Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

videók

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5607 hozzászólás a témában

#5361
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Hi!
Bár nem teljesen videó, de bringás.
Holnap, vagyis ma (szerdán, 18-án) 8:30 eurosport
MTB Világkupa döntõ. A CC-t már láttam ma de a DH-ról lemaradtam, mert késõn kapcsoltam oda.
Szóval a mûsor 8:30-tól 9:30-ig tart izzítsátok a videó készülékeket!!!

Palmer

#5362
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Az oldal bezart, az ok a nyitooldal(ak)on le van irva annak akit erdekel.

Amig nem lesz masik megoldas, addig lehet csesztetni ha surgosen kell valami.

#5363
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Ne azt nezzed hogy a kepek, meg a linkek kint vannak, az persze hogy megy, a html-ekhez nem nyultak. Probaljad letolteni is a mar emlitett (pl barmelyik NWD) egyik darabjat. Ugy mar nem megy.
Amugy meg az ftp-t is lealliltottak az utobbi napokban, meg csak be sem tudok lepni.

#5364
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Okéj.Privi ment.

Most az oldaladon fent van összes film,mégse törölték  :)

#5365
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
YOci: meg nincs csak vinyon, de barmikor ki tudom irni.

#5366
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Srácok találtam pár  videót!!!!
http://half-assed-pr...dprod/index.asp
A legelsõ a LEGBRUTÁLISABB  :o :o :o
Töltsétek le!!!

Vinnie:Akkor neked megvan a NWD II cd-n?

#5367
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
zz: ACE Mega Codecs Pack. Ebben van egy ZoomPlayer nevezetu lejatszo is, nekem ezzel megy a Flash. Innen leszedheted: http://www.freeweb.hu/galgonet/

iljicS: meg szep hogy warez-kent kezelik, mert hat akarmerrol nezzuk, tenyleg az. De az is igaz, hogy azert az ugymond "hagyomanyos" warez oldalaktol eleg messze van.
Az extra-s dologgal akkor az eddigihez 160 regisztracio kellett volna, es mindegyikre kb egy file. De vegulis jarhato ut, csak kicsit korulmenyes.

Ras: abba azert gondolj bele, hogy rendesen leakasztja a halodat a dolog. 4000 folott volt az eddigi lekeresek szama, es ebben meg a flashget nincs is benne.

Andix: akkor nyomjad a cimet ha megnezted!

#5368
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Gyerekek, én tudok egy címet, ahol mindeki nyithat magának portfóliót, és oda pakolhat, amit akar, és sohasem törlik! Letölteni is lehet onnan persze másnak is, csak ahhoz, egy 120 betûs linket kell írni. De asszem ez legyen a legnagyobb baj (kicsit hoszabb lenne a filek belinkgelgetése, de erre találták ki a copy-pastet. ;D
Valami magyar, cím nem megy fejbõl, meg az se, mennyi fér, de mindjárt utánajárok...

#5369
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nagyobb filmek: K2-4
Ride to the hills
Flash
Chainspotting
NWD1

kb 150kB-s sávszélességet tudok haszálni...

#5370
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ezekszerint az UW a Freeride oldalt warezként kezeli és értesítés nélkül töröl. Egy tippem van, warezosok is csinálják: az EXTRA ! Törlés itt is elõfordul, de NAGYON ritkán az UW-hoz képest. Általában a htm rész UW-n szokott lenni a .rar-os cuccok meg az extrán. Viszont ott 20 mega a limit, vagyis mindenki szépen csinál 5 darab reget és elküldi vinnie-nek !

#5371
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
zz: hat hogy pont melyik codec kell neki, azt nem tudom, de mediaplayerrel nekem sem megy, en asszem a ZPlayer vagy miafranc nevezetu dologgal tudtam lejatszani.

