Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bükk maraton aug.6

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
303 hozzászólás a témában

#21
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Sajnos csak azokról készült kép, akik kb 3/4 12-ig értek célba.

#22
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

AHogy ígértem rakok fel képeket:

www.bari02.atw.hu

Sajna nem találtam meg magam.

#23
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
AHogy ígértem rakok fel képeket:

www.bari02.atw.hu



#24
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
itten :D

Eredeti szerzõ krisssz
sziasztok,

fényképeztem néhányat, megnézhetitek akár:
http://www.freeweb.h....er2/index.html

üdv, krisz


köszönjük még1x õket!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#25
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Sárban én is ledefekteltem és akkor már elhasználtam a defektjavító spray-m. Nem tudtam hol végzõdik a felni és hol kezdõdik a gumi...
A képeken meg megtaláltam magam, pont én vok a középpontban, de ismét elmosódtam. Látszik, h aszfalton kezdtünk:D


Hol vannak képek?
Team Heavy Pedál Szeged

#26
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Sárban én is ledefekteltem és akkor már elhasználtam a defektjavító spray-m. Nem tudtam hol végzõdik a felni és hol kezdõdik a gumi...
A képeken meg megtaláltam magam, pont én vok a középpontban, de ismét elmosódtam. Látszik, h aszfalton kezdtünk:D

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#27
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

264 K407 Csire Sándor Hajdúsági KTE 04:29:26 02:09:49

10 km alatt több, mint 230 ember menjen el mellettem 2 gumidarab miatt... enyhén demoralizáló...

Ne idegeskedj!
Én a középtávon az abszolút 40.-rõl estem vissza 105. körülre egy defekt miatt amit pont a sárban kaptam...(valahogy)....ja sár! 2.1 conti explorer azonnal meghalt...(azért jó,hogy valaki számolja a helyezéseket a verseny közben is....) köszönet Mikusznak a biztatásért...
--------Sárban a defekt kerüljön el titeket!-----------
Team Heavy Pedál Szeged

#28
spinner

spinner

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás

Köszi!!!
Szerintem a te idõd is marha jó:)
Szeretnék már egyszer feljebb kerülni azon a lépcsõn :)



Lassan tekerj, tovább érsz!! :)

Tudod, ami késik, arra várni kell!
Asszem jól haladsz felfelé azon a lépcsõn!! Hajrá, hajrá!
Spinner :slonko:

#29
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

sziasztok,

fényképeztem néhányat, megnézhetitek akár:
http://www.freeweb.h...ger2/index.html

üdv, krisz

Köszönjük a képeket,meg is találtam magam 290-es számmal ahogy megyek át a föúton nyakig sárosan.

#30
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Szia Bary!

Gratulálok a Bükkmarcin nyújtott teljesítményedhez!! Hm, 1:44:51-es idõ... cool!

Itt 1:56:46 ;)


Köszi!!!
Szerintem a te idõd is marha jó:)
Szeretnék már egyszer feljebb kerülni azon a lépcsõn :)

#31
spinner

spinner

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Szia Bary!

Gratulálok a Bükkmarcin nyújtott teljesítményedhez!! Hm, 1:44:51-es idõ... cool!

Itt 1:56:46 ;)
Spinner :slonko:

#32
krisssz

krisssz

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
sziasztok,

fényképeztem néhányat, megnézhetitek akár:
http://www.freeweb.h...ger2/index.html

üdv, krisz

#33
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Sziasztok!!

Jó kis maraton volt! Pedíg a tavalyiról sok rosszat hallotam, és olvastam.
De szerencsére az idei jól sikeredett! Az eredmény hirdetés lehetett volna akár egy órával korábban is (szerintem).
És ráadásul az eredményeket is gyorsan felrakták a netre, ugyhogy lehet rajtuk csámcsogni már majd egy napja - igazán megköpték a markukat -.
Azért az érdekes, hogy akármilyen az idõ, a legjobbak eredményei szinte mindíg ugyan olyan jók (l: tavalyi és idei)
Ahogy írtátok a rövidtáv tényleg könnyû volt. Sikerült is gond nélkül végigmennem rajta 1:44:51 -es idõvel, és elfoglalhattam megszokott helyemet a kategóriámban a dobogó mellett :) :( Lehet, hogy szeretem a sarat?? :D :P
Az idén három saras maratonon voltam, és még egyszer sem sikerült beragadnom.
Majd rakok fel képeket a rajtról, és az elsõ befutókról, közép és a rövidtáról.

