Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bükk maraton aug.6

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
303 hozzászólás a témában

#1
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
természetes elutaltam. ennél olcsóbb úgysem lesz a nevezési díj :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#2
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
És el is utaltátok a pénzt? Mert pont azon gondolkozok, hogy lehet, hogy az is változni fog, és akkor nem jó, ha annyit utalok, mint ami most ki van irva.

Egyébként én is felirtam magam, meg barátnömet is.

András te mért neveztél kétszer?
Csak nem egyszerre fogsz menni több távon :D

#3
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
láttam én is.
sztem csak gyorsan átírták, ami a nevezéssel kapcsolatos, aztán a többit meg majd folyamatosan változtatják...
de nyugodj meg, lesz idén is verseny! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#4
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
A versenykiírásban az idõpont 2006. augusztus 6. :)
http://www.bukkmarat...o&almenu=kiiras

mod: már én is beneveztem


A sebesség mindent megold.

 


#5
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
juhúúúúú.
neveztem a Bükk marcira :)
február végéig 3000 a nevezés!

hajrá mindenki!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#6
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás
Fasza verseny volt.Minden rendben volt szerintem.
Mondjuk kicsit érdekes volt h volt olyan pillanat(felsõtárkány, bringaút vége felé) h elsõ voltam a rövidtávosok között csak nem tudtam róla...:D...ugyanis az elsõ 4 ember elkavart vhol...de a bringaút végére beértek minket és még egy srác ellépett velük akivel addig együtt mentem....szal abszolut 6. lettem, felnõttben negyedik...ez van...

#7
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Hát az nem gond mivel itt lakom én is :D


a képeket meg most töltöm, de látatlanba is nagy THX érte!

egy egri haver csak becsúszott :)
nincs egy elmosódott vizen átszáguldós kép esetleg, mert a hely meg a vaku villanás jó helyen van!

de ha nincs a haver akkor is örülni fog köszi!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#8
Feri-

Feri-

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Hú de jó lenne, meghívlak érte egy sörre nála ha megszerzed :D


Sajnos nagyon kevés képet készítettek, és azok sem túl jók. Amit részben használhatónak láttam, azt összecsomagoltam vagy 20 másik képpel (ezeket József barátom célirányosan készítette), letölthetitek itt: http://www.bringamig...u/bm/bm2006.zip
A sört azért megihatjuk, ha Egerben jársz.

#9
spinner

spinner

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
A beszámolód nagyon ott van!!!! Többen olvastuk, könnyhullásig röhögés.
Gratulálok, klassz voltál!!!
Spinner :slonko:

#10
Tibee

Tibee

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Jah, igen, elfelejtettem hogy én is csatlakozzak a Medusa ajnározókhoz, hogy sárban tényleg király volt, míg mások csúszkáltak én magabiztosan mentem.
Az egy dolog hogy halálfélelmem volt a vizes köveken; de hát eltérõ igényeket nehéz kielégíteni :)
Képek csúsznak, a tennap estére összereakott gépem ma már szétszedve megint (hibás alkatrész :( )


Hali!

Medusa nekem is nagyon bejött (1.8"as, de csak hátul).
Ám egy dolgot nem értek: rendeltem még a hét elején ebiketól 2t. Mivel nem jött meg így kimentem egy ridebike boltba ahol elvileleg lehet venni. Azt kérdezték, hogy ezt most reklámozzák, vagy mi, mert én vagyok ma az 5. akinek ez kell. Nagynehezen elõturtak egyet szerencsére. Ha idén az összes maraton saras, akkor mi a francért nem lehet sárgumit venni, miért csodálkoznak az emberre, ha az kell neki, miért nem spájzolnak be belõle????? Ja és emiatt írtam ebikenak (elvileg 1 cég), hogy elég lesz egy is, mert vettem 1et, erre szerdán (rendelés után 8 nappal, csak zöldkosaras termékekkel) megkaptam a pakkot két gumival. Király. KEll vkinek egy 1.8"as, jó pénzér adom? :)

Ja leírás: http://tibeeblog.uw.hu/index.php?p=33

Üdv..

