Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

videók

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5607 hozzászólás a témában

#5381
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ha zek lementek, akkor nincs nekem se ötletem. Esetleg kérdezõsködj ilyesmi Fórumokban. Nekem anno ASUS TNT 2 Ultra Deluxe-om volt, abban még nem volt ilyen fehércsík szolgáltatás.

#5382
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Az a baj hogy az asus-ok szarok erre ugy ahogy vannak. Fel napig gyokoltem mire a WDM capture driver nem rakott bele egy nagy feher csikot a kozepebe, most mar megy (egy bizonyos verzioval csak) de igy sem az igazi, es foleg nem tul jo minoseg. (Meg a premiert kiprobalom a hetvegen, de mast mar nem nagyon tudok. Azert javasolhatsz progit ha tudsz meg, a virtualdub-ot, az asus progijait,  meg a power vcr-t mar probaltam) Egy hardveres kodolokartyaval lenne az igazi. Ezert kerdeztem hogy van-e itt valaki ilyennel. Ha lenne, akor meg lenne hamar, ha nincs, akkor meg kell varnom mig bekoltoznek a nepek a koliba, es majd akkor elvileg en is meg tudom oldani.

#5383
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Semilyen progival sem jó az capture ?

#5384
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Ha valaki tud viszonylag jo minosegben digizni VHS-rol az szoljon mar ram please, mert felvettem a Superheros 2-t es nyomatnam at gepre, de az asus capture nem egy nagy show, jobban szeretnek valami szebb verziot.

#5385
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Nekem +van a K3 DivX-ben, es eleg jo minosegu. Valoszinu, hogy DVD rip. 730037246 byte hosszu.


#5386
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ezek vannak sajna mpeg és a chainspotting is az az elég rossz minõség...

#5387
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Ras: ezek vannak, vagy ezek kellenek? Ha ezek kellenek, akkor a K3 es a Chainspotting kivetelevel megtalalod oket az emlitett oldalon (de ezek is kinn lesznek rovidesen). Ha viszont ezek vannak meg, akkor erdekelne a Chainspotting amennyiben nem VHS-rol keszitett kevesbe jo minoseg, valamint a K3 ha nem mpg hanem divx (vagyis avi file).

TranceR: szavadon foglak, a heten adok cuccot felpakolni.



#5388
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Itt megtalálsz sokmindent:

http://freeride.uw.hu


#5389
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nah akkor én is mondom a listát:
K2, K3, K4
NWD1
Chainspotting
Ride to the hills
Flash
Paraferee Alföld

van kazaa és viszonylag elég gyors is...
jöhet fõleg NWD2, de minden más is :)

#5390
trancer

trancer

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

van kb 1.5 giga uj feltoltenivalom. Ha valaki besegit hamarabb kinn lesznek. varom a lelkes jelentkezoket  ;D


Hallod Vinnie, én szivesen segitenék neked feltölteni ha kell, délelött ugyis szabad a gép, igy mehetne az upload . ADSL-em van , tudom nem gyors, de jobb mint a semmi.

Ha kell a segitségem dobj meg egy e-mailel.

Ja, tényleg a Motocross videok kellenek? Végül is az is freestyle = freeride? vagy nem? :))))
;D ;D ;D ;D

#5391
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Hát az ADSL féle 10-12K vagy a kábeles 40K azért nem ugyanaz...
Na, valaki aki szeretné ha minden bringás megnézhetné a Kranked-eket és jó netelérése van, az vállaljon már be egyet !

#5392
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Nekem is annyi van, ezert mondtam. Ahonnan eddig nyomtam, az mar sajna nincs, de meg majd probalok keriteni gyors upload lehetoseget. A tapasztalat az, hogy az uw egy ip-rol egyszerre ket szalon enged feltolteni, es a legjobb esetben sem engedett meg 20KByte/sec fole egy szalat, szoval a hipergyors lehetoseggel sem tul sokat nyerunk, de legalabb 40KByte/sec-cel lehetne felnyomni, ha valakinek olyan van.

#5393
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Én 128 kbit/s-ot  fel tudok ajánlani, de csak ha muszály, mert ez nem valami gyors. Kábeleseknek kéne bevállalni, akiknek felfelé is hasít. De ha ilyen jelentkezõ nem akad, akkor természetesen beszállok !