#34
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
eszembe juttot egy jópofa jelenet:
tekerünk fel kistányéron egy köves-vizes emelkedõn, fák között, jó kis sötét volt, baloldalon valami kis völgy, meg jó nagy vízmosások. Asszem még valami esõféle is hullott. (nemtudom hány km-nél volt, nekem ezek összefolynak... valahol az elsõ felében a maratonnak)
Halljuk hogy jön egy motoros fel, mindenki húzódik az út szélére, hogy el tudjon menni.
Épp elment mellettünk, amikor valamiért megállt (talán egy vízmosás volt az úton). Tekerünk fel mellette gyökkettõvel csúszkálva, majd amikor melléértünk felsóhajtott: "Úristen, hogy fogok én itt felmenni..." :)
"Elakadt" szegény a vizes köveken, ott ahol a bicóval még épp el lehetett evickélni. Nem tudom mi lett szegénnyel (feltolni gondolom nem lehet a motort), remélem nem maradt ott az erdõben... :D

#35
parej

parej

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás

Parej, most, a versenyen próbáltad elõször a zselét? Gratula...

Nem, csak 4-et nem toltam még be eccerre!!!! :lol1: Asszem, nem fogok 2-nél többet. :)
now I lay me down to sleep
pray the lord my soul to keep

#36
parej

parej

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás

Te voltál ott a hajtükanyarba vagy 20 méterre bennt a fák közt???:)


Nemtom pontosan, melyik kanyar volt. A második itató nem sokkal. :lol1:
now I lay me down to sleep
pray the lord my soul to keep

#37
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

clio:
azt, hogy "valami andrás lett a second" azt honnan hallottad? vagy az mire vonatkozik? tökre nem vágom... így mondta be az Ádám?


Hallottam eredményhirdetésen, de csak anynit hallottam belõle, hogy András, és a "haverjai" mondták, hogy a "vonathoz volt kötve" és már nincs ott.

Amúgy Rövid táv U19 2. helyezett Tóth András. Kísérteties a hasonlóság ;) Szóval sztem Gartula :)

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#38
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Jut eszembe eredményhirdetés nagyon hangulatos lett. Napsütés kicsi szemelkélõ esõ és szivárvány a dobogósok felett, kár hogy a fotómasina otthon maradt jó kép lett volna :(

Közben megnéztem ki nyerte volna a Giant-ot ha nem megy el hamarabb, hát pech, de nem írom le hátha olvassa a fórumot nem szeretnék agyvérzést vagy valami mást okozni egyik sporttársnak sem :)

Ja nálam is 58.8km lett az 55.


Könyörgök írd le, megöl a kíváncsiság!!!! :)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#39
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Jut eszembe eredményhirdetés nagyon hangulatos lett. Napsütés kicsi szemelkélõ esõ és szivárvány a dobogósok felett, kár hogy a fotómasina otthon maradt jó kép lett volna :(

Közben megnéztem ki nyerte volna a Giant-ot ha nem megy el hamarabb, hát pech, de nem írom le hátha olvassa a fórumot nem szeretnék agyvérzést vagy valami mást okozni egyik sporttársnak sem :)

Ja nálam is 58.8km lett az 55.

Nálam 57,5 úgy, hogy egy ideig nem mért az órám.


A sebesség mindent megold.

 


#40
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Szerintem nagyon jó maraton volt. Most indultam elõször középtávon, de egyáltalán nem volt nehéz a pálya, elég kényelmes tempóban mentem végig, 5:20:51 lett a vége.
Az esõre visszatérve, 2,1-es jimmyvel indultam és teljesen ideges voltam a második hegyig, hogy száraz a pálya és nagyon visszafog a gumi (meg nem voltam hozzászokva a hideghez). A frissítõnél el kezdett szakadni az esõ onnantól kezdtem el igazán élvezni a versenyt (mosolyogva mentem), az utolsó hegyen kezdtem utolérni azokat, akik elõtte megelõztek. Az utolsó hegyrõl lefelé elég vicces volt menni a köves részeken (végig csúszkáltam a köveken). Egyedül a végén mentem erõbõl (kb. 10 embert elõzhettem meg az utolsó 5km-n), sajnos nem sikerült elfáradnom (mostanában lusta vagyok).
Csak egyszer estem, a végén a fahídnál le akartam futni, csak sikerült lecsúsznom az ott lévõ szervezõ srác furcsán nézett rám, hogy nevetve tovább mentem (éreztem, hogy mindjárt vége).
A 2. frissítõnél láttam rendesen kikészült embereket, akik csak szidták a pályát("40km-t tekerhetek fölfelé utána meg tolhatom a biciklit lefelé").
Szeretem az esõt és az olyan sarat, ami még tekerhetõ.


A sebesség mindent megold.