Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Foci VB - fröcsögj és magasztalj

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
331 hozzászólás a témában

#61
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

A Fókusz nevû RTL Klubbos mûsor szerint Materazzi terroistának nevezte Zidane-t.....annak mi köze egy VB-döntõhöz...csúfos búcsú...:(

Ha emlékeztek még, akkor hazánkban már volt rá példa hogy egy komplett focicsapatot terroristáztak le. Azt sem állították ki...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#62
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
Feltöltött kép

msn ismerõsöm neve: "HÜLYE BUZERÁNS MACSKAEVÕ GECIK MENJENEK HAZA A GECI OLASZBA" :)
De hozzá vannak szokva de nem ahoz hogy a vb döntõn pályafutása utólsó meccsén azzal basztassák hogy a húga egy kurva!!! teljesen megértem hogy beindult..

#63
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Szerintetek nincsenek hozzászokva a focisták ahhoz, hogy szidják õket? Nem létezik, hogy ez az elsõ alkalom, csak mivel bedurrant az agya Zizunak ezért most "kivizsgálják" a történteket.

#64
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
A Fókusz nevû RTL Klubbos mûsor szerint Materazzi terroistának nevezte Zidane-t.....annak mi köze egy VB-döntõhöz...csúfos búcsú...:(

#65
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
az idõ múlásával kezdem megérteni Zidane-t. a stressz+a buzi olasz beszólása télleg kihozhatja az embert a sodrából.

#66
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
"A szájról olvasók szerint Materazzi prostituáltnak nevezte Zidane testvérét

A szakértõk elmondták, miután az olasz tizenhatoson belül Materazzi átkarolta Zidane-t, majd kettejük szóváltása során az olasz védõ kétszer is "lekurvázta" a francia sztár testvérét... A brazil Globo televízió által felkért szájról olvasó szakértõk szerint Marco Materazzi, az olaszok védõje prostituáltnak nevezte Zinedine Zidane lánytestvérét, a francia csapatkapitány ezért fejelte mellkason a németországi labdarúgó-világbajnokság vasárnapi döntõjében. A szakértõk elmondták, miután az olasz tizenhatoson belül Materazzi átkarolta Zidane-t, majd kettejük szóváltása során az olasz védõ kétszer is "lekurvázta" a francia sztár testvérét, majd õt magát sértegette durva szavakkal. Zidane ezt követõen vesztette el a fejét. Ugyanakkor a The Guardian és a L,Equipe internetes oldalán arról számolt be, hogy Materazzi terroristának nevezte 34 éves ellenfelét, annak algériai származására utalva."

"A brazil Globo televízió által felkért szájról olvasó szakértõk szerint Marco Materazzi, az olaszok védõje prostituáltnak nevezte Zinedine Zidane lánytestvérét.

A francia csapatkapitány ezért fejelte mellkason a németországi labdarúgó-világbajnokság vasárnapi döntõjében. A szakértõk elmondták, miután az olasz tizenhatoson belül Materazzi átkarolta Zidane-t, majd kettejük szóváltása során az olasz védõ kétszer is "lekurvázta" a francia sztár testvérét, majd õt magát sértegette durva szavakkal. Zidane ezt követõen vesztette el a fejét.

Ugyanakkor a The Guardian és a L,Equipe internetes oldalán arról számolt be, hogy Materazzi terroristának nevezte ellenfelét, annak algériai származására utalva. A 34 éves sztár ügynöke a BBC-nek elmondta, Zidane egyelõre nem akar nyilatkozni az ügyrõl, ám néhány napon belül magyarázatot ad tettére.

"Még nekem sem mondta el, hogy mivel provokálta õt Materazzi, de az biztos, hogy nagyon durva dolgokat mondott az olasz. Zinedine általában elengedi a füle mellett a sértéseket, ám ezúttal robbant benne valami" - nyilatkozta Alain Migliaccio.

A finálé 110. percében történt incidenst követõen a pályafutása utolsó mérkõzését játszó Zidane-t az argentin játékvezetõ kiállította, így a hosszabbítás utolsó tíz percében - és az 5-3-ra elveszített büntetõpárbaj során - már nem segíthetett csapatának."

