Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

GT Bikes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
874 hozzászólás a témában

#41
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás

Váltás, hajtás, teló változott?


Igen, csak lusta leírni... :)
Valójában ilyen kótyagosok cuccait szereli állandóan mint mi! :)
Ha jól emlékszem az elmondottak alapján, akkor könnyült a hajtás vmi fajin rockringgel, kapott magura fékeket, és a teló sem teljesen gyári... :)

#42
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Hali!
Gratula, és üdv a klubban!
Elsõ kérdés: Mi a cél? Hol és mire akarod használni? Az én katalógusaim szerint ez egy legkésõbb '97-es bicaj, ha gyári rajta a canti fék (Sh. Altus). '98-tól V-fékkel adták. Ez azért izgalmas, mert egy régi elvek szerint épült montiról beszélünk (hosszú felsõcsõ, 63mm rugóúthoz tervezett geometria, etc.) amibõl azért nem igazán lehet modern, agresszív MTB-t faragni. Ha az alkatrészek egyébként rendben vannak, akkor lehet érdemes, csak a vázat felújítani (szépen, gyári feliratokkal) és használni boldogan könnyû tekerésekre így ahogy van! Ha csak az alap cserékre gondolok, amiket említettél, akkor is minimum 30-40 rugó - már ha teleszkópról (nem rugósvilláról) és rendes V-fékrõl beszélünk - még használt motyókból is. Aztán ugye vannak kopó dolgok is...
Persze te döntésed, te vágyaid és pénztárcád!
Dobj pár képet, és lehet az másnak is megindítja a fantáziáját! :)
Üdv, Y.

#43
Ati3120

Ati3120

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Hello !
Sikerült újítanom egy gt arowhead-et ,bár olcsó volt kicsit azért ütött kopott állapotú . Késõbb ha lesz rá keretem tervezem hogy rendbe rakom kicsit és lehet hogy telót is fog kapni mert jelenleg merev mint a húsos zsebváltó . Szeretnék tanácsot kérni hogy álljak neki mivel érdemes kezdeni ,elsõ körben gondoltam beszerzek rá v-fék szettet mert jelenleg kanti fék van rajta . Illetve a vázat is lefogom fújatni mert nagyon karcos .

#44
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

itt meg az idei gépem:

Váltás, hajtás, teló változott?

#45
banattila

banattila

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
  • LocationDebrecen
sala! Ez nem semmi!

#46
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Nálam megvolt a tavaszi upgrade és ma a HHH-n a bejáratás is. :)
A kondin volna még mit javítani, de lassan összehozhatnánk akkor vmit. Érdeklõdõk? (Erdeiembernek és OldB-nek kötelezõ! ;))

#47
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Még mindig WOW!
Amúgy lassan egy éve, hogy megígérted, hogy írsz róla pici összefoglalót! Remélem sikerült kitesztelni, úgyhogy várjuk! ;)

#48
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
itt meg az idei gépem:

Feltöltött kép

támogatók:
Gt bicycles
Neuzer.hu
Sr Suntour
Answer products
Novatec wheels
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#49
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Nagyon rendben van a lopakodó! GZ! :)

#50
Melanific

Melanific

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Koszonom! Hasznalom is:D[IMG]http://imageshack.us/a/img843/8113/dscf5513h.jpg[/IMG]

#51
szali.

szali.

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Melanific Szép! Nagyon tetszik a GT-d!

#52
Melanific

Melanific

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Ez lesz az utolso probalkozasom. Nem szeretnem tele piszkitani az oldalt...Feltöltött kép

#53
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül fájl kiválaszt-direkt link bemásolod ide fel az inser image-be

#54
Melanific

Melanific

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok. Ma talaltam csak ra a "bikemag"-ra... Nekem egy zaskar-om van. Tavaly vettem es ezzel egy gyerekkori almom valt valora:) ...Azota ujra elkapot a mtb virus es epitgettem a GT-it. Bovebben is meselgetnek csak meg uj vagyok itt a forumon. Kepet,(olyan szep nagyot:D )hogy tudok feltolteni? Koszonom.

#55
banattila

banattila

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
  • LocationDebrecen
Itt az eredeti katalógus fotó: Feltöltött kép A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

#56
banattila

banattila

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
  • LocationDebrecen
Köszi a segítséget! Na, remélem sikerül, ez az én GT-m: http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#57
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül direkt linket másolod és itt az insert image-be beilleszted pl.

#58
banattila

banattila

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
  • LocationDebrecen
Én is benne lennék egy GT-s találkozóban!

#59
banattila

banattila

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
  • LocationDebrecen
Szevasztok! Most nézem, hogy mennyien írtatok! Ez nagyon f.sza! Nem gondoltam, hogy újraéled ez a topic! :) Segítenétek abban, hogyan tudok ide képet feltenni a kerómról? Köszi!

#60
szali.

szali.

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Szia! Igen,ahogy látom/olvasom azért még járnak itt néhányan,olykor felnézek én is ha idõm éppen úgy engedi,hogy gép elé ülhetek. Dobjál fel fotót a bringáról,kíváncsi vagyok rá.