Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Legfrissebb szám - archívum #1

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2325 hozzászólás a témában

#2301
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Az apróhirdetés sztem is nagyon jó, hogy tagolt lett!!! Sokkal áttekinthetõbb!!! Meg tetszik a kerékfûzés is bár még nem tanulmányoztam át rendesen!! A Kona scrap tesztje viszont tesztett fõleg azért, mert ismerõs helyen volt az egyik kp meg tudom kicsinálta azt a cikket!!!

#2302
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Én is megkaptam ma (Kecskemét) és kicsit ilyenkor olyan,mint mikor a karácsonyi ajándékot bontja ki az ember... ;D
Nekem a sivatagos cikk tetszett a legjobban,meg a sok maratonfelhívás.
Eddig egy dolgot találtam ami nem tetszik: A Kona Scrap telójának (Marzo EXR Comp) nincs köze olajhoz.Nekem is ilyen van,mármint csak a villa,és ez egy olajat teljesen nélkülözõ zsír kenésû szerkezet... :-X
Ennyi.
Amúgy nagy gratula és köszi. ;)

#2303
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
A Champagnolo sztori nagyon élvezetes volt,az Eggbeater szvsz még alaposan be volt kívül-belül mutatva,nem kell orrvérzésig róla írni.A Mongúz BMX teszt tetszett még nagyon,és a villák.(+a canANALak ;D )

#2304
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Showhajtást én is megkönnyeztem, és Balázs összegzése tetszett a legjobban.

#2305
Hebry

Hebry

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Már nekem is van, és nagyon örülök neki!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Igaz még a multhónapit sem olvastam még el teljesen, mert egy hete, hogy megjött, de ez már itt van, és belelapozva ennek is minden betüje el lesz olvasva!!! ;) ;) ;) ;) ;)

A magamutogató ;) ;) ;) (Magabemutogató) cikket elolvastam...

Köszönjük nektek EZT......

Nogyon örülök, hogy BIKEMAG elõfizetõ, de mégfontosabb az, hogy olvasó vagyok....

Hebry

#2306
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D

Ha jól vettem ki zasszony Écsanyukájának telefonjából a dolgokat, akkor véletlen a régi címre ment az újság...

nem kötözködésbõl vagy bármi negítívból írtam, mert épp megyünk haza hétvégére, csak megemlítem...

Köszi
PéeF

#2307
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
'kötöszködjek' - helyesen: kötözködjek
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

#2308
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Csak hogy kötözködjek! :P Akkor még egy :P ;)
Május 17az szombat nem vasárnap! ;D
És a Tisza maraton vasárnap(18) lesz nem 17.-én! ;D

#2309
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Na én átlapozgattam az ÚJságot, és határozottan tetszett! Eddig mondjuk csak bele-bele olvastam, de jó hogy vannak csíkok az apróban, frankó a Kona teszt, és nagyon tetszik az új triál váz, bár ennek semmi köze a bikmakkhoz. Szóval szerintem a srácok nagyonjó irányban haladnak egy nyugatabbra megszokottnak mondható színvonalhoz.

K*rvajó az ujság na! :)

#2310
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Na én is megvettem a GYapinál ma! ELsõ ránézésre nagyon jó mertidáig csak a dh bp-s képeket nézegettük a fogason fõleg azokat érdekelte akik benne voltak! Telotörésrõl két kép is készült...

#2311
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Nekem is megjött, pontosan, ahogy szokott. Igazából nem hittem volna, hogy az elõzõ számnál jobb lehet, de így elsõ olvasásra úgy tûnik, hogy mégis. Magyarul qva jó. Max respekt. ;)

#2312
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
bergusonba mikor várható?

#2313
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Óóóó áldottak legyenek a postások akik kézbesítették nekem eme becses lapot! :-* ;D

#2314
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
a Kerékvárban azt mondták hogy majd holnap vagy inkább jövõhéten.

#2315
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Nálam már van!:P
Tehát aki lörinci, kispesti skacc ne felejtse el :
Lakatos út 7-9 Laki Téka! ;)


#2316
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:-X

#2317
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nos, ha valakit érdekel, tudatom, hogy András épp most hordja körbe a partnerüzletekbe az új számot.

A borító tetszetõs, mint az elõzõ számé, aprók javítva, és most csssst, mert olvasok! ;)

#2318
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Laczkó András? Volt szerencsém találkozni vele a váz átvételekor. ::)
Remélem megjön holnap! Csak ne sztrájkoljanak a postások... ;D

#2319
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Az elõfizetõi példányokkal ezekben az órákban is sorban állnak a Keletipu. postánál Andrásék... ;)

#2320
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Az elõzõ szám nekem elõfizetéssel jónéhány nappal elõbb megjött mint ami az újságban írva van. Remélem holnap már megjön az új...