Ras: ismerem es en is hasznalom (bar a public server list a mai napig nem jelenik meg ;D ugyanigy egy adott user file-jait sem lehet megnezni, es ez visszavetne a javasolt megoldasod josagat kicsit, mert minden file-t search-olni kene. hallomasbol tudom hogy tobbeknek is vannak ilyen gondjai, szoval nem a szemelyes kenyelmetlensegemrol lenne szo) hasznalok meg harom masik p2p progit is, szoval akkor ki kene agyalni azt is hogy melyiket a legerdemesebb hasznalni.
en azert nem tudom ezt bevallalni, mert feltoltesem az eleg lassu, meg adatmennyisegre is korlatom van, szoval nekem ez nem mukodne, de ha meg tudod ezt oldani, akkor a semminel boven jobb megoldas.
Viszont kerdeses hogy hogyan jutnak el a dolgok hozzad, ha nem vagy Bp-i. Nem tudom mi van meg eddig neked, de ha az egeszet neten kene odapakolni, az eleg sokaig eltartana. Mindenesetre elso javaslatnak hasznos, koszi szepen, egyelore varjuk ki hogy ki mit mond!

#5372
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Directconnect nevû progit ismered???

elég korrekt peertopeer progi és mivel nekem pl hétköznap elég sokat megy a gépem én felvállalom hogy a nekem meglévõ (és hozzám áttöltött)cuccokat amennyit tudok tárolok, a többit meg kérésre felpakolom a gépre egy hosszabb idõszakra aztán akinek kell letöltheti...

ha valakit érdekel szivesen segítek belõni egy ilyen DC cuccot mert tök egyszerû...

#5373
zz

zz

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
köszi a tippet vinnie, repair-ral összejött a dolog. még egy  kérdésem volna: a Flash videóhoz milyen codec kell, mert nem igazán akarja lejátszani a mediaplayerem  

#5374
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
NWD2 r09: ami fel lett rakva, az tuti jo, azaz csak VOLT. Ha leszedted es nem jott le teljesen (vagyis a merete nem az oldalon kiirttal egyezik) akkor lehet gond, vagy a masik hogy lejott de hiba volt az atvitelnel. Ekkor meg az ujra letoltes segitene, de az alabbiakban irtak miatt ez mar nem fog menni. Azt tudod meg megprobalni, hogy a Winrar repair funkciojat hasznalva megjavitod az altalad leszedett file-t. Mivel direkt ezert recovery record-dal lett keszitve, ezert jo esellyel menni fog a dolog.

Mas: nem fogok elkezdeni anyazni, azt magamban mar megtettem sokszor az elmult napokban. Az uw hardver gondok miatt allt egy jo darabig, igy feltolteni sem tudtam. Neha sikerult belepni par percre, de aztan megint semmi. Ahhoz viszont eleg volt hogy lassam, eltuntek dolgok. Eddig remeltem hogy atmeneti galiba csupan, de ugy nez ki hogy vegleges. Szepen beletoroltek a file-okba egy szo ertesites vagy mail vagy barmi nelkul, cirka 2 giga adat eluszott, kozte a NWD2-is, ezert nem tudod ujra leszedni az r09-et. (Feltetelezem hogy nem nem az a ket harom ember poenkodott, akiknek van accountjuk a feltolteshez.) Mondjuk ha meggondolom lehet hogy az egesz oldal valakinek nem volt szimpi, de akkor meg letoroltek volna az egeszet ugy ahogy van. Viszont csak konkret cd-ket szedtek le, aminek az lehet az oka, hogy mostanra masoltak at maguknak, mindenki mas le van sz@rva, le lehet torolni. Valoszinuleg ez lesz a sorsa a tobbi felrakott cuccnak is. De mivel nem all szandekomban egy ilyen piszok banda magangyujtemenyenek tamogatasa, ezert meg azelott le fogom torolni a megmaradt dolgokat a serverrol, mielott lenyuljak azt is.
Ha valakinek eppen jon valami ami mar nagyon a vegen van, akkor gyorsan irjon ide be ( !!! meg ma !!!), mert akkor azt a par file-t meg otthagyom mig leszedi, aki meg most tervezi elkezdeni a letoltest, annak javaslom mar ne tegye.
Tovabbiak: (FONTOS LENNE!!!) amennyiben barki tud olyan helyet ahol ezek a dolgok tarolhatok hasonlo nehezsegek nelkul, akkor kerem jelezze, es ujra lesz honnan toltogetni !!! En is jarok utana, de valoszinuleg nyilvanos helyen eleg nehez lesz ilyet talalni.
Addig is: a honlap atmaszik majd egy masik serverre, ahova max csak mp3-ak mennek fel meg kepek, de videok semmikepp. A videok reszben a nekem meglevo filmek viszont az eddigiek szerint fel lesznek tuntetve, hogy mindenki tudja mi van meg es mi nincs. Ha pedig valakinek kell valami az szoljon es megkapja cd-n!

