Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bükk maraton aug.6

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
303 hozzászólás a témában

#301
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Milyen maraton lesz? Monti vagy esetleg oúti? (a honlapot nem tudom megnyitni)

#302
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Gyertek minél többen!
Én nem lenni szervezõ meg ilyesmi, de ha kell segítek bárkinek szállást találni vagy bármi problemára megoldást keresni. Amiben tudok segítek, szóljatok bártan!

üdv

#303
Tuki:)

Tuki:)

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás

Szállásunkra keresek még néhány embert

Helló!
Én mennék hozzátok megszállni!:) Tutkó biztos! Küldök privit!
:P


#304
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Sziasztok!
Akit érdekel: www.bukkmaraton.hu

Szállásunkra keresek még néhány embert, mert eddig még csak ketten vagyunk barátnõmmel és ez egy tíz fõs ház. A szállás Felsõtárkányban van (20 perc a rajttól), ez az Imókõ üdülõ, ahol az utóbbi két évben mindig megszálltunk. Ezúttal azonban nincs már hely a faházban, ezért a kõházban kaptunk szobát. Sajna ez tíz fõs, úgyhogy emberek kerestetnek, de olyanok, akikre bizton számíthatok. A szállás tök olcsó, de ezért el kell szenvednetek, hogy a wc és fürdõ a folyosón van. Mondjuk engem ez nem nagyon izgat.

Ár: 1200 Ft/fõ

Lehet jelentkezni.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.