Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Red Bull Metro Ride - Budapest (HUN) - 2007. szeptember 22.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
290 hozzászólás a témában

#41
Lipi

Lipi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás
  • LocationWillersdorf (AT)
Én sajnos nem láttam a versenyt de Zsolót és Misit ismerve biztos mindent megtettek a tökéletes lebonyolításért.
Pár tíz perc alatt nem lehet csodát csinálni egy addig folyamatosan használt aluljáróból.

#42
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Lesz majd még MetroRide?

Nem tudom

#43
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
Lesz majd még MetroRide?

#44
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Ez a perec a duplahullám elõtt volt(talán még az idõmérõ vége felé) és utána a képeken az látszott hogy fektetik meg egy nyakmerevítõt vesznek elõ, ezért tûnt súlyosnak, õ nem tudom ki volt!

Polc

#45
Chris8

Chris8

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Ez a perec a duplahullám elõtt volt(talán még az idõmérõ vége felé) és utána a képeken az látszott hogy fektetik meg egy nyakmerevítõt vesznek elõ, ezért tûnt súlyosnak, õ nem tudom ki volt!
Gondolom a mozgólépcsõ éle 40-50 nél kifejezeten gumibarát lehetett:-)

#46
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Mindenek elõtt mindenkinek köszönjük, aki eljött vagy megnézte és köszönjük az észrevételeiteket is!

A szervezõktõl kérdezem, nem tudják, h mi volt a véleményük a versenyzõknek? Engem az érdekelne igazából, mert gondolom biztos volt aki megkérdezte tõlük...

Minden meghívott elégedett volt az egész hétvégével, kaptunk néhány egészen meglepõ visszajelzést ott is és azóta is (pld.: az elsõ edzõkörök után mindkét Atherton azt mondta, hogy jobb mint a mexikói pálya volt).
(Éppen ezért sajnálom, hogy a felszinen és a neten nem tudtuk ugyanezt hozni.)

Ami engem meglepett, hogy mennyire össze vissza választottak gumikat a versenyhez ... azt hittem egy ilyen pályára van valami ideális választás amit majd a profik biztos tudnak, de látszólag ami éppen akadt vagy fent volt a bringán az jó volt:-)

mért volt h mindenki más géppel ment?
én azt hittem amúgy a fullysok simán szétalázzák a mereveseket, erre pont nem ez volt.

Mivel ez nem hagyományos verseny volt a profikat ugyan úgy készületlenül érte pálya. Az elsõ edzõkör után kb a mezõny fele defektet szerelt. A szerelõk (Szósz és Demeter Zoli) pedig elõre készültek félig fújt belsõkkel.

Láttam egy bukást, pontosabban a kivetítõn csak az látszott hogy valaki fetreng, majd felrángatják a földrõl, ami ahhoz képest hogy akár a gerince is sérülhetett elég édekes megoldás volt. Lehet tudni hogy vele mi lett?Esetleg hogy hogyan bukott?

A legnagyobbat Polc esett. Ahogy kisprintelt a metrókocsiból elszakadt a lánca és szétrugta a combját a kormányon. Rennie is nagyot pakolt az átkötõre vezetõ kanyarban. Gee Atherton fejjel csattant egy lámpán, neki semmi baja nem lett - még a következõ kör elõtt is röhögött fent - viszont a sisak nem lett túl szép.

#47
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Hobbifotósok nem kapnak akkreditációt.


Inkább nem mesélek...

#48
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
A szervezõktõl kérdezem, nem tudják, h mi volt a véleményük a versenyzõknek? Engem az érdekelne igazából, mert gondolom biztos volt aki megkérdezte tõlük...

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#49
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Hogy tesz különbséget jó fotós, és hozzá kevésbbé értõ fotós között? (nem a végeredményt nézve - pillanat elkapásától függetlenül)
Külön karszalag annak, aki tudja hogy mennyire lóghat be a pályára? :)

Hobbifotósok nem kapnak akkreditációt.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#50
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Jééé:)
Szia Zsuzsi! A békeharcos:D De van benne nem kevés igazság:)

#51
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Off: Az én kocsimon egy szem port, annyit sem találnátok ;)
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#52
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Én is láttam, már olyan "fotóst", aki rosszabb helyre nem is állhatott volna, el is kaszálták rendesen. Én is szívesen nézelõdtem volna a fordítónál, de hát nem lehetett. Örültem az összes többi helyszínnek.

Írtam most nagyon szép hosszút elõbb és eltûnt, rohadt WIFIszar, szerintem jobb is, mert sokan kaptatok volna a pofátokra :) A lényegem, tessék azt nézni -akiknek nem túl szimpatikus és építõ véleményük volt-, hogy MIT SIKERÜLT ODASZERVEZNi és ne azt, hogy mit lehetett volna. Mert ma már a csillagos ég sem elég, ha mindenkinek akarunk megfeleni. Szerintem ûberdúrva volt minden. Mi mindenre gondoltak a szervezõk, mit sikerült 1-2 óra alatt odavarázsolni, ha csak a belsõ kialakításra gondolunk. Valszeg, ha egy héttel hamarabb lezárják a Deák teret, akkor minden kép, hang és akármi olyan lett volna, hogy beszartok. Szóval örüljetek ennek, ami volt. Mert sosenem volt még csak megközelítõleg sem ilyen rendezvényünk. És csak örülhetünk, ha lesz még.
És kedves Palmikám, nem elég az, hogy a szerelvényekbõl kiszereltek szinte mindent? Belül tiszta volt, az már a te bajod, hogy kintrõl akarsz fotót csinálni :) az autód tiszta kívülrõl? csók a bubidra

Ja és az a javaslatom, hogy fikázzátok a kövéreket, akik nem sportolnak, ha már nem bírjátok ki. Azokat bõven lehet, egymást meg szeressétek, ha már tesztek vmit az egészségetekért.

Köszönjük még egyszer ezt a hihetetlen élményt! Eléggé meghatározó volt!
az észmentes nõnemû...

#53
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Hogy teszünk különbséget jó fotós, és hozzá kevésbbé értõ fotós között? (nem a végeredményt nézve - pillanat elkapásától függetlenül)
Fotósvizsga, és külön karszalag, hogy ne lógassa be pont az ideális ívre a 30 kilós vállról indíthatót, valamint ne feküdjön be fél testtel a pályára?

Ha erre tudsz valami megoldást, nosza;)


A fotósvizsga...ugyanmár...az semmit nem jelent...de az okos, és buta fotóst tényleg nehéz megkülönböztetni...

#54
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Az egyik metrókocsit kicsit megpucoltam kívülrõl, mikor a fenti kis ablakon fotóztam. ahogy elnéztem a karom, kb azóta nem mosták le mióta tervezik a 4.vonalat.



Nem mindegy, hogy mekkora súlyt kell minnél rövidebb idõ alatt felgyorsítani.
Meg minek mozogjon 20at, ha a 12 is elég.


Szegény versenyzõk meg azt hihették valami leselejtezett ezeréves szarok:) Közben meg az új csúcstechnika:)

#55
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

A biztonságiak csaknem az összes összes jó helyrõl kiküldték a fotósokat. Érdekes, hogy más rendezvényeken, pl Adidas Slopestyle, akár az érkezõre is feküdhettem volna, senki nem szólt volna érte. Nem véletlen, a fotósok nem hülye kisgyerekek, nagyon jól tudják hova lehet állni, mit hova lehet tenni, itt mégis úgy kezeltek minket, mint az idiótákat.




Hogy tesz különbséget jó fotós, és hozzá kevésbbé értõ fotós között? (nem a végeredményt nézve - pillanat elkapásától függetlenül)
Külön karszalag annak, aki tudja hogy mennyire lóghat be a pályára? :)


De azért a papírforma jött :)

#56
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Az egyik metrókocsit kicsit megpucoltam kívülrõl, mikor a fenti kis ablakon fotóztam. ahogy elnéztem a karom, kb azóta nem mosták le mióta tervezik a 4.vonalat.

én azt hittem amúgy a fullysok simán szétalázzák a mereveseket, erre pont nem ez volt..


Nem mindegy, hogy mekkora súlyt kell minnél rövidebb idõ alatt felgyorsítani.
Meg minek mozogjon 20at, ha a 12 is elég.
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#57
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
mért volt h mindenki más géppel ment?
én azt hittem amúgy a fullysok simán szétalázzák a mereveseket, erre pont nem ez volt..
mindenesetre érdekes volt és sztem megkéne oldani h többen lejuthassanak, nekem sajna nem sikerült vip jegyet szereznem.
egyébként meg remélem jövõre is lesz ilyen, még több nagy versenyzõvel.

#58
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

A RedBull-osokról, meg a biztonságiakról meg eddig is megvolt a véleményem...


A biztonságiak csaknem az összes összes jó helyrõl kiküldték a fotósokat. Érdekes, hogy más rendezvényeken, pl Adidas Slopestyle, akár az érkezõre is feküdhettem volna, senki nem szólt volna érte. Nem véletlen, a fotósok nem hülye kisgyerekek, nagyon jól tudják hova lehet állni, mit hova lehet tenni, itt mégis úgy kezeltek minket, mint az idiótákat.

Egyébként a rendezés ezt leszámítva nagyon tetszett, a helyben rejlõ adottságokat jól kihasználta a gárda, jó volt a hangulat, nem is beszélve a versenyzõkrõl, hiszen kis hazánkban még nem jártak ilyen nagy nevek, legalábbis a lejtõzõ szakágakból. A zene is tökéletesen passzolt az eseményhez, Zsoló, ezt gondolom nektek köszönhetjük. Kár, hogy lent a hangosból nem kaptunk infót, néha jó lett volna tudni, mikor mi történik, miért áll a verseny, mikor indul újra.
Ausztria, Kenguruk földje!

#59
Chris8

Chris8

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
No sokat én se láttam köszönhetõen a vágásoknak meg a technikának, de hogy lett volna speaker azt most látom csak, a gödör végébõl csak egy néha elõjövõ lány hangját hallottam amint mondja, hogy most már mindjárt kezdõdik:-), azt annyi.
Ami engem meglepett, hogy mennyire össze vissza választottak gumikat a versenyhez: volt cc-gumi, downhill, kopott downhill, street,(hookworm),dirt, vegyes felhasználású, kemény talajra való meg nagy bütykös is, azt hittem egy ilyen pályára van valami ideális választás amit majd a profik biztos tudnak, de látszólag ami éppen akadt vagy fent volt a bringán az jó volt:-)
Láttam egy bukást, pontosabban a kivetítõn csak az látszott hogy valaki fetreng, majd felrángatják a földrõl, ami ahhoz képest hogy akár a gerince is sérülhetett elég édekes megoldás volt. Lehet tudni hogy vele mi lett?Esetleg hogy hogyan bukott?

#60
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

itt van par kep meg video is
http://index.hu/kult...d/metroride175/

Tegnap valamiért nem volt hangja a gépnek így nem tudtam mit mondanak :D
Kicsit ellentmondásos a két interjúalany :)
Szerintem a másodiknak van igaza ;)

Ride everywhere.

.