#5394
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
van kb 1.5 giga uj feltoltenivalom. Ha valaki besegit hamarabb kinn lesznek. varom a lelkes jelentkezoket  ;D

#5395
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Azt mondták, áprilistól kapható, és még most sincs híre... :( :P :'(

#5396
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Merida DVD-rõl tud valaki valamit ? Úgy volt, hogy pár ezresért lehet majd kapni, de mi vele a helyzet mostanság ?

#5397
trancer

trancer

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

Hasznalom azt is meg meg sokmindent  ;D
Ez csak szerencsetlenul jott ossze, mert elfelejtett rendes fileclose-t hivni. Igy a kazaa is elszallt volna. Csak rosszkor jott. (a megbizhatosagot meg foleg a security oldalat nem boncolgatnam, bar oldalakon keresztul lenne mit :-) )

Az altalad emlitett videok a K3 kivetelevel mar fenn vannak a server-en, de elvileg lesz az is nemsoka, meg mas is, meg most megy majd a beszerzes hala egy segitokesz forumtarsnak  ;)


Ha kell a K3 irj egy levelet nekem és megbeszéljük a további részleteket, megoldható hogy nyitok neked egy FTP-t a gépemen és leszedheted .
Asszem olyan 600 Mb ,  ha van gyors net kapcsolatod akkor fél nap alatt át is megy.

e-mail cimem: trancer@primposta.com


#5398
trancer

trancer

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Isten vagy!! A NWD2-t már vagy fél éve keresem a neten, de eddig csak 100 mb ot sikerült belõle leszednem. Le vagyok maradva egy kicsit, nem is tudtam hogy van egy ilyen oldal .
Amugy van nekem egy listám azokról a videokról amiket meg akarok szerezni, ime:
Kranked 1
Kranked 2
Kranked 3  
Search for the Holey Trail
NWD 1
NWD 2
Hidden Pleasures
Second Coming
Down
Double Down
Shift
Ride to the hills
Pedalfiles
Superheroes
Chain Smoke 2
NSX 2
NSX 3
NSX 5
Circus
Sprung 4

Ezek közül pár megvan.


#5399
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Hasznalom azt is meg meg sokmindent  ;D
Ez csak szerencsetlenul jott ossze, mert elfelejtett rendes fileclose-t hivni. Igy a kazaa is elszallt volna. Csak rosszkor jott. (a megbizhatosagot meg foleg a security oldalat nem boncolgatnam, bar oldalakon keresztul lenne mit :-) )

Az altalad emlitett videok a K3 kivetelevel mar fenn vannak a server-en, de elvileg lesz az is nemsoka, meg mas is, meg most megy majd a beszerzes hala egy segitokesz forumtarsnak  ;)

#5400
trancer

trancer

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

:'( :( >:( ??? :-[
Elmondom hogy jartam, mert anyazok es kikivankozik belolem!
Van egy a kazaa-hoz hasonlo progi amit imesh-nek hivnak. Azon is toltottem lefele a Kranked 3-at, es a 700 megabol mar 350 meg is volt. Jo volt mert altalaban gyorsabban jott mint kazaa-rol. Kb 5 perce viszont mocsok, szemet windows-om produkalt egy kek halalt, memory dump-pal ahogy azt kell, es az osszes epp nem queue-ban allo letolteshez tartozo darab file (normalis lezaras hijan) elszallt, tobbek kozott a Kranked 3 felig mar letoltott, 350 megas darabja, ami ugy fel honapja csordogal lefele egesz napos letoltesekkel.
Szoval ajanlom mindenkinek akar kazaa, akar hasonlok eseten, hogy ha valamit kinkeservesen nagy lassan toltoget lefele, akkor ha mar van egy ertekelheto mennyiseg, mindenkepp copyzzon egy backupot maganak a file-bol, hogy ilyen esetben ne nullarol induljon ujra. Persze lehet hogy csak en vagyok ilyen peches  ::)

Ha valakinek van mar kesz Kranked 3 letoltve, szanjon mar meg hogy ne kelljen elolrol leizzadnom megint!



Legközelebb próbáld a Kazaa - val, szerintem jóval megbizhatóbb mint a többi file-share program.
Kazaaról már rengeteg videot leszedtem, de soha nem volt gond.

bye