#11
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Jah, igen, elfelejtettem hogy én is csatlakozzak a Medusa ajnározókhoz, hogy sárban tényleg király volt, míg mások csúszkáltak én magabiztosan mentem.
Az egy dolog hogy halálfélelmem volt a vizes köveken; de hát eltérõ igényeket nehéz kielégíteni :)
Képek csúsznak, a tennap estére összereakott gépem ma már szétszedve megint (hibás alkatrész :( )

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#12
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Aki tud még képeket az linkelje már be legyen 'oly kedves!:)

#13
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Hú de jó lenne, meghívlak érte egy sörre nála ha megszerzed :D

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#14
Feri-

Feri-

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

engem elkapott valaki az egyik pataknál, ahogy belerongyoltam tõgázon, biztos jó kép lett :D Hátha elõkerül majd valahonnan, asszem az utolsó pataknál áltak ketten, de jó is lenne...

A kedvenc kocsmárosom volt, majd megkérdem, ideadja-e a fotókat.

#15
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Tök zsír! Benne van a Duna maratonos írásom az augusztusi bikemagban, lol:)[/QUOTE]
Az enyém is:)

#16
raczger

raczger

    vendég

  • fórumtag
  • 116 hozzászólás
CSásztok!

Jó volt a verseny, csak egy gond volt: elõtte való nap beteg voltam, láz meg ilyesmik, és ennek ellenére úgy döntöttem, hogy elindulok. Sajnos az elsõ nagy emelkedõ utolsó 2-3 km-ben már igencsak szenvedtem a víz meg kajahiány miatt, mert a betegségem alatt nemigazán tudtam enni. Megálltam az elsõ emelkedõ tetején, és mintha 1 hete nem is ittam volna, megittam a fél liter vizemet. Ezután szép lassan mentem a lejtõkön meg emelkedõkön, aztán a felénél mikor elkezdett esni az esõ belehúztam és mentem mint a hülye.
Akkor már egész jó volt, csak éppen nem tudtam mit inni :)
A vége elõtt volt egy nagyon meredek kisebb emelkedõ, ott nagy nehezen feltekertem, aztán szépen lassan bementem a célba. Így lett az idõm 1 óra 50 perc.

A rendezés is jó volt, meg az útiránymutatása is, csak egy helyen nem volt kitáblázva a közepe fele. 3 irányba lehetett volna menni, és mindenfele volt egy csomó bicikli nyom, és hát inkább a lefele vezetõ utat választottam :D




Tök zsír! Benne van a Duna maratonos írásom az augusztusi bikemagban, lol:)

#17
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
engem elkapott valaki az egyik pataknál, ahogy belerongyoltam tõgázon, biztos jó kép lett :D Hátha elõkerül majd valahonnan, asszem az utolsó pataknál áltak ketten, de jó is lenne...

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#18
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Hehe, kb 1 perccel maradtam le, az utolsó képen a hosszú egyenesben a réten látszom valahol messze és nincs tovább.. :)
De azért klassz, hogy ilyen szorgosan fényképeztétek az elmenõket!


Tudod, az úgy van, hogy amíg én tekerek, addig a szüleim unatkoznak és fényképezgetéssel ütik agyon az idõt, amíg beérkezem..
Aki utánam ért célba, az sajnos már nincs a képeken.
Most azért sok középtávos is rajta van az elsõk közül!

#19
dygk

dygk

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Hehe, kb 1 perccel maradtam le, az utolsó képen a hosszú egyenesben a réten látszom valahol messze és nincs tovább.. :)
De azért klassz, hogy ilyen szorgosan fényképeztétek az elmenõket!

#20
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Van aki a profikat fényképeztni, van aki a rövideseket, azt' a többiek meg így jártak :(

Úgy láttam itt nem sokan fényképeztek minket (középtáv). 1 fasi kamerázott, egy meg állt akezében a géppel a vége fele a fahídnál, de mikor mi átmentünk rajta akkor nem használta a gépét; biztos dísznek van :mad: :rocketman

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám