Kedves Versenyzõk!
A 2013-as Duna Maraton pilisszentlászlói frissítõállomását a TalponSíelõk Sport Egyesület „üzemeltette”, készültünk számotokra minden földi jóval, ami erõnkbõl kitelt.
A visszajelzések talán minket igazoltak, hogy megéri „kibérelni” a szervezõségtõl egy-egy frissítõállomást, rogyásig rakni az asztalokat és a poharakat, és- nem titkoltan – ezzel is népszerûsíteni a csapatunkat.
Külön öröm volt, hogy megnyertük magunknak Bíró Ádit, hogy csinálja a hangulatot, remélem nem sértegette a versenyzõket!
Szervezõ és versenyzõ szemmel is jó látni, hogy mennyien örültek a jó hangulatú frissítõállomásnak, már most lefoglaltuk jövõre ezt a helyet.
A mi csapatunkat erõsítette két fotós is, akik végigfotózták a két táv indulóit, az elsõ albumnak a linkjét lejjebb találjátok, a második albumra sajnos csak a Salzkammergut Trophy után jut idõnk, de nem felejtjük el!
A képek ingyenesen letölthetõek, csak arra kérünk, hogy „nyomj egy lájkot” az oldalra.
https://www.facebook...62623246&type=3
Üdvözlettel
Áron
TSSE
Én azt kérném a szerverõktõl hogy minden top maratonon kötelezõ legyen a megjelenéstek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!