Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringázz a munkába!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
138 hozzászólás a témában

#81
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás

És ki hitelesíti ezeket az adatokat? Mert ha bringával járok a héten, akkor az 680km lesz...


Senki; neked kell bejelölnöd, hogy ma bringával jöttél, majd ha "összegyûjtöttél" 4 napnyi tekerést, akkor postán be kell küldeni azt az adatlapos izét (legalábbis az én értelmezésem szerint). Nem km-gyûjtésre megy a játék, hanem hogy minél több napon bringával menjél dolgozni, ne autóval/BKV-val.

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#82
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
És ki hitelesíti ezeket az adatokat? Mert ha bringával járok a héten, akkor az 680km lesz...

#83
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Az szép! 18 órát tekersz naponta? :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#84
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
nem értem
nekem valami 1100 percet ir
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#85
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Valami nem stimmel. A saját adatoknál azt írta ki, hogy 40 km-t tekerek ma. Ezzel nincs is gond, mert oda-vissza annyi, DE 480 percet ír. Ez igazából legfeljebb 120 perc. Azért nem 12 perc alatt teszek meg 1 km-t. Nálatok mit ír?
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#86
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Kíváncsi vagyok, hogy hány bicikli marad itt estére :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#87
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
jaja

borul....
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#88
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Akkor nincs gond. Amúgy most sem áll több bicikli a tárolóban, mint ezelõtt. Nagyon úgy néz ki, hogy csak azok tudtak errõl, akik eddig is bicikliztek, de ezt már korábban kifejtettem.
Ha jól nézem, akkor vizibiciklizés lesz ma délután.
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#89
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
szerintem nem

a melóhelyed távolsága kell
de gondolom haza is kell menned :D
azér számol duplát
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#90
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Hm. Akkor az oda-vissza utat kell beírni a távolságra? :chin:
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#91
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
hát
lehet késõn olvastuk el a tájékoztatót....

Zé 38km retur
nekem 96km :S

asszem
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#92
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium ;)

Hogy szedtétek össze a 152 km-t? :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#93
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
faszér kell a világ végérõl bejárnunk :D

KVvm?
az mi?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#94
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
11. hely. :)
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#95
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
hehe :D
2. helyen vagyunk
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#96
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás
Jaj de jó látni, hogy ennyien vagyunk :bananadan
Reggel 7-kor még csak 2 oldalnál tartott a lista...

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#97
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
A Margit-hídnál lévõ lámpánál egész sokan - 5-en- gyültünk össze. Áltlában 2-3 szokott még beállni mellém. Hazafele útra én is kíváncsi vagyok. Lehet, hogy túl korán járok lreggel és ilyenkor még alszanak.
Hát igen, az akció meghirdetése nem volt épp' széleskörû. Én pl. ezen a fórumon tudtam meg, hogy van ilyen. Persze azonnal szoltam a itt az sajtó és a társadalmis osztályoknak, hogy van ez az akció és tájékoztsassák a többieket is. Erre azt a választ kaptam, hogy " ja igen, régóta tudunk róla, xy foglalkozik vele". Elképedve kérdeztem, hogy akkor miért nem szóltak senkinek. " Hát azt nem tudjuk" Bezzeg, a dohányzó helyekért 2 héten keresztül ment hiszti és napi két mail jött ezzel kapcsolatban. Ebbõl látszik, hogy ha már nem az érdeke, hanem a munkája, akkor már tesz rá magasról.
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#98
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás
Én egyáltalán nem számítottam több bringásra, kezve azzal, hogy ennek koránt sem volt/van akkora visszhangja, mint mondjuk egy CM-nek. Példának okáért a tavalyi autómentes napon még ennyi bringással sem találkoztam, mint ma reggel (és ez továbbra sem jelenti azt, hogy ma sokat láttam volna) :(

Ez a visszaköszönés dolog nekem azért volt fura, mert eddig nem ez volt a jellemzõ. Kb. 10 bringással találkoztam, ebbõl kerek nulla köszönt vissza /azért a fele-fele arány be szokott jönni/. Hát ez egy ilyen nap, talán majd hazafelé...

Egyébként az Egressy-Városliget-Andrássy útvonalat koptatom :)

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#99
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Még csütörtökön megcsinálták a gépem, úgyhogy ma új hátsó felnivel suhantam a munkahelyem felé és már tettem is egy "x"-et a mai napra. :) Arra számítottam, hogy jóval több biciklissel fogok találkozni, de ehelyett a bicikliúton gyalogló, ünneplõbe öltözött gyerkõccel és anyukával találkoztam. Jó több biciklis volt, de korántsem annyi, mint amennyire számítottam.
Epinefrin: Törõdj abba bele, hogy nagyon kevesen köszönnek vissza. Személyes tapasztalat alpaján, szinte csak azok, akiknek komolyabb felszerelésük van. Értsd bukó, szemüveg, ruházat. A kocabiciklisek tökéletesen idiótának néznek, ha köszönök nekik, ezért le is szoktam róla.
Milyen útvonalon jársz? Egyébként valahogy tényleg morcos nap van ma. Lehet, hogy az idõjárás is közrejátszik.
A reggelente megfagyok korszakot én azzal köszöbölöm ki, hogy csütörtökön vettem a Lidlbe 2 hosszú ujjú pólót. Ma már használtam is és nagyon jó meleg volt. Kulacs? Minek? A hátamon van egy 3 literes víztartály. :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#100
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás
Nos, én nem szöktem el és belevetettem magam az autók közé. Igaz nem ez volt az elsõ munkába tekerésem, de ma hihetetlen morcos volt mindenki - 4 kerekûek nyomultak, bringások közül egy sem köszönt vissza (tán mert szeptember van :confused: ). Hajszál híján sikerült megúsznom egy motorháztetõn való landolást is (az állatja rámhajtott, mert meglátott egy üres parkolóhelyet...:mad: ) Mondjuk én sem vigyorogtam az út alatt, mert elkezdõdött a reggelente-megfagyok korszak, most viszont hátam mögött a lovammal önelégülten ülök az irodámban :P Ja és az sem egy utolsó szempont, hogy nem lett hugymeleg a lötyi a kulacsomban :D

Más valaki?

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -