Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Red Bull Metro Ride - Budapest (HUN) - 2007. szeptember 22.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
290 hozzászólás a témában

#21
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
nemtom ki az admin de neki 1000000000X köszönöm
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#22
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...köszönöm, nekem ennyi elég...peace, drogs, and rock'n roll....

:))))))
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#23
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Ádám: kár hogy nem olvasod gyakran a fórumot, mert akkor felkészülten ért volna, hogy mindig ugyanazok a legkekecebbek itt a fórumon.
Hagyd a pi***ba, hadd beszéljenek magukban, az mégjobban idegesíti õket :D

#24
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Ott van kommentek közt..
Punkhart - California Dreamin

Amúgy így utólag, VIP karszalaghoz v mihez h lehetett hozzájutni amugy?
TUdom néhányat kisorsoltak..
CsAk mer azt hittem h leginkább a média az aki lenn lesz, hát tévedtem..

#25
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás

Pézsé által lineklt metro ride video alatt milyen zene szól ?
Megköszönöm, ha valaki ismerné.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#26
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
képek itt:


http://www.velo.hu/f...=146f6ae89e84a8



#27
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Egyenlõre ezek vannak, nem vol még túl sok idõm...
Megaztán nem is éreztem a fotózást, inkább az elötte elfogyasztott jégereket/söröket :P

http://www.flickr.co...s/14142184@N06/
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#28
Pali04

Pali04

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
csak ha valaki akar egy kicst jobb minõségû videót akkor ezt találtam a tv2 oldalán (hanig élvezetekben nem volt részem ezért nem tudom milyen)
Valami sorozatszereplõ is majomkodik, de kevésbé van butitva a videó...
Kommentátor Ádám!
Ne akadj ki mert a fórumokon mindig csak azok irnak véleményt akiknek valami nem tetszik...

A link:
http://tv2.hu/2007-0...tt_batorsagbol/

Éljen Puskás Pet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... éljen a tv!

#29
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...sorry, hogy tovább forszírozom, AGA-úrral priviben levelezünk...néminemû hangvételben, DE tudjátok-é hogy 2 SPEAKER volt?...

...s aki dolgozik az hibázik...

...én hibáztam soxor...tudom...nem kenem a rendezõkre, a regisztrátorokra, az idõmérõkre...

...remélem a jõvõt nézve, lesz ki kiszopja a kisújábból a neveket, a helyezést, s hogy fully baszban ki is ÕÕÕÕÕÕÕ....

...sajnálom, igaza van sok jófej-jóérzésû rájdernek...semmi közöm semmihez...

...de aki a back-stage tagja tááán látta szenvedésem s kûzdelmem a Minotaurussal...der alagúth...

...ma kedd van, s ha tényleg ennyire gagyi szar voltam, legalább 1 azaz EGY ...szervezõ mondja meg nekem...mert nem baj ha gagyi a dumám, s nem is értek hozzá...de egy pici reakciót várok...

...pl:

...Ádám itt az össsszeg....mert megegyeztünk...

...Ádám amit csináltál egy fos....FOS...nem fizetünk...

...Ádám bár kértél egy összeget, ezt nem adjuk meg , mert béna és bunkó vagy...

...Ádám itt az összeg de minket felejts el...de korrektül kifizetünk....

...Ádám nna MI ezért pénzt nem adunk...

...Ádám kérsz egy REDBull-t?

...Ádám a szádon lévõ cserepeken látom egy hideg (legyen meleg) vodovoda jól esne...

...Ádám hát TE ki vagy?

...mert akirõl senki nem ír, Õ 'biz vagy 100.000Ft-os fox szponzor ruciban volt...akinek a hangját sem hallottad...pedig YOOO arc...

...a megtiszteltetés, hogy beszopjam a nagy bránert engem illetett...de tudjátok mit?...

...egy kérdés: Ki az a FereczJózsef?...alias Józsefem?

...te kritikus szemû bárki ( AGA ) ...tudod hogy ÕÕÕÕÕ lett volna a fõõõõõbemondó????

...én csak mint semmirekellõ szakkommentátor röfögtem volna...bármikor...

...de az élet mást hozott...

...s értem a célzásokat is...nem vagyok trottyosgatyás...félrecsapott baskettball-sapis, leamortizát fejû állat...

...nem is leszek.

...íme pillanat mikor kérem a ilyen S ehhez hasonló rendezvények szervezõit, ne engem hívjanak, mert nem értek hozzá, béna vagyok, s beképzelt EGO bunkó is....

...maradok tisztelettel azok irányában, kik kicsit értékelik munkámat, s akik szeretnek is TÁÁÁÁN , vagy buzik, vagy köcsögök, vagy a barátaim...

[...ezt megette a jóindulatom...]

...konzekvenciámat a magán MAIL (beszélgetésünkbõl) vonom le, ha gondolod tedd közzé...s mindenki levonja a gondolatait...ha meg nem, remélem megfõsz a saját levedben...

...bike.os, motoros, ottós, szeretettel:

Bíró Ádám
Vintage'52
Apple Tone
Ray manufaktúra
Race Event Tech
Carlsbro Tour Hungary
1136 Bp Balzac u 54
h-p 10-18-ig
csüt 10-21-ig
0613299241
06204350516

Ray és Klein gitárépítõ manufaktúra
1126 Bp Labanc u 39c
06209443770

Race Event Tech
06209443770

Carlsbro Pro tour Hungary
06306260965



....egy a jelszó...



DOLGOZZATOK
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#30
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
Videó:



#31
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Hobbifotósok nem kapnak akkreditációt.


Ez lenne a megoldás. Szigorúbb akkreditáció. Nekem volt VIP meghívóm is, azt is átvehettem volna, de gondoltam a médiással többre megyek. Nagyot tévedtem.
Ausztria, Kenguruk földje!

#32
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Hát ezeken a fotókon látszik, hogy ki profi fotós, és ki nem. A RedBull-os nem! Minõsíthetetlen képek fotós szemmel, de sztem anélkül is.
Tommmas: k.jó képek, én is szerettem volna ff-ben fotózni, csak a gép nem tudja, a PS-hez meg annyira nem értek:(
Üdv:Thy

Thy megelõzött, most kattintgattam végig a galériát éshátugye.
Erre a rendezvényre most nem jutott a RB külsõseibõl jó fotós - ami azért nem jellemzõ (lásd: Photofiles).
"In idem flumen bis non descendimus"

#33
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Vicces volt a tegnap fiktívben a riport:)1 esés 8x bevágva, mert erre harap a nép...nem azt emelik ki, hogy ilyen színvonalon csak néhányan képesek bringázni. Meg az "enyhe" túlzások...szaros PolarX 600ezer, meg 100-al a Jánoshegyen...vicces gyerek volt. De emellett azon is meglepõdtem, hogy fõmûsoridõben ennyi idõt kapott a rendezvény. Ezt ti intéztétek, vagy a Bull?

Hát ezeken a fotókon látszik, hogy ki profi fotós, és ki nem. A RedBull-os nem! Minõsíthetetlen képek fotós szemmel, de sztem anélkül is.
Tommmas: k.jó képek, én is szerettem volna ff-ben fotózni, csak a gép nem tudja, a PS-hez meg annyira nem értek:(
Üdv:Thy

#34
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
http://dalmamag.hu/a...-ride-update-5/

Red Bull fotók és eredménylisták

#35
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

pár kép ahogy mi szeresszük:
http://www.flickr.co...os/8872678@N03/


aztamindenit, nagyon tetszenek a kepek, grat!

#36
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
köszönjük a szervezõknek..én és kedvesem igen jól éreztük magunk szombat éjjel eme remek kis rendezvényen...

pár kép ahogy mi szeresszük:
http://www.flickr.co...os/8872678@N03/

Palmi: linkelj képeket!
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#37
<PG>

<PG>

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Képek itt.


Nagyon köszi a képeket, le is húztam õket gyorsba:D

Ráadásul az egyiken rajta vagyok:D, köszi!

#38
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
A TV2-n, az Aktívban lesz egy beszámoló a versenyrõl. Természetesen esésekkel, mert csak azzal lehet eladni a mûsort. ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#39
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Nagyon király volt! Ez volt az elsõ dh verseny amit láttam, így nincs nagy tapasztalatom de nagyon tetszett! :)
Lent egyedül annyi negatívum volt, hogy Ádámot nem lehetett hallani és ezért néha nem tudtuk miért áll a verseny.
A közvetítést nyilván nem könnyû ilyen helyen megoldani. Bekábelezni nem lehet ekkora területet, a wireless-t meg nyilván nem metróaluljáróba találták ki. Ez volt az elsõ ilyen verseny nálunk, ha lesz jövõre, biztosan jobban sikerül megoldani az ilyen jellegû problémákat. Errõl ennyit!
Köszönet a szervezésért és az vip jegyért!
Képek itt.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#40
<PG>

<PG>

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!
Én is szeretnék köszönetet mondani a szervezõknek(és a konaklubnak a megnyert VIP jegyért), nagyon jó rendezvény volt. Azonban volt pár dolog ami nagyon nem tetszett, amirõl NEM a szervezõk tehtnek. Például a Gödör, miután kijöttünk a verseny végén, kb mint egy csatatér... oké, minden rendezvény után ilyen de könyörgök!!! Nem tudja jól érezni magát a magyar anélkül, hogy nem dobálja el az összes szemetet??? A másik meg az, hogy az eredményhirdetésre alig maradtak... Rengeteg ember felállt és elhúzott. Hamár idejöttek a riderek illett volna megtapsolni õket a végén... Továbbá lent is és a karszalagokért való sorbanállásnál is sok volt a bunkó paraszt akik lökdösõdtek, furakodtak, hogy minél elõbb hozzájussanak a kis szalagjukhoz(lent meg az ingyen redbullhoz)... Plusz amikor fotózás közben x-edjére löknek meg...meg nincs bajom azzal ha valakinek ismerõse meghívja meg minden, de amikor egy kb. 6-7 éves forma gyereken ott virít a média karszalag ... Bíró Ádám kommentárjával nincs bajom szerintem jól csinálta amit csinált, ízlések és pofonok, lehet, hogy valakinek nem tetszett, de szerintem akkor se kéne fikázni.
Még1x köszi a rendezõknek, ridereknek és mindenkinek aki kivette a részét a munkából, nagyon jó volt;)