Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Foci VB - fröcsögj és magasztalj

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
331 hozzászólás a témában

#41
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
akkor most mindenki utálja a franciákat, de jó, ma erre verem:cool2:

#42
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
Nah vegre! Gep elott vagyok!

Jelentem, van szerencsem 10. hajnal ota Parizsban lenni, igy elsokezbol kapjatok az infot.

(Yeti: a voksokat a fejes elott adtak lem igy lehet zidane aranylabdas)

Megdobbento:

Szerintetek ha a nagyar valogatott let vna a franciak helyeben (soka lesz tudom), es "csak" az ezustot hozza haza, akkor milyen lett volna a sajto, a hangulat? Tuti hogy nem olyan mint itt: itt ugyanis OK h sajnaljak hogy nem nyertek, de pl ilyen plakatok vannak:

"Merci de nous voir fait rêver"

magyarul: köszönjük hogy almot csinaltatok nekunk/ebgedtetek hogy almodhassunk

es tenyleg orulnek az ezustnek

es zidane meg mindig nemzeti hos (csodaltam is hogy a word pl nem javitja ki a nevet ha kicsivel irom :D )

Én nem a fekete játékosokat nézem le, hanem az öntudatos, nacionalista, idegen nyelven meg nem szólaló, bevándorlógyûlölõ, fehér franciákon röhögök jót.


mas: sokat meselhetnek, hogy ilyenek a franciak, vagy olyanok (nem eloszor vagyok itt), egy biztos, hogy a ezek a hibak (nincs sokkal több, es amugy is a buszkesegbol fakadnakm ami minden nemzetben igy vagy ugy megvan), de olyan erenyeik/tulajdonsagaik is vannak, amikben a legjobbak es meltan buszkek ra.

Amugy meg: nyelvtanulas itt:
A franciak tortenelmi dacbol nem tanulnak angolul. Hany magyar tanul romanul????????? Mas nyelvet meg nem tartanak szuksegesnek tanulnim hiszen ovek a masodik legelfogadottabb(legelterjedtebb 3., de a 2. spanyolt meg nem esik nehezukre megerteni) nyelv. Megtehetik, ennyi. Vagyis megtehetnek, de nem teszik, ugyanis (joval) nagyobb az angoltudas aranya mint pl magyarorszagon.


Meg mas: egy nagy bajuk van, MINDENNEK, de MINDENNEK megvana franci a valtozata, ami valamiben TUTI hogy kulonbozik a tobbitol, igy pl a billenzyuzetnek is.
a kiosztaskulonbseg a kovetkezo:
elso sor: nem qwertz vagy qwerty hanem azerty
masodik: nem asd hanem qsd
harnadik: yxc helyett wxc
esmeg: az m betu a magyar é helyen van, az m helyen van a vesszo
a felso szamsor pedig nana hogy vegig szimbolum, es csak SHIFTel jonnek elo a szamok.....

arrol meg ne beszeljunk hogy az osszes irasjel mashol van....


ez a komment 22 percig irodott :D:D
Meguntam az aláírásom....

#43
Dunbar

Dunbar

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Hmmm...Egykis válogatás Materazzi-ról :
itt
Énmég mindig Zidane pártját fogom:)
:rolleyes:

#44
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
A csúcson kell abbahagyni... (Jürgenhez)

Ami pedig Zinedine Zidane-t illeti:
Attól függetlenül, hogy melyik csapatnak szurkoltam és melyik játékos áll közelebb a szívemhez, teljes mértékben elítélem amit az úgynevezett világklasszis játékos tett.
Egy igaz sportoló ura testének és elméjének, nem cselekszik így, semmilyen körülmények közt, fõleg nem egy ilyen kvalitású eseményen.
Egy futbalista, aki évek óta a világ élvonalába tartozó játékos, mind klubcsapat, s mind válogatott szinten, pályafutása alatt kapott már hideget meleget a pályán és azon kívül. A mai élsport szerves része a lelkiterror, amit el kell viselni, észre sem szabad vanni (így visszafordítható).
Amennyiben mindezt pályafutása elején csinálja évekre eltíltják, teszemhozzá jogosan. Most viszont "mindössze" annyit ért el, hogy nagyobb hírértéke van, mint annak, hogy az olaszok 24 év után ismét világbajnokok lettek.
Egy ilyen magatartású játékos nem érdemli meg, hogy a VB aranylabdása legyen és emberek, köztük fiatal gyerekek milliói nézzenek fel rá, s tekintsék példaképüknek.
Ez az én véleményem.

Hasonló viselkedésproblémák miatt nem lesz sosem nagy játékos Rooney sem.

Ami a 12 piroslapot (egybõl piros) illeti, igenis sok egy támadó középpályástól, akinek az a dolga, hogy irányítsa a csapatot, labdákat ossztogasson és apró technikai faltokkal állítsa meg az ellenfél támadásait, ha a védelem nem állt fel rendesen.
Egy szikalszilárd védõtõl még elfogadható, hogy évente (akár) átlag 2x az õ mezszámát írják a piros kártyára...
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#45
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
"Fejbe lõtte magát Mr. Világbajnokság

Fõbe lõtte magát és életveszélyesen megsebesült a Mr. Világbajnokságnak is nevezett berlini fõtisztviselõ. A 64 éves Jürgen Kiessling irányította a német fõvárosban a labdarúgó világbajnokság ügyeit. Kiessling vezetõként ténykedett a berlini helyi kormányban, a szenátusban is.

Házában közvetlenül a döntõ mérkõzést követõen, vasárnap késõ este követte el az öngyilkossági kísérletet. Nem halt meg, de sebesülése életveszélyes. Egyelõre nem publikálták a hátrahagyott búcsúleveleket.
A közvélemény és a sajtó kitûnõnek ítélte meg azt a munkát, amit Jürgen Kiessling és az általa irányított világbajnoksági szervezõk Berlinben végeztek."

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#46
parej

parej

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
14 év alatt 12. Támadó középpályástól, aki az igen-igen pengésebb fajtából való, azért nehogy már kevés legyen. És a legtöbb szvsz nem második sárga, hanem egybõl vmi brutalitás. lsd:2006.07.10.
now I lay me down to sleep
pray the lord my soul to keep

#47
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Elvieleg ez sok. Mondjuk én ezt olvastam, én se gondoltam volna, hogy ez egy nagy szám. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#48
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
komolyan? 11 piros lapot kapott már? :lol:
mióta is? '94 óta? keressetek már valakit, aki ennyi idõ alatt nem szed össze piros lapot... :mybad:

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#49
parej

parej

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
10 perccel a vitán felül óriási futballista karrierje vége elõtt, amiben még bõven benne volt a második arany is, csak egy szellemi fogyatékos rombolja le a róla kialakult pozitív képet. Õszintén mondom, én nem is tudtam, hogy korábban már 11 piros lapot kapott, és jó néhány brutális szabálytalanságot elkövetett. Csak azt tudtam, ami legfõképpen érdekelt is, hogy nagyon-nagyon jó labdarúgó. De amit a dönõn mûvelt, az nagyon gáz...
now I lay me down to sleep
pray the lord my soul to keep

#50
BCA

BCA

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Arra kíváncsi lennék, Zizou a többszáz mérkõzése alatt kinek hányszor szólt be, illetve õt hányszor oltották már?!?
Szal tuti van már rutinja, plusz azt is érezte, hogy uccsó mérkõzésen így lejönni a pályáról... Gáz!
-Az volt a cél, hogy még sokáig beszéljenek róla?:)


M: - Zizou, félrenyeltem a rágóm, segíts má'!
Z: - Há' persze... BUMMM!!!

M: - Te, Zizou, megszeretgetem anyádat apád hátán! Mit szólsz hozzá?
Z: - BUMMM!!!

M: - Zizou, hallottad, hogy a vébé ezüst mellé egy hajszárító is jár?
Z: - BUMMM!!!

M: - Meg mersz fejelni?
Z: - Ááá, hülye vagy? Egy VB döntõn?
M: - Na, Buffon és én is 10 millát tettünk arra, hogy megfejelsz. Fele a tied?
Z: - Télleg?
BUMMMM!
A nyúl egy igazi jellem.
-Ott ül a fûben, de akkor sem szívja!

