Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

GT Bikes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
874 hozzászólás a témában

#101
Söndör

Söndör

    vendég

  • fórumtag
  • 77 hozzászólás
Helló!
Melyekre gondolsz? Új,vagy használt,de patent állapotú?

#102
szabfila

szabfila

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Sziasztok! 100-120 ezer környékén melyik MTB-t ajánljátok?

#103
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Teljesen jó!
Nekem is erre lesz szükségem :) Megyek is, jövõhéten veszek hozzá fóliát... egy kis dizájnt is lehet viszek bele... ötlet van, ha klasz lesz rakok fel képet...

Hello! Valamit ki kellett találni a müanyag otromba prizma helyett

#104
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Teljesen jó!
Nekem is erre lesz szükségem :) Megyek is, jövõhéten veszek hozzá fóliát... egy kis dizájnt is lehet viszek bele... ötlet van, ha klasz lesz rakok fel képet...

#105
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Spoon: most látom csak milyen "cuki" prizmáid vannak elõl! Közelíts csak rá egy fotó erejéig! :)

Kössz...

hello!Az igért képek
egyett sötétbenFeltöltött képés egyett közelrölFeltöltött kép

#106
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Spoon: most látom csak milyen "cuki" prizmáid vannak elõl! Közelíts csak rá egy fotó erejéig! :)

Kössz...

holnap dobok rola neked egy képet sajna mivel városban is használom kötelezö ez volt a legjobb megoldás

#107
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
ááá, ott van ismerõsöm... mármint Újvárosban... no ezt még megbeszéljük, kitalálom s ha aktuális írok :)
--- a futár késik ---

#108
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Spoon: most látom csak milyen "cuki" prizmáid vannak elõl! Közelíts csak rá egy fotó erejéig! :)

Kössz...

#109
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Én Dunaújváros és környékén vagyok elérhetõ :-)

#110
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Szia!
Én 176cm vagyok, elvileg L es a méretem... épp most hoz egy L-es méretût a futár, felpróbálom és tudok viszonyítani.
Merre laksz, mielõtt küldözgetnénk ? Lehet, hogy szomszédok vagyunk :D
Én Bp-Siófok vonalon hetente közlekedem...

#111
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

L-es ? Milyen az anyaga, vastagabb vagy inkább nyárias vékony? S mi pénzt kóstálna?


Vékonyabb, a méret Xl-es az újj hossz miatt. Én 181 vagyok és az L-es hosszú újjú pólók nekem rövidek. Ha adsz egy cimet elküldöm megpróbálod ha tetszik kifizeted ha nem visszaküldöd. Spoon már elvitt tõlem igy kettõt. Az ár 2500 pénz.

#112
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
L-es ? Milyen az anyaga, vastagabb vagy inkább nyárias vékony? S mi pénzt kóstálna?

#113
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

kérhetek fotót ? sosem lehet tudni :)


Persze:
Feltöltött kép

Feltöltött kép

Üdv!!

#114
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
kérhetek fotót ? sosem lehet tudni :)

#115
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

Rockatansky: neked volt - van eladó GT mezed, mezeid?


Igen, de már csak 1 db maradt amit eladnék, abból kettõ van. Bár nem hinném, hogy tetszene, mert BMX-es és hosszú újjú.
Én személy szerint jobban szeretem a bõvebb mezeket........

#116
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
Üdv mindenkinek
Mivel megvettem a rebát a gépbe Feltöltött képezért eladó lett a régi telom ami egy Rock Shox Duke Race mindenféle állithatoság compressio,rebound,gate,u-turnFeltöltött kép

#117
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Rockatansky: neked volt - van eladó GT mezed, mezeid?

#118
Rockatansky

Rockatansky

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Számszerûsitve dobnál egy emailt?

#119
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Jobb teló ? :) ez egy 96-os rock shox judy... eszem ágában sincs lecserélni, semmi baja, hibátlan külalakkal és relative passzol a járgányhoz :)
... a "nincs pénzem másikra" is fedi a valóságot :)

Igen, fõleg aszfalton fogom használni, a várost kerülve... a váz külalakra nem tökéletes, ráférne egy komoly felújítás, de még így is jó ránézni!


amit még szeretnék, egy m739 -es V féket rádobni a hozzávaló karokkal és váltókarral, vagy maradjon canti-s, mit javasoltok?
Megállít...de olyan a fékhatás, mint a 25 éves audimon... nyúúúlik :) (igaz azon a 2 hátsó fék semmit nem fog)


Valakinek nincs eladó GT meze? Ebay-en elvittek elõlem egy szép sárga-kék alapszínüt piros ujj és nyakvéggel, nagyon cool volt...

#120
spoon.2

spoon.2

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Hali Spoon! Pöpec képek ismét... nekem is illõ lenne értelmes képeket lõnöm... no, meglesz idõvel az is :)
Addig is, íme az új gumákkal!



u.i.:
Nem kell megijedni, nem használom így, keresztben az áttételt... ez csak a kerékszerelés miatt maradt így véletlen...

Szép kis bringa és látom városiasitva van a gumikkal nagyon jó álapotnak tünik igy fényképen gratulálok hozzá egy jobb telo neked is kellene bele ahogy nekem is:)