Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

videók

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5607 hozzászólás a témában

#5341
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Ja ja a KaZaa tényleg egy király progi én mind az 5 filmet onnan húztam le (kranked 3,4; NWD 1-2, Ride to the hills)
És tényleg jók..
dirtboy

#5342
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
uff, hogy meglodultunk :-)

A Kazaa-s NWD2 mellett szol hogy tenyleg jobb minoseg kicsit mint ami anno az oldalon kinn volt, es foleg jo benne hogy megvan a vege is ami plusz egy szamnyi zarokepsorokat jelent :-) Az iMesh-es verzio ugyanaz, legalabbis amiket eddig en lattam. Mar regen leszedtem, csak pont mielott lecsereltem volna az oldalon levot, azelott kellett megszunni, szoval ido nem volt ra. Azert egy kis segitseg annak aki nekiall letolteni: akarhonnan is szeded, az a verzio ami neked kell az 481 093 564 byte hosszu, legalabbis en errol beszeltem.

#5343
zz

zz

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Bruce: Amikor én szedtem le, akkor 4 embertõl jött egyszere 10-150 k/user, szóval az már tényleg óriási véletlen lenne, ha csak én találnám meg ezeket az embereket....

#5344
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Bruce: Most néztem az Imesh-en az NWD 2-t, van rajta és négy csillagos, szóval próbálkozz azzal. Nekem (UPC-vel) olyan 15-20-al mindig jön, éjszaka 30-40-el is akár.

#5345
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Hi! A KaZaA-val most már 5 nagy film is letölthetõ (Kranked 3-4, Disorder 1-2, Ride to the Hills). A Disorder 2 pl 200-300 k/sec gyorsasággal is lejön, és a minõsége is jobb valamivel annál a változatnál, ami anno a freeride oldalon volt.


zz... a kazaa-n olyan filmek vannak, mint amik a felhasználóiknak, amikor online-ok (nagyjából). Tehát mondhatod, hogy te szerencsés vagy, és le tudtad tölteni ezeket, de én pl. már több hete próbálom leszedni az NWD2-t, de nem megy. Kapcsolatot se talál a Kazaa, nemhogy 2-300k/sec....

#5346
zz

zz

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Egyebkent 100Mbit LAN van, szóval tenyleg gyorsan át tudom lökni....

#5347
zz

zz

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Ras:
DC-t nem használok. Ha elég gyors a kapcsolatod, akár Icq-n is átküldöm, mert a gépem nonstop üzemel. ha az nem jó, akkor a DC-t is meg tudjuk oldani.

#5348
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
zz:
DC++ t használsz?
esetleg szivesen venném azt a jobb minõségû cuccost...

#5349
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
NWD 3? Aztmondták októberben jön

#5350
zz

zz

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Hi! A KaZaA-val most már 5 nagy film is letölthetõ (Kranked 3-4, Disorder 1-2, Ride to the Hills). A Disorder 2 pl 200-300 k/sec gyorsasággal is lejön, és a minõsége is jobb valamivel annál a változatnál, ami anno a freeride oldalon volt.

#5351
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
vilagkupa dontot felvette valaki?

#5352
gyugyo

gyugyo

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Ja a számom:06 20 514 1145

#5353
gyugyo

gyugyo

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Csákány a fejetekbe arcok!!!!  ;)
A flasht nem tudná vmelyiketek átmásolni nekem???
kazit adok,de otthon nincs netem úgyhogy légyszi mobilon hívjon,aki meg tudná tenni nekem ezt a szívességet.elõre is köszike hali

#5354
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
20mega... légyfos...

#5355
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
http://mappa.prim.hu
Nehézkes picit linkelni, csak weben lehet feltölteni, 20 mega, de nem törlik!

#5356
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
kár hogy megszûnt az oldal

#5357
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Gyerekek, én tudok egy címet, ahol mindeki nyithat magának portfóliót, és oda pakolhat, amit akar, és sohasem törlik! Letölteni is lehet onnan persze másnak is, csak ahhoz, egy 120 betûs linket kell írni. De asszem ez legyen a legnagyobb baj (kicsit hoszabb lenne a filek belinkgelgetése, de erre találták ki a copy-pastet. ;D
Valami magyar, cím nem megy fejbõl, meg az se, mennyi fér, de mindjárt utánajárok...


mondd a címet vagy privmes...

#5358
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
király volt kár hogy nem tudtam felvenni mert nincs tunerkártyám :( :( :(

ha valaki bedigizte szóljon pls

#5359
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
es ha mar felvettetek ledigizitek?
en szemely szerint roppant halas lennek egy avi-ert.


#5360
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
THX Shaun :)))

a ma reggeli bringázásom ezennel elhalasztva  :-/