Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringázz a munkába!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
138 hozzászólás a témában

#41
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás

áhháá! Tehát itt van a lúd megtaposva!!! Erre a következtetésre juthattak a szervezõk is, mindenesetre én még a pipákat is abbahagytam, és csináltam úgy, ahogy eddig.... bringával melóba.
Azért, jó volt, és gratulálok mindenkinek!!!!
Mindenesetre a hétvégén egy tiszai teljesítménytúrával felteszem az i-re a pontot :)


Azért még pipálgathatsz, 14-éig tart a kampány. :)

Belegondoltam, hogy ha a regisztrációnál nem írok cégnevet, akkor az "egyéni indulók" közé kerülök. Ilyen esetben már közel sem lenne olyan érdekes a km-ek gyûjtögetése...

Reggel elkezdtem a bringám nagytakarítását. Basszus... egy garnitúra fékpofát igazán adhatnának a szervezõk, szinte csonkig lefogyott a városi "túrának" köszönhetõen. :icon_eek:

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#42
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
áhháá! Tehát itt van a lúd megtaposva!!! Erre a következtetésre juthattak a szervezõk is, mindenesetre én még a pipákat is abbahagytam, és csináltam úgy, ahogy eddig.... bringával melóba.
Azért, jó volt, és gratulálok mindenkinek!!!!
Mindenesetre a hétvégén egy tiszai teljesítménytúrával felteszem az i-re a pontot :)
" A Cube el van vetve! "

#43
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Ezen pont ma agyaltam én is, hogy ha nem lenne ez az akció akkor tuti, hogy ezen a héten BKV-val jártam volna be. Szóval valamilyen szinten elérte a célját :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#44
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás

Én nem számolom, hogy hányan jönnek vele mszembe, vagy mennyit elõzök le. Örülök, hogy talpon vagyok. A szerdai nap eléggé betett. De kitartok és nem adom föl. :) Remélem, jövõhéten már jobb idõ lesz.

Tény, hogy nincsen kidolgozva és akkor sem lennék meglepdõve, ha szép csöndben az "eredményhirdetés" is elmaradna, de arra legalább jó, hogy beszélgetünk itt. :)


:D No igen, és az sem egy utolsó szempont, hogy nekem mondjuk eszem ágában sem lett volna szakadó esõben, sötétben, lucsokban bringával jönni, de így - hogy van ez a lassan értelmét vesztett kampány - mégis rituálisan beöltözöm reggel és begurulok a munkahelyemre. Ha másra nem, hát motivációnak jó volt ez az egész "akció".

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#45
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Én nem számolom, hogy hányan jönnek vele mszembe, vagy mennyit elõzök le. Örülök, hogy talpon vagyok. A szerdai nap eléggé betett. De kitartok és nem adom föl. :) Remélem, jövõhéten már jobb idõ lesz.

Tény, hogy nincsen kidolgozva és akkor sem lennék meglepdõve, ha szép csöndben az "eredményhirdetés" is elmaradna, de arra legalább jó, hogy beszélgetünk itt. :)
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#46
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás

ez egy ilyen kivel mi történik munkába menet-jövet blog topic? :)


Lassan az lesz :)

Kedves Naplóm! Ma reggel 12 bringással találkoztam munkába menet. Ebbõl ketten viseltek bukót. Egy vissza is köszönt. Az mp3 lejátszómból pedig sürgõsen ki kell törölnöm a 'Summer in the City'-t.

Egyébként a kampány miatt nyitottam a topicot, hátha rákap valaki (én spec a CM hírlevélbõl tudtam meg). Az ötlet jónak tûnt, de persze közben kiderült, hogy baromira nincs kidolgozva az egész :wtf: Már csak megszokásból pipálom ki a részvételi naplót és vizslatom az eredménytáblát, hogy a "rivális cégeink" éppen hány km-nél tartanak :) Ilyenkor bánom, hogy nem lakom messzebb és a 90 dolgozónkból csak én tekerek a munkába :(

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#47
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ez egy ilyen kivel mi történik munkába menet-jövet blog topic? :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#48
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Ez a kampány jellemzi M.O-ot. Csapjunk a közepibe, de ne dolgozzuk ki rendesen. Majd a résztvevõk tépik a hajukat, a szervezõk meg jót röhögnek...
ÁÁÁÁÁ .... el is ment a kedvem ettõl a sz.rakodástól....inkább tekerek....Azt, hogy ki lett az elsõ 2000, senki nem tudja ellenõrizni, majd a szervezõk csókosai megkapják az ajándékcsomit. :(
" A Cube el van vetve! "

#49
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Köszi Mindenkinek! :)

Itt gõzölög elõttem egy nagy bödön tea és már beborítottam egy adag Coldrexet is. Nem szeretném emiatt kihagyni a vasárnapi maratont, úgyhogy most pumpálom magamba a teát és a C-vitamint :)
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#50
sol

sol

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Ati001 jobbulást!

Én szívesen elcserélném az esõnadrágomat arra, hogy becipelhessem a bicót az irodába :) csak akkor már senki sem férne be oda kettõnkön kívül :)
Néhány hiba akkora poén, hogy kár lenne azokat csak egyszer elkövetni. :lol1:

#51
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Tegnap elütöttek egy srácot, pont elõttem, ezerrel tekert ki a zebrára, most speciel az autósnak igaza volt, esélye sem volt még szinte lassítani sem...
A srácinak semmi baja sem lett, pedig jó nagyot repült.
Figyeljetek oda a zebrára!!


#52
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás

Lehet, hogy el kellett volna fogadnom a fõnök tegnapi ajánlatát. Reggel arra ébredtem, hogy köhögök és alig kapok levegõt, 39°C-s láz. Ma tettem egy kis engedményt magamnak és egy megállót HÉV-eztem. A fennsíkon iszonyat nagy sár van, a fõúton meg nem volt kedvem jönni, úgyhogy gondoltam, hogy Szent István telepig HÉV aztán tekerés. Bár ne tettem volna. Iradtlan embertömeg a megállóban, nagy nehezen fölverekedem magam a hátsó biciklis kocsiba, sûrû anyázások, hogy takarodjak a biciklimmel onnan. Jön a kaller, kifizetteti velem a biciklire a vonaljegyet és a teléjesárú menetjegyet az 1 megállóra, majd miután leszállok, utánam kiabál, hogy "Legközelebb rendeltetésének megfelelõen használd azt a sz*rt!" Már nem is reagáltam rá. Befelé egész végig szemerkélõ esõ, néhány biciklis, de egyik sem köszönt.
Nagyon nem esett jól ma reggel biciklivel jönni és valami azt súgja, hogy nem ez lesz életem legjobb napja...

Ti hogy vagytok?


:( Te szegény... jobbulást! Kaller meg essen a sínek közé :mad:

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#53
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás
Tegnap hazafelé pozitív rekord: 9 ázott bringással találkoztam. 4 visszaköszönt (de csak azért mert nem volt rajtam a riasztó esõkabim :D), sõt egyikük még vigyorgott is :bananadan Ilyenkor aztán elfelejtek minden saras-trutyis bosszúságot.

Ma reggel pedig 15 (!!!) bringást számoltam össze. Persze most jelentõsen jobb az idõ, mint tegnap...

Az én fõnökeim, kollégáim nem ajánlanak fel se céges autót (úgysem kéne), zuhanyt se takarítanak (mert nincs) és esõgatyát sem adnak (mert azt sem tudják mi az). Sanyarú sorsom van... :( Viszont szó nélkül betolhatom a bringám a padlószõnyeges irodámba és a munkaidõmbõl kb fél óra rámegy a lovam és a saját tisztogatásomra igaz ezt nem verem nagy dobra :) Otthon bezzeg már van segítség: 1 és 2 Zabálták az esõvizet, a wet lube-ért meg egyenesen megvesztek :P