Zinedine Zidane:

* születési hely, idõ: Marseille, 1972. június 23.
* testmagasság/súly: 1,85 m/78 kg
* poszt: középpályás
* klubjai: Cannes (1988-1992), Bordeaux (1992-1996), Juventus (1996-2001), Real Madrid (2001-2006)
* elsõ élvonalbeli mérkõzése: 1989.05.20.: Nantes-Cannes (1-1)

Mérlege:

* 506 bajnoki mérkõzés, 95 gól
* 108 európai kupamérkõzés 18 gól
* 108-szoros francia válogatott, 31 válogatott gól
* elsõ válogatott mérkõzés: 1994.08.17.: Franciaország-Csehország (2-2)
* elsõ válogatottbeli gól: 1994.08.17.: Franciaország-Csehország (2-2)

sikerek:

* világbajnok (1998), vb-ezüstérmes (2006)
* Európa-bajnok (2000)
* Bajnokok Ligája-gyõztes (2002)
* Világkupa-gyõztes (1996, 2002)
* Európai Szuperkupa-gyõztes (1996, 2002)
* olasz bajnok (1997, 1998)
* olasz Szuperkupa-gyõztes (1997)
* spanyol bajnok (2003)
* spanyol Szuperkupa-gyõztes (2001, 2003)
* Aranylabdás (1998)
* Az év játékosa a FIFA-nál (1998, 2000, 2003)
* Az év játékosa az UEFA-nál (2002)
* A vb legjobb játékosa (2006)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#67
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

http://imagesocket.c...s/zidane29b.gif
pwned, muhaha

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#68
vendég_nhunor_*

vendég_nhunor_*
  • vendég
francia forrás :P

"TrOp DéGoUtEr ... RIeN a DiRe!! 9 JuIlLeT bOn AnNiF tAhA!!!! üzenete:
he says you are a terrorist
TrOp DéGoUtEr ... RIeN a DiRe!! 9 JuIlLeT bOn AnNiF tAhA!!!! üzenete:
it's racism
TrOp DéGoUtEr ... RIeN a DiRe!! 9 JuIlLeT bOn AnNiF tAhA!!!! üzenete:
because italian are racist!!!!
TrOp DéGoUtEr ... RIeN a DiRe!! 9 JuIlLeT bOn AnNiF tAhA!!!! üzenete:
and before the match a lot of supporter italian said to mother's zidane insults
TrOp DéGoUtEr ... RIeN a DiRe!! 9 JuIlLeT bOn AnNiF tAhA!!!! üzenete:
that's all
TrOp DéGoUtEr ... RIeN a DiRe!! 9 JuIlLeT bOn AnNiF tAhA!!!! üzenete:
Zidane is very good and the france admire him!!!!!
TrOp DéGoUtEr ... RIeN a DiRe!! 9 JuIlLeT bOn AnNiF tAhA!!!! üzenete:
maybe no other countrie but France yes!!!!
"

bár nem hiszem, hogy ez felmentené zidane-t :D


http://kuruc.info/re...D=28&HirID=4097

"Marco Materazzi állítólag annyit mondott, mielõtt Zinedine Zidane kocsmai stílusban lefejelte: "játsszad csak a nagy sztárt, b@meg". Más értesülések szerint az olasz leterroristázta a francia-afrikai sztárt. Csak az biztos, hogy Zizou nem elõször bunyózott a pályán. Így is a vb aranylabdásának választották a firkászok."


és zidane ennek ellenére megkapta az aranylabdát :(

#69
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Szerintem az olasz nagykövet már kapott egy idõpontot a francia külügyminisztertõl.
http://focivb.fn.hu/...alogus/655/7303

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#70
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
http://france.justgotowned.com/

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#71
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
A bevándorolt és a honosított nem ugyan az. A francia fekete játékosok jórésze nem született francia állampolgár, vagy bevándorló, hanem volt francia gyarmatokról honosították õket. Egyébként meg, ha a francia fehér ária kölykök nem a TV-t bámulnák és chipszet zabálnának, hanem pl. fociznának, nem lenne importra kényszerülve a focijuk. Én nem a fekete játékosokat nézem le, hanem az öntudatos, nacionalista, idegen nyelven meg nem szólaló, bevándorlógyûlölõ, fehér franciákon röhögök jót.

#72
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

" Igen, az illegális bevándorlás hatalmas probléma az egész világon! Kérdezzék csak meg az indiánokat! "



Na, ez ütött... és milyen igaz!!! :D

#73
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
http://tonaz.altervi...org/zidane.html

#74
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

...ha fociról van szó, nem érdekel, hogy kinek milyen a bõrszíne. Qrva mind1, hogy fekák játszanak a francia válogatottban, nem?

Anyukám egyik nap felháborodott azon, hogy egy európai csapatnak a 90 %-a néger. Igen, én sem értek egyet ezzel, de egy szabálykönybe mégsem lehet azt írni, hogy "csak fehérek...".
Viszont én Togó és Angola döntõt vártam :D :D :D
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#75
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

...mivel feltételezhetõen nem azt mondta Materazzi, hogy jaj Zidane, te ilyen kopasz vagy?...

Lehet, hogy pont ezt mondta :D
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#76
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
hitler meg forog a sírjában -> asamoah, podolski, klose, odonkor... mind tõsgyökeres árja ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#77
Keiko

Keiko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás

Én is emiatt kedveltem meg Zidane-t:love:
Bukok a rosszfiúkra.:gay:
Szerintem meg nem tudjuk mit mondott, innen a gép elõl kurva könnyû olyanokkal dobálozni, hogy hát ezt bírnia kellett, de egy utolsó-vb döntõ meccs alatt hihetetlen nagy a stressz, fõleg ha már a hosszabbítás második részében vagyunk.
Akármit is mondott én megértem, nem ok nélkül csinálta, ideges volt "eljárt a keze" õ baja..


Én ezzel a véleménnyel értek egyet. ugyanis itt tényleg közrejátszik a stressz, a fáradtság, az idegesség és ehhez még egy igen durva beszólás, mivel feltételezhetõen nem azt mondta Materazzi, hogy jaj Zidane, te ilyen kopasz vagy? :D
Szóval van ilyen, ti tudjátok, fiúk vagytok, persze nem volt szép és kár érte, hogy így búcsúzott, de ettõl még jó focista és kész.

Ja, és vicces, hogy én alapvetõen nem vagyok vmi liberális, de ha fociról van szó, nem érdekel, hogy kinek milyen a bõrszíne. Qrva mind1, hogy fekák játszanak a francia válogatottban, nem? Ezt az érvelést nem értem...Sok a bevándorló oszt kész, most már õk is bánják, de nem vehetik vissza az állampolgárságot, ha már megadták. Ennyi.

#78
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Hát én sosem szerettem a franciákat, de tegnap jobban örültem volna, ha õk gyõznek. A digó focitól kivagyok. Valahogy mindig összeügyeskedik a gyõzelmet, de sosem egyenes, színvonalas játékkal. Zidane fasz volt, leégette magát, erre nincs mentség a pályán.

Jahh látom páran azt hiszitek Zidane legalább francia. Hát nem, Õ spec algír!:) Frankó lehetett így leülni franciaként és szurkolni a "nemzeti" 11-nek. A kameruni feka srácok egy része még franciául sem tud rendesen...

#79
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
jah, lehet

Feltöltött kép
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#80
ptom19

ptom19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
ettol fuggetlenul meg mindig nem vesztheti el igy a turelmet Zidane...palyat ilyet egyszeruen nem lehet....majd utana bemegy az oltozobe es megveri...

...de mint tudjuk a focistak sem tudnak sokkal jobban viselkedni mint a szurkoloik (mar bocs)

edit: ha jol emlekszem materazzi volt az
I wish that I could fly, why do I even try when everything I’ve ever known is kissing me goodbye.
I wish that I could fly, I’d take you there with me across the sky, beneath the veil, we all want to be free!
wannabe...