Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az óvodától az egyetemig

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1470 hozzászólás a témában

#1461
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
általános géptan: a régi szép idök :)
akkor ha jól gondolom elsö éves gépész vagy, netán menedzser.

lor: mi volt jeled oviba ? :D egy fogaskerék? :D

#1462
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Én is ma voltam vizsgázni általános géptanból...és gyakorlatilag minden feladatot kiadtak a feladatsorban, amit rémálmomban sem akartam viszontlátni... :D
Delma, ez nálam is pozitív csalódás...érettségirõl csak annyit, hogy anno én sem hittem el, de ne parázz! A tanárok/diákok csak spannolják egymást, aztán egy ordas nagy stresszelés az egész. Nyugi, nem lesz húzós...:)

#1463
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás

engem pl alig akartak átengedni óvodábol álltalánosba. az eggyik nevelõ azt mondta hogy meg kéne vizsgálni, meg nem fog menni semmi:s most meg...4 hónap és érettségi

állítom nekem ha eccer bambinó lessz kihagyatom vele az ovodát...õ is megtanul 5 évesen bringzáni mint én, 8 évesen már folyékonyan beszél angolul:) stb.stb.etc.


Azért a helyesírásra majd figyelj az érettségin! ;)
"Minél messzebbre jutok, annál kisebbek lesznek a problémáim."

#1464
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
1990-ben születtél? Ez mien kemény. :) (Bocs! :)) Egyébként nem gondoltam volna a postjaid alapján, simán aszittem idõsebb vagy, szal nem pejoratíve írtam.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1465
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
engem pl alig akartak átengedni óvodábol álltalánosba. az eggyik nevelõ azt mondta hogy meg kéne vizsgálni, meg nem fog menni semmi:s most meg...4 hónap és érettségi

állítom nekem ha eccer bambinó lessz kihagyatom vele az ovodát...õ is megtanul 5 évesen bringzáni mint én, 8 évesen már folyékonyan beszél angolul:) stb.stb.etc.

#1466
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én egy ici-pici szakács vagyok, nincs mit mesélnem.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1467
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nekem megvolt!

de ne jartam bolcsibe is

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#1468
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
Még mindig jobb mint fordítva :D

Én már túl vagyok a vizsgáimon ~80% lett az átlagom úgy hogy franciából 48%-lett (60-tól lefele bukod a tárgyat) :bananadan

#1469
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Jee, mondom is. 11-én, azaz ma volt vizsgám, benéztem a dolgot, azt hittem, hogy 11 órakor is lesz. Persze nem, 13.00 kor volt, így nem tudtam kimenni tekerni, marad a görgõzés. Ehh :@ Meglesz-e? Nem hiszem... :)
Igazándiból azt sem tudom mibõl volt a vizsga. Vagy menedzsment, vagy marketing... :D:D:D
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#1470
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
jó lesz ez :)

#1471
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
Sziasztok.

Azért bátorkodtam eme topic megnyitására, hogy legyen ilyen is mert eddig még nem volt :)
Egyeseket jogosan zavarhat az üzenõfal telekarcolása ilyen-olyan, ügyes-bajos iskolai, egyetemei dolgaival.

Mostantól itt bármit megbeszélhetünk: legyen szó sikerélményekröl, kudarcokról, puskázásról, érdekes sztorikról :) ...

Ha nem fog menni a topic max majd elvész a susnyásba, de engem ne szidjatok hogy minek kellett ez. Én csak segíteni akartam ;)

Üdv. Jó tanulást