#5375
zz

zz

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
nem tudom, másvalaki találkozott-e a problémával, de én a freeride.uw.hu oldalról leszedett nwd2 videót nem tudom összefûzni, az r09 fájlt folyamatosan crc errorosnak jelzi. ha lehetne, rakjátok fel újra, vagy ha nektek összejött, akkor azt is írjátok meg lécci. thx!

#5376
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
meg nem lattam sajna. megvan?

#5377
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Vinnie! Ismered a Drop In címû rövid filmet? Állatkirály, igaz csak 5:53, de maximálisan élvezhetõ!!! :o 8) ;D :D ;) :)

#5378
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Most vettem eszre, hianyzik meg az AK MTB Production 2 es 3, valamint a Ride to the hills is  :(

#5379
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Sajna egy darabig nem ment az uw, meg ma sem tudtam belepni hogy folytassam a feltoltest. Az elobb viszont probaltam, az ftp mar beenged, de nehany dolog meg nem a regi.
Amit szomoruan latok, hogy a serveren nem talalom a NWD elso es masodik reszet. Erdekes modon a tobbi dolog megvan meg. Per pillanat ket dolgot tudok elkepzelni, az egyik az hogy meg nem allitottak vissza mindent, ezert nem elerhetok, vagy a masik, hogy vegleg letoroltek. Remelem nem az utobbirol van szo, de ez gondolom pl holnapra mar kiderul. Ha megis, akkor nagyon rossz kedvem van  ???
Amint tudok tobbet beirom ide, de egyelore ne csodalkozzon senki ha valami nem megy.

#5380
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
nem baj, valamit ugyis kitalalok majd. nem birom ki hogy ne legyen meg gepen ez is (persze megy ki az oldalra ha meglesz)  ;D
valaki nem tud az elso reszrol? gondolom az is van ha ez Superheros 2, vagy nem? ha vannak benne Bullit-ok, akkor raadasul meg ultrafontos is lenne, szoval remelem van itt valaki akinek megvan az elso resz.  ;)
amugy tegnap nyomtak le az extreme-en, premier vagy mi volt, szoval nem lehet valami regi dolog.

jahh, es meg annyit akarnek idebiggyeszteni, hogy ha valaki mar nagyon hianyolja a frissiteseket, akkor hogy ne haljon ki informacio hianyaban: az van, hogy a feltoltesek akadoznak ujabban savszelesseg csokkenes miatt. persze lassacskan igy is megy, de jobb lenne ha esetleg segitseg is akadna. paran mondtak hogy tudnak, azokat majd ki is fogom hasznalni, csak sajna el vagyok havazva picit mostansag, a talalkozot is nehez megszerveznem. eppen ezert frissiteni sem fogok egy-egy kisebb file utan, inkabb ha felmegy egy nagyobb adag, akkor utana. nemsoka lesz is egy ilyen, amik mar megvannak es feltoltesre es/vagy linkre varnak: NWD2 full a vegevel, Kranked 3 DivX-ben, Chainspotting VHS-rol, meg ugy 150 mega rovidebb video, es persze a Superheros 2 ha be tudom digizni.