Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

GT Bikes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
874 hozzászólás a témában

#141
a hentes

a hentes

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás

Sziasztok!Igértem a képeket hát kész lett bringa itt vannak a képek.


ütõs!
jó így viszont látni (:

#142
schmizo

schmizo

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Imádom ezt a szín kombinációt! Nagyon szép lett! Grat!

#143
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Ha gondolod segitek megvenni ebay-rõl......

#144
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
Mez akár még használtan is érdekel ha van valakinek M-es Vagy L-es

#145
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Egész szép lett, csak tessék majd egy jobb teleszkópot bele :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#146
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
Elöször is köszönöm a dicséretet.A váz 16,5-ös.Nagyon nagy köszönet Beláz Márknak BIKE BUTCHER - Powered by CO.CC aki a festést készitette.És köszönet Kiszely Krisztiánnak memoart@citromail.hu aki a matricákat csinálta egyedi elképzelés szerint .Ha valakinek matricára van szüksége csak hozzá forduljon sokáig tartott mig ráleltem a megfelelö emberre
üdv mindenkinek és jó bringázást

#147
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

Jahh még valami.Nincs valakinek eladó GT meze véletlenül?


Gyönyörû lett! S-es a váz?
Mez van most ebay-en M és L-es 3 zsebes, de sajna mind használt....

#148
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
Jahh még valami.Nincs valakinek eladó GT meze véletlenül?

#149
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
Sziasztok!Igértem a képeket hát kész lett bringa itt vannak a képek.Feltöltött képFeltöltött képhátul 160-as tárcsaFeltöltött képelöl180-as tárcsaFeltöltött képFeltöltött kép

#150
inzsi

inzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás

Szia!
Ha egy nagyon jó elnyühetetlen bringát szeretnél akkor természetesn GT,még nem hallottam például olyat hogy egy GT elrepedt volna.


Nekem sajnos tört már egy 2000-es avalanche-om. A felsõcsõ!!! adta meg magát cc közben.:-(

#151
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Ha városban krúzol' vele nem lesz baja, de ha azzal a villával arra használná a bringát, mint amit a teló enged...rövid távon elbúcsúzhat a homlokcsõtõl.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#152
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

Sziasztok,

Sikerült hozzájutnom egy GT STS Alu/Carbon vázhoz, könnyen meglehet ezután a GT lesz a favorit!:) Egyenlõre csak összeraktam egy másik bringám kárára, de szép lassan majd lecserélgetem a cuccokat rajt! Ami nagy kérdés hogy duplavállas vagy szimpla!? Ezt nem tudom eldönteni:S Sztetetek megéri rá költeni?:)

Köszi,

Repi:)

TestBike Fotó - GT STS - #1 - kerékpár kép, fotó


Szia!
Véleményem szerint ebbe nem való dupla vállas. Teljesen elmegy a geometriája a váznak. Sima szimpla teló való bele. Inkább egy jó kis XC gép ez mint egy DH. Régebben olvastam, hogy minden egyes vázhoz a gyártó figyelembe véve a vázgeometriát ajánl telót is maximális úttal. (de persze ez csak az én véleményem :-)

#153
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Hali, nekem van jónéhány darab, ebay-rõl vettem. Néha elég nagy a választék és újakat is árulnak.

#154
Peti2101

Peti2101

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Üdv. Mindenkinek!
Ha esetleg valaki tud szerezzni Gt Dh mezt az engem érdekelne! Vagy ha valakinek van esetleg eladó!!??
Üdv Peti :)

#155
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Én már láttam is, az üléscsõ konkrétan kiszakadt hátrafelé egy 10cm-es darabon...:)


pár éve a kinesis ultralight csõszettesek, sorozatban repedtek.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#156
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Szia!
Ha egy nagyon jó elnyühetetlen bringát szeretnél akkor természetesn GT,még nem hallottam például olyat hogy egy GT elrepedt volna.


Én már láttam is, az üléscsõ konkrétan kiszakadt hátrafelé egy 10cm-es darabon...:)

#157
repsol69

repsol69

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok,

Sikerült hozzájutnom egy GT STS Alu/Carbon vázhoz, könnyen meglehet ezután a GT lesz a favorit!:) Egyenlõre csak összeraktam egy másik bringám kárára, de szép lassan majd lecserélgetem a cuccokat rajt! Ami nagy kérdés hogy duplavállas vagy szimpla!? Ezt nem tudom eldönteni:S Sztetetek megéri rá költeni?:)

Köszi,

Repi:)

TestBike Fotó - GT STS - #1 - kerékpár kép, fotó

#158
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
Szia!
Igen matricáni fogom a matricák kész vannak hozzá majd fogok feltenni képet rola ha kész lesz
a festést a bike bucher csinálta egyedi elképzelés alapján ami a honda spoon gyári rar szinei alapján lett megcsinálva

#159
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Szép! Matricázni fogod?

#160
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
A bringám ami egy gt zaskar 2003 de felujitás alatt van ilyen voltFeltöltött kép és most készült el a váz ilyen lett Feltöltött kép
üdv mindenkinek és jó bringázást