#51
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Indexbõl ollóztam:
"Az 1998-as francia világbajnokság elsõ meccsén a szaúdiak kapitányára taposott, két meccstõl tiltották el. A Juventus játékosaként, 2001-ben a hamburgi Jochen Kientzet fejelte arcon a Bajnokok Ligájában. A német arccsontja eltört, Zidane ötmeccses eltiltást kapott, és végül a Real Madridba igazolt.
Zidane a keveset beszélõ, visszafogott személyiség és egy atombomba elegye. A tipikusan befelé dühöngõ típus, akinél gyakran szakad el a cérna. Elsõ klubjában, az AS Cannes-ban, elsõ hetei takarítással teltek, amely büntetést azért kapta, mert leütötte egy csapattársát, aki felemlegette Zidane-nak a marseille-i gettóban töltött gyerekkorát. "

ez egy f@sz. mondjon bárki bármit. egy igazi agresszív köcsög.


az a baj hogy a mai foci tele van olyan jatekosokkal, akiknek az ilyen jellegu listaja oldalakat toltene meg, de azert 500szor tobbet keres mint a ketdiplomas anyam, es jatektudasban soha nem fog Zidane poros nyomaba sem erni.

Csak most o lett pellengerre allitva. persze ez nem mentesiti ot semmi alol. csak ne felejtsuk el hol allunk.

YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#52
boorze

boorze

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Akkor viszont én kérek elnézést.
Az ember társas állat!! S minnél nagyobb a társaság annál nagyobb állat!!

:bananadan:bananadan:bananadan:bananadan




#53
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Fejelgessünk kicsit zizuval....
http://www.corriere....op_zidane.shtml

Lehet nem jó a link. valakinek azér megy?

nekem jó a link, ráadásul ha láttad volna, ugyanezt linkeltem korábban ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#54
boorze

boorze

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Fejelgessünk kicsit zizuval....
http://www.corriere....op_zidane.shtml

Lehet nem jó a link. valakinek azér megy?
Az ember társas állat!! S minnél nagyobb a társaság annál nagyobb állat!!

:bananadan:bananadan:bananadan:bananadan




#55
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

ez egy f@sz. mondjon bárki bármit. egy igazi agresszív köcsög.

Ha nézted a VB-t akkor láthattál még 30-40 taposást, meg könyöklést... És azokhoz még beszólás sem kellett, csak egy csel. Persze hibázott, az olaszok meg ismerik a természetét és ki is használták.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#56
parej

parej

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Indexbõl ollóztam:
"Az 1998-as francia világbajnokság elsõ meccsén a szaúdiak kapitányára taposott, két meccstõl tiltották el. A Juventus játékosaként, 2001-ben a hamburgi Jochen Kientzet fejelte arcon a Bajnokok Ligájában. A német arccsontja eltört, Zidane ötmeccses eltiltást kapott, és végül a Real Madridba igazolt.
Zidane a keveset beszélõ, visszafogott személyiség és egy atombomba elegye. A tipikusan befelé dühöngõ típus, akinél gyakran szakad el a cérna. Elsõ klubjában, az AS Cannes-ban, elsõ hetei takarítással teltek, amely büntetést azért kapta, mert leütötte egy csapattársát, aki felemlegette Zidane-nak a marseille-i gettóban töltött gyerekkorát. "

ez egy f@sz. mondjon bárki bármit. egy igazi agresszív köcsög.
now I lay me down to sleep
pray the lord my soul to keep

#57
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

Egyébbként ismerek egy embert aki az egész Szaudi válogatottat leterroristázta mégsem fejelte le senki, bár szerintem még az az idõ is eljön...;)

(Az ember szó erõs kicsit)

;-)
Ez nagyon jó!
Akkor majd találkozunk október 23-án.
Ha nem hamarabb......
:-)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#58
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
majom? ;)

#59
boorze

boorze

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Egyébbként ismerek egy embert aki az egész Szaudi válogatottat leterroristázta mégsem fejelte le senki, bár szerintem még az az idõ is eljön...;)

(Az ember szó erõs kicsit)
Az ember társas állat!! S minnél nagyobb a társaság annál nagyobb állat!!

:bananadan:bananadan:bananadan:bananadan




#60
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
jah, de aha a csapat mellkason fejelte volna õket akkor lehet hogy õket kiállítanák.. mellesleg ez nem valami mucsaröcsögei meccs volt.