Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

GT Bikes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
874 hozzászólás a témában

#61
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Hali!
Tényleg, a Prédikáló-szék. Köszi a képet, most ugrott be... :) Zsír volt az is.
Benne vagyok vmikor március vége felé. Addig remélem minden megjön amit a felújításhoz tervezek, és az idõ is elfogadhatóan meleg. Egy könnyû vértesi lankázós teljesen megfelelõ volna bemelegítésnek.
A korról meg még annyit, hogy: jó bor, jó sajt... :)

#62
erdeiember

erdeiember

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Hali Yaroslav!

Hogyne emlékeznék! Telefonszámod is megvan
Voltunk a Pilisben is. Márciusban lehetne vmi GT találkozó, olyan öreguras. GTk is már benne vannak a korban.

https://picasaweb.go...872348398146738

#63
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Helló Erdeiember!
A biztos pont ha GT-rõl van szó! :) Nagyon patent a gép, mint mindig, csakúgy mint OldB-jé.
Nem tudom mennyire emlékszel, de mi nyomtunk pár közös túrát anno a Vértesben a vezetéseddel. Azóta se bicajoztam arrafelé. Tavasszal esetleg valami? Ha már éledezik a totyik, az emberek és a természet is! :) Letörlöm a nyálat a billentyûzetrõl! :)
Kihasználva a jó idõt, ma lopakodtam egyet észak BP körül. Ugyan off-tpoic, de azért remélem nem bántja a szemeteket.
Posted Image

#64
erdeiember

erdeiember

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Sziasztok!

https://picasaweb.go...9GTZaskarRace02

ki tudja hányszor alakítgattam át. . . .

#65
Naidzso

Naidzso

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
https://picasaweb.go...499665714402498

#66
oldbike

oldbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 652 hozzászólás
Vén,de szeretjük,sõt újítgatjuk.....
https://picasaweb.go...042167677016018

#67
Surtsey

Surtsey

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Idén tervezem, hogy váltok mtb-re. A karakoram 2.0-át néztem ki hosszas keresgélés után. Volt elképzelésem milyet szeretnék, de szinte a legtöbb elérhetõ márka nagyon hasonló bringákat ad (felszereltség, vázanyag), így nem könnyû dönteni. Mikor megláttam a GT vázát akkor rájöttem, hogy nekem ez az a plusz ami kell, így könnyebb lett a a döntés. Addig még soha nem hallottam a márkáról. Most már csak várok, hogy a körülmények megfelelõek legyenek a vásárláshoz. :)

#68
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Vagyunk, bár már nem sokan. Kiöregedtünk, elfogytunk... :( Sajnos volt egy hosszú idõszak a márka életében (~2004-2010) amikor nagyon nem találták a helyüket és az irányt, illetve/ezért súlyos anyagi gondjaik is voltak. Sok területrõl, így pl kis hazánkból is kivonultak, ami miatt erõsen vesztett a népszerûségébõl. Azt gondolom, mostanság újra megfelelõ tudású, minõségû és kinézetû bringákat gyártanak.
Vannak-voltak kultikus gépeik, de a legenda és a rajongás alapja szerintem, hogy Gary anno nagyon eltalálta ezt a TT szerkezetet. (Kellõ merevség mellett ad extra kényelmet.)
Elég az okoskodásból, lássuk mibõl élünk! :)
[IMG][img]http://farm9.staticflickr.com/8243/8477074366_acbf41396a_z.jpg[/img]

#69
banattila

banattila

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
  • LocationDebrecen
Sziasztok! Van itt még ezen a fórumon? Használja valaki? Nekem kb 1 éve van GT-m, és nagyon megszerettem ezt a márkát! Sõt! Még a feleségemnek is GT kerót vettünk! :) Örülnék annak, ha ez a fórum újra élne, mert a GT azért valljuk be nem egy szokványos márka és azért ha az emberek meglátnak egy GT-t, azt általában megnézik maguknak! Szóval, én büszke vagyok arra, hogy GT-t tekerek és szívesen beszélgetnék hasonló érdeklõdésû emberekkel!

#70
szali.

szali.

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Sziasztok!
Mivel én is GT párti vagyok,így regiztem hozzátok és megosztanám a saját gépem fotóját.
Posted Image

#71
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.237 hozzászólás
  • LocationSvájc
Irok róla egy hosszabb szösszenetet nemsoká, szóval stay tuned
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#72
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Sala!

Örülök, hogy végre találtál egy rendes bicajt! :)
De hova tûnt a Manitou? Vagy ez a Durolux is okosítva lett?
A váz színével azért vitatkoznék, de a kék kiegészítõkkel mindenképpen egyedi és még viszonylag "harmonikus" is.
Pár szóban írnál az I-drive-ról a korábbi rendszerekhez képest? (Marketingduma nem kell! XD)
Üdv!
Y.

#73
tempest

tempest

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Sziasztok!
GT mezt keresek XL-es méretût vagy nagyobbat.Segítségeteket elõre is köszönöm.
gt.tempest kukac gmail.com
7005Heat Treated

#74
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.237 hozzászólás
  • LocationSvájc
én is klubtag lettem :D

http://img692.images...20417221609.jpg
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#75
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

Minden elismerésem ha lehet rendelni szolj majd föleg a nyeregcsövön és a küllön lévö fogott meg igazán



Hello! :)

Minap megtaláltam a matricádat .... lassan odaadnám... tied, csak vidd :)

#76
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás
sziasztok!

erõsen szemezgetek EZZEL a vázzal.

mi a véleményetek, érdemes egy ilyen vázat megvenni? nem hegyen durvulásra kellene, csak aszfaltra edzõbringának. ez 18", én 181cm vagyok. nem ismerem a geót sem, jó lesz ez az én magasságomhoz? elõre is köszi ha valaki tud segíteni.

#77
seally

seally

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Sziasztok! Most vettem egy Zaskar Team 2006 vázat.Sajnos nincs rajt váltófül és nincs bent kormánycsapágy.Ha van Valakinek valamelyik eladó írjon.A csapágy sztem félintegrált. Kösz Bali

#78
poison

poison

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Sziasztok! Belinkelem, valakit lehet érdekel Biciklis, bringás, kerékpáros mez, trikó

#79
poison

poison

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
GT rövid ujjú GT FELÍRATÚ r.ú.KERÉKPÁROS mez XL méretû Nekem sajna hosszú újjú kellene

#80
hex

hex

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Én vettem meg tõle a gatyót és a rövidujju mezt, de erre már nem maradt pízem :)
Ha lesz megveszem, 176cm 94kg testemre csak jó lesz :)

Szerintetek miért nem kell senkinek? Retro GT mez (XL)