Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

videók

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5603 hozzászólás a témában

#5401
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
hahhhh

#5402
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Miért nem jó az UW-s letöltés ?  ???

#5403
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
NWD2 Kazaa verzio: annyival tobb az oldalon kint levonel, hogy megvannak a betuk a vegen par jelenettel. Mar megvan, csak fel kene tolteni.

Kazaa letoltes: nem lenne rossz, csak hat kinek van pl egy uw-vel felero szabad savszelessege, meg sok helye, raadasul folyamatosan (vagy legalabbis rendszeresen) online? Meg raadasul a sok kulfoldi is ezt vadaszna a geperol. Az mar szep adag upload lenne. Es talan hamarabb is szurna szemet olyanoknak akik nem rajonganak hogy igy hozza lehet ezekhez ferni. De persze ki tudja, ha van jelentkezo szivesen odaadom az osszes cuccot ami megvan, hogy felpakolja oda is.

#5404
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Emberek!! Nem lehetne v.hogy megoldani hogy a cuccok a kazaa-ról is letölthetõk legyenek??


 Lama

#5405
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
De igen! Pedal Power, és országútisok nyomulnak a háttérben...

NWD 2 most jön a KaZaA-ról. 8)

#5406
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
A tegnapi mûsort sajna nem láttam, de a Karpielban Big Foot villa szokott lenni.
Egyébként nem a Pedal Power volt tegnap ? Amit én régebben láttam, annak ez volt a címe.

#5407
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Én is láttam a mûsort tegnap. Iszonyat jó volt. Nem tudja valaki, hogy Karpiel Armageddonjában milyen teló volt? De az a havas verseny se volt rossz... 22km-es pálya :o  8)

De amin a legjobban csodálkoztam, az a 267-es tekerési rekord volt. Mekkora volt a baloldali lánctányérja? 89-es? Mert eléggé mamut volt.

#5408
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bocsi az OFF-ért de ez már durva:
Feltöltött kép



 Lama

#5409
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Egyszer én is láttam egy frankóü filmet a Discovery-n, Brian Lopes-nek 94km/h-t mértek TEREPEN ! Volt benne egy havas DH le az Alpokból, olyan durva volt, hogy az induló DH versenyzõk /!/ tolták lefelé a verdát ! Királyi mûsor volt.
Egyébként pár napja volt a FixTV-n a Transalp kapcsán egy riport a hazai Corratec Team-mel, jó lett volna, ha nem a szokásos színvonaltalan kérdezõt tudták volna produkálni...

#5410
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Annak aki egy fel oran belul elolvassa ezt: NEZZETEK DISCOVERY CHANNELT MOST !!! Megeri, en is csak veletlenul kapcsoltam oda, amikor Karpiel 172-vel szaguldott lefele egy havas lejton.

Aki csak kesobb olvassa: bocsi de lekestetek egy jo musort  :-[

#5411
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Ja hallottam már a filmjérõl de szerintem Bender után még mindig õ a legnagyobb show a nwd-ben. Blaise Beckjord? Remélem Bobby Root megint benne lesz, a kettõben se írták az elején.

#5412
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Kris-nek van ÖNÁLLÓ filmje ! Gondolom nem akarják több filmben is szerepeltetni házon belül...
Trevair passz, hogy hova lett. Bár a 2-ben is ketten voltak már, lehet, hogy elterjedt a dolog és már nem akkora show.

#5413
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
A Kris Holm azért nem szerepel a NWD 3-ban mert hibázott az autópályahíd korlátján vagy egyszerûen kegyvesztetté vált? A tolószékes srácokat se látni az elõzetesben :(

#5414
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Ujabb elegedett ugyfel  ;D

Na szoval az van, hogy egyszerre tobb letoltesed akart futni a flashget-bol, mint harom. Vagy mert egy file-t tobb mint 3 szalon akartal szedni, vagy mert tobb file-t, vagy mindketto, ezert a server nem engedte hogy 3-nal tobbet szedjel, es kaptal a file helyett egy jo kis phpt. Semmi gond, le kell megint szedni ugyelve hogy ne menj 3 fole. (korabban valahol mar irtam hogy hogy kell beallitani hogy nem menj 3 fole, lapozz vissza please, most nem irom le, mert mennem kell tekerni mielott eltunnek a gyalogosok  ;D )
Olyat csinaljal, hogy a flasget-ben a bal oldalt a Download helyett valts at a Downloaded mappara. Ott meg fogod lelni az emlitett php-t. Kattolj ra jobb gombbal es valaszd a Download Again-t. Le fogja szedni de most mar a 20 megas file-t, csak a neve meg mindig akarmi.php lesz, de ezt egyszeruen atnevezed amire kell. (mashogy is meg lehetne oldani ha kiszeded a letoltottek listajabol, de valahogy a flashget olyan intelligens hogy mindig emlekszik ra ??? )

#5415
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi Vinnie!

Mostmár a flashget-tel énis lebírom tölteni a cuccokat.Király.
Már csak az a bajom ,hogy a disorder r02-est nem bírom leszedni,mindig php 403 lessz a vége.Ezt hogy küszöböljem ki?

#5416
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Nekem a Kranked 3 jovoget epp lefele, kb felenel jar, meg megvan az NWD2 teljes, aminek nem hianyzik a vege. Majd ezek mennek is fel, de jelenleg nincs mas kilatasban. Esetleg ha van valaki akinek ujabb gyongyszeme van talonban, az szoljon mar es kirakjuk azt is!

#5417
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Tudtok egyéb új filmekrõl is?

#5418
vendég__*

vendég__*
  • vendég
A Kranked 5-öt idén nyáron forgatták várható megjelenés 2003 Április



 Lama

#5419
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Vegre 1 dolog ami nekem betoltodik masnak nem... :-X ;D :-X
bocs de nem birtam ki.... tudom fujj vadkan!
::)


#5420
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
köszi mindenkinek, mindegyik verziót kipróbálom ;D