogra, a hangulat nem rossz, de jó sok a köcsög.


Melyik egyetemre jársz, és hanyad éven? Ha ELTE, akkor melyik ház? :)

#40
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Hajrá :) Jó érzés lehet :)


majdnem olyan jó mint a szex...