Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kormány, kormányszár, kormánycsapágy

- - - - -

  • Please log in to reply
6413 replies to this topic

#1421
czmate

czmate

    vendég

  • fórumtag
  • 28 posts
Sziasztok!

Vennék új kormányt és stucnit, ki is néztem a Truvativ Stylo Team-et csak azt nem tudom eldönteni, hogy 20-as vagy 30-as emelkedésû kormányt vegyek. Merevfarú, elöl 100mm-t mozgó montira kéne. Most magas emelkedésû stucni van, egyenes kormánnyal: ilyen. Szerintetek melyik lenne megfelelõbb?

#1422
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts
Egyébként pedig, régi acél országúti kormányok "markolat" átmérõje: 22.2
És eddig én se tudtam, most dobta ki a google

#1423
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts

Sziasztok
Nem tudja valaki, hogy létezik-e 22mm-es markolatú (nem befogóméret) koskormány, vagy 23,6mm-es kormányhoz kompatibilis monti fékváltó?
Kössz


Valószinüleg azért nem válaszolnak mert
1. kompetens nem olvasta
2. nem érdekelte a kérdés
3. nem tudja választ

X. Nem tesszük fel naponta a kérdést míg meg nem kapjuk a választ. Alias türelem. Fórum etikett.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1424
huru

huru

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts
Sziasztok
Nem tudja valaki, hogy létezik-e 22mm-es markolatú (nem befogóméret) koskormány, vagy 23,6mm-es kormányhoz kompatibilis monti fékváltó?
Kössz

#1425
huru

huru

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts
Sziasztok
Nem tudja valaki, hogy létezik-e 22mm-es markolatú (nem befogóméret) koskormány, vagy 23,6mm-es kormányhoz kompatibilis monti fékváltó?
Kössz

#1426
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
esetleg. most kell remélni, hogy csak a weblapok nincsenek frissítve :)

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#1427
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

há az nem nagyon van. 9-17 dolgozok, de ált. tovább.


telefon ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1428
Zeke

Zeke

    vendég

  • fórumtag
  • 161 posts

Köszi mindenkinek!
Annyira nem vészes a dolog, hogy toldani kelljen. Jelenleg van egy 10 mm-es távtartó a stucni alatt, azt kiszedem, alatta van egy kúpos 22 mm magas távtartó, ebbõl le tudok esztergáltatni pár mm-t, de ha találok alacsonyabb stucnit akkor nem kell esztergáltatnom. Picit nagyobb emelkedésû stucnit mindenképpen szeretnék venni, de ha nem lesz alacsonyabb, akkor leszedetek a kúpos távtartóból 2-3 mm-t és kész.
Ezt az FSA-t néztem ki: 70mm, 17 fok.


Szia! FSA OS-150em van , annak 35mm a befogása és 6°-ot emel.

A morcos.


#1429
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
há az nem nagyon van. 9-17 dolgozok, de ált. tovább.

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#1430
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Köszi...illetve lehet hogy nem megfelelõ kérdést tettem fel. Neten keresgélve gyakorlatilag 0 a választék a boltok polcain (én ugye csak ott vásárolhatok). És ez mindhárom márkára igaz.


értve vót
azért mondtam, ha van idõd menj be vmi jobb bótba és kérdezz rá
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1431
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Köszi...illetve lehet hogy nem megfelelõ kérdést tettem fel. Neten keresgélve gyakorlatilag 0 a választék a boltok polcain (én ugye csak ott vásárolhatok). És ez mindhárom márkára igaz.

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#1432
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
menj be valami nagyobb meridáshoz szoktak lenni bikefunnál merida házi cuccok, ha katalógban nincsenek is, delaer meg ha akar rá tud nézni a készletlistára.

speci meg szintén avex
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1433
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Köszi.

Hát, nem túl rózsás a helyzet. :(

Ricsi, Syncros, BBB orrbaszájba...

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#1434
löpapp

löpapp

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 406 posts

Ok, de melyiknek..? Három márkát is kérdeztem...

Trinity Caprine-os volt anno. Merida meg BikeFun-os, de a honlapon nincs kormány. Érdekes módon néhány webshopban van. Speci meg...


Ok ott a pont, a Trinity-re gondoltam, azt forgalmazza az Avex (ahogy a Caprine-t is).Szerintem a Bikefun csak Ritchey kormányt forgalmaz.

#1435
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Ok, de melyiknek..? Három márkát is kérdeztem...

Trinity Caprine-os volt anno. Merida meg BikeFun-os, de a honlapon nincs kormány. Érdekes módon néhány webshopban van. Speci meg...

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#1436
löpapp

löpapp

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 406 posts
Hi!
Úgy tudom az Avex kft. a forgalmazó

#1437
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Sziasztok,

Segítség kellene. Nem lelek Trinity forgalmazót továbbra sem. Merida, pontosabban X-mission is eléggé fehér folt, akárcsak a Specialized alkatrészek. Ötlet?

X

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#1438
huru

huru

    újonc

  • fórumtag
  • 3 posts
Sziasztok
Nem tudja valaki, hogy létezik-e 22mm-es markolatú (nem befogóméret) koskormány, vagy 23,6mm-es kormányhoz kompatibilis monti fékváltó?
Kössz

#1439
mayor

mayor

    vendég

  • fórumtag
  • 212 posts
syntace duraflite 64 0mm / 8 deg / OS
hasonló paraméterekkel bíró kormány kapható itthon? én nem nagyon találok
syntace-t meg itthon nem forgalmaznak, ha jól tudom!? köszi!

ritchey p29er custom


#1440
Borisb

Borisb

    vendég

  • fórumtag
  • 28 posts
Köszönöm a segítséget :)