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#54
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Lehet, hogy el kellett volna fogadnom a fõnök tegnapi ajánlatát. Reggel arra ébredtem, hogy köhögök és alig kapok levegõt, 39°C-s láz. Ma tettem egy kis engedményt magamnak és egy megállót HÉV-eztem. A fennsíkon iszonyat nagy sár van, a fõúton meg nem volt kedvem jönni, úgyhogy gondoltam, hogy Szent István telepig HÉV aztán tekerés. Bár ne tettem volna. Iradtlan embertömeg a megállóban, nagy nehezen fölverekedem magam a hátsó biciklis kocsiba, sûrû anyázások, hogy takarodjak a biciklimmel onnan. Jön a kaller, kifizetteti velem a biciklire a vonaljegyet és a teléjesárú menetjegyet az 1 megállóra, majd miután leszállok, utánam kiabál, hogy "Legközelebb rendeltetésének megfelelõen használd azt a sz*rt!" Már nem is reagáltam rá. Befelé egész végig szemerkélõ esõ, néhány biciklis, de egyik sem köszönt.
Nagyon nem esett jól ma reggel biciklivel jönni és valami azt súgja, hogy nem ez lesz életem legjobb napja...

Ti hogy vagytok?
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#55
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

Tegnap délután meglátott a fõnököm, hogy rövidnadrágban indulok hazafelé az esõben, erre ma megjelent két esõnacival (kicsi már rá és az asszonyra). "Nehogy meglásson még egyszer ilyen idõben hosszúnadrág nélkül, mert akkor majd jön a betegség meg a táppénz..." :)


Az én fõnököm ma egy céges autót próbált meg rámbeszélni, pont ilyen okoból. Jó tudni, hogy ennyire vigyáznak ránk. :)

Amúgy hazafelé negatív rekord lett. 0, azaz zéró bicikliss. :(
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#56
sol

sol

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Tegnap délután meglátott a fõnököm, hogy rövidnadrágban indulok hazafelé az esõben, erre ma megjelent két esõnacival (kicsi már rá és az asszonyra). "Nehogy meglásson még egyszer ilyen idõben hosszúnadrág nélkül, mert akkor majd jön a betegség meg a táppénz..." :)
Néhány hiba akkora poén, hogy kár lenne azokat csak egyszer elkövetni. :lol1:

#57
sztyopa

sztyopa

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Sziasztok!

A mai reggel szerintem "vizválasztó" volt.
Volt valami borzongató szakadó esôben felülni a bringára.
Reggel fél 8-kor indultam Máriaremetérôl 8-ra voltam a Tétényi útnál.

Eredmény:
6 biciklis
3 bukósisak

Azért ez a köszönôs téma kicsit zavaró egy forgalmasabb bicikliúton pl.: Bem rkpt. Fôleg, hogy még a gyalogokat is kerülgetni kell + csúszik, esik, fúj. Néha elég csak magamra figyelni.

#58
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

Én sem szoktam csak azért lassítani a pocsolyáknál, hogy ne fröcsköljek le másokat. Különösen, ha a kerékpárúton flangálnak, mint gyalogos.

A csajok (a melóhelyen) pedig tényleg kipucolták a zuhanyzót nekem, el sem hiszem! :)


De jó dolga van itt valakinek. :)

Amúgy a betakarást annyira én sem vettem rossz néven, mert legalább lejött egy adag sár rólam, de azért nem volt kellemes...
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#59
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Én sem szoktam csak azért lassítani a pocsolyáknál, hogy ne fröcsköljek le másokat. Különösen, ha a kerékpárúton flangálnak, mint gyalogos.

A csajok (a melóhelyen) pedig tényleg kipucolták a zuhanyzót nekem, el sem hiszem! :)

#60
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás
Én egy Volán buszostól kaptam jó adagot a képembe, de mivel már amúgy is csurom vizes voltam, nem vettem személyes támadásnak amit mûvelt (mellesleg simán lassíthatott volna, mivel amúgy is kanyar jött). Gondolom rajtam is röhögött és az eldõlõ utasokon is, amilyen stílussal bevette a kanyart... hát ha csak ennyi öröme van az életben, egészségére!

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -