Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

GT Bikes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
874 hozzászólás a témában

#121
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Szia!
Mit kérsz a fékekért? Egy cimborámat lehet érdekelné.
Közben én is dobok a két képet az enyémrõl.
Feltöltött kép

Feltöltött kép

Hát nagyon szép a járgány jellegzetes szinek ami nagyon bejön nekem és telo egy gyönyörüség hogy igy passzol a szinhez hihetetlen.Jó lenne ha többen is dobnának fel képeket a féket megbeszéljük az uj árának a fele alatt adom böven kompletten

#122
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Szia!
Mit kérsz a fékekért? Egy cimborámat lehet érdekelné.
Közben én is dobok a két képet az enyémrõl.
Feltöltött kép

Feltöltött kép

#123
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Hali Spoon! Pöpec képek ismét... nekem is illõ lenne értelmes képeket lõnöm... no, meglesz idõvel az is :)
Addig is, íme az új gumákkal!

Feltöltött kép
Feltöltött kép


u.i.:
Nem kell megijedni, nem használom így, keresztben az áttételt... ez csak a kerékszerelés miatt maradt így véletlen...

#124
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
Dobok fel pár képet a bringárol lesznek még váltaoztatások rajta pl xt 4 dugattyus fék ha valakit érdekel a fék ami rajta van szoljon deore lx deore lx fékkarralFeltöltött kép Feltöltött kép

#125
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
Szép lett a bringa gratulálok hozzá

#126
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
éééés... megkapta a matricákat :)

Feltöltött kép
Feltöltött kép

#127
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
HaliH_OO !

Jelen állapota nem az én érdemem, fórumtársunktól vettem így...
A matricát azóta elkészítettem, szerintem jó lett, holnap fogom felrakni, fekete és fehér fényvisszaverõs fólia keverékébõl nyestem.
Ha minden igaz 93'-as a kétkerekû...

Úgy nincs szívem, de el kell csúfítanom a kötelezõ, kresz-es kellékekkel :(

Sacc per kb, 15 évvel ezelõtt volt egy peugeot energy 400-as épített kerékpárom, szerettem, és most igyekszem bepótolni a lemaradást a GT-vel :) (lehetetlen) De máris kedvenc!
A gumik ugyan full retrók, de úgy érzem jelenlegi súlyom alatt nem biztonságos, ezért újat vásárolnék, no meg a terep mintára sincs szükségem egyenlõre. A pözsón schwalbe city jet volt és sokat kibírt alattam. Mit gondoltok, tegyek rá ismét scwalbe-t vagy valami mást ajánlotok rá?
Aszfalt gumiban gondolkodom, csendes legyen és tapadjon, esõben csak muszájból fogok menni... nem tervezek több napos túrákat, sajnos nem tehetem...

Üdv,
H.

#128
schmizo

schmizo

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás

Hello!

Nagyon szép a GT-d...
Érdekelne, hogy milyen terepen használod ezekkel a gumikkal (mi a pontos típusa)? Mennyit mentél vele és milyennek találod az abroncsot?
Minden érdekel, fékezéskor mennyire fog, kanyarban hogy tapad meg, stb...

Üdv,
H.


Köszönöm!

Fõleg aszfaltos edzéseken használtam. Kerekek DT PW1800, Ritchey Slick Comp gumikkal.
200km mentem vele talán és egy álom volt a gép! Iszonyat kigyorsításokat lehetett vele produkálni. Tapadni is jól tapadt, azért poros,kavicsos kanyarokban nem száguldoztam vele annyira terepen pedig egyáltalán nem, de jó aszfalton úgy éreztem néha magam mint egy GP pilóta akinek mindjárt térde karcolja a flasztert. Szóval igazi aszfalt betyár gépezet volt. Valami hihetetlen jók voltak a kerekek is... ilyen csapágyazást rég nem láttam, szabadon megpörgetted és percekig forgott. Fékezésnél se éreztem semmi kompromisszumot, fogott mint állat, nem csúszott meg. HHH lefelé a szépvölgyin 60-ról nagyon szépen lassult. Azért írom mindezt múltidõben mert azóta szét lett szedve a gép és átépítettem egy másik vázra az alkatrészeket. A vázat persze megtartom mert az a 200km meggyõzött hogy jó kis gép ez csak épp most egy össztelós vasra van szükségesem a maratonozáshoz. Aztán majd ha anyagiak úgy hozzák ebbe a setup-ba újra összerakom.

Az Avalanche-od is nagyon szép! Mikori? 96? Gyönyörû állapotban van! Nekem egy hasonló korú Timberline-om van még.

#129
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
XL azaz 20" 21"

#130
rebuy

rebuy

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!Egy kérdésem lenne:agressor 3,0-ból melyik méretet vegyem a 190-centimhez?L vagy XL?A segítséget elõre is köszönöm!Jah,igen egyébként milyen a váz?

#131
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Üdv mindenkinek!

"elszerettem" ezt a kerékpárt, így most nálam folytatja - remélhetõleg minél tovább - az életét...
Már megszerkesztettem, s nemsokára le is gyártom a matricát rá... ha valakinek van ilyen avalanche kerékpárja, legyen szíves mérje le nekem, milyen hosszú és milyen magas a matrica a felsõ csövön...
Elõre is köszönöm,


H.

íme:Feltöltött kép

#132
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Hello!

Nagyon szép a GT-d...
Érdekelne, hogy milyen terepen használod ezekkel a gumikkal (mi a pontos típusa)? Mennyit mentél vele és milyennek találod az abroncsot?
Minden érdekel, fékezéskor mennyire fog, kanyarban hogy tapad meg, stb...

Üdv,
H.

Elkészült végre az enyém is : )



#133
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Az ár az stimt 4-7 ezer plusz posta kb 2-3 ezer. Ha jó a használt is szétnézek a szekrényemben mert gyûjtöttem egy idõben õket, és ha van olyan amitõl megválnék dobok neked róla képet. Ha gondolod elküldöm megnézed és ha jó és teccik megveszed, ha nem visszaküldöd. Én mindegyiket újonnan vettem és nagyon nincsenek elnyûve.


Szia!
okés mindenképp érdekelne várom a képeket
n.csaba66@gmail.com
elöre is köszi

#134
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Szép darab!!!

#135
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

Szia!Mennyiért mennek a használt mezek az ebayen?


Az ár az stimt 4-7 ezer plusz posta kb 2-3 ezer. Ha jó a használt is szétnézek a szekrényemben mert gyûjtöttem egy idõben õket, és ha van olyan amitõl megválnék dobok neked róla képet. Ha gondolod elküldöm megnézed és ha jó és teccik megveszed, ha nem visszaküldöd. Én mindegyiket újonnan vettem és nagyon nincsenek elnyûve.

#136
schmizo

schmizo

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás

Köszönöm! A tiéd is jol sikerült darab lett


Köszi!

Én is megnéztem az ebay-es mezeket... Olyan 3500-6000 HUF között van az amcsiknál. Postázási költséget nem láttam csak egy angol hirdetõnél aki kb 950 HUF-ért postázza Európába.

#137
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

ütõs!
jó így viszont látni (:

Köszi! Elég nehezen ment de ugy érzem olyan lett mint amit szerettem volna

#138
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Imádom ezt a szín kombinációt! Nagyon szép lett! Grat!

Köszönöm! A tiéd is jol sikerült darab lett

#139
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Ha gondolod segitek megvenni ebay-rõl......

Szia!Mennyiért mennek a használt mezek az ebayen?

#140
schmizo

schmizo

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Elkészült végre az enyém is : )

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép