Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Foci VB - fröcsögj és magasztalj

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
331 hozzászólás a témában

#81
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Grosso tan?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#82
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Szerintem NAGYON beszólhatott neki az olasz (nem tudom ki volt az, mert kómásan néztem a meccset :) ).
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#83
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
zidan 50eve focizik de 40éves..

Kobalek Árpád vagyok, 24éves mosógépszerelõ. már 30éve vagyok a szakmában így tudom hogy a calgon megfelelõ védelmet nyújt a vízkõ elleni harcaban...

off:

ha a reklámokban rángatják a kamerát és be zoomolnak az alany orrjukába és vissza akkor jobban elhiszik az emberek amit mond????? mert meglepett amikor látom hogy otthon ilyen colgate meg tampon meg nem otm lilyen reklámok igy készülnek...

on

#84
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Lehet, hogy nem ez az elsõ eset mert, a fejtetõje erõsen kopaszodik.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#85
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Egy faszt!
Csak lehajolt a sportszárában megbúvó vadászkésért.:)
Szal a gigolo még olcsón megúszta.

#86
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Max röhögõgörcsöt kap.
Egyébként rájöttem, hogy csak vissza kart szólni valamit, de sok volt a parlagfûpollen a levegõben és csak egy nagyot tüsszentett. Az meg totál véletlen, hogy véletlen le is fejelte közben. :D

#87
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
elvileg az ukran nyelv a legalkalmasabb a karomkodasra. szal ki kell deriteni hogy vajon tenyleg mindketten beszelnek e ukranul, es akkor mar csak egy ukran tolmacs kell aki tud szajrol olvasni. :)

amugy szerintem csak ugy volt vele az isteni zizu, hogy utso meccsen a vb donton azt csinal amit akar, mert hiszen... csak kozbe meg nem.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#88
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Biztos vmi extrát mondhatott, mivel ez a Zidane ez 50 éve focizik, azt biztos hallott már egy-két fricskát. Szal egy "szívd ki anyádból a meleg ....-t"-re még a pillája sem rezdül. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#89
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

amúgy a bbc-n most elemezték ki, de õk is csak találgatni tudnak hogy mit mondott az olasz..

"Nyuszi vagy?" - szerintem

Részemrõl ez olyan, mintha egy bringaverseny befutójában fej-fej mellett haladva az egyik beszól, a másik meg lerúgja. SZVSZ.

Ha egy bringás a verseny közben bárki felé elkezd anyázni és meghallja egy bíró az úgy kizárják, mintha el sem indult volna. Persze ha fejberúgják akkor a másik is mehet haza.

elverték az afrikai-mexikói válogatottat nem futotta nekik fehérekre? szép baleset.

VW from Mexico, Brasil, South Africa, Argentine, Slovakia, Portugal, Belgium, Poland, Spain, China

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#90
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Thez!
Te olyan okos vagy! Úgy szeretem az ilyen beszólásokat. ezekre mindig csak idézni szoktam egy politikust:

" Igen, az illegális bevándorlás hatalmas probléma az egész világon! Kérdezzék csak meg az indiánokat! "

Szal ne jöjjünk már ilyen etnikai hovatartozásos faszságokkal jó?
Ennyi erõvel nekünk is a mongol-mezopotámiai válogatottban kéne játszanunk.


:rofl:

#91
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

elverték az afrikai-mexikói válogatottat:) nem futotta nekik fehérekre? szép baleset.



Thez!
Te olyan okos vagy! Úgy szeretem az ilyen beszólásokat. ezekre mindig csak idézni szoktam egy politikust:

" Igen, az illegális bevándorlás hatalmas probléma az egész világon! Kérdezzék csak meg az indiánokat! "

Szal ne jöjjünk már ilyen etnikai hovatartozásos faszságokkal jó?
Ennyi erõvel nekünk is a mongol-mezopotámiai válogatottban kéne játszanunk.

#92
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Na persze én is mások tanácsára hagytam fel a focival.:)

#93
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Olee, egy haverommal akarunk amerikai foci csapatot csinálni, ha gondolod gyere:D


Mehetek én is?
(Inkább veled egy csapatban, mint ellened ;-))

#94
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
az összes marketingarc leírta magát ezen a vb-n. a braziloktól kezdve a francia zidánon át az angolokig. fujj. és ezek markolják a nagy lóvét. röhej. nem is veszek se pepsit, se adidast. egyébként is agyamra megy az összes bájgúnár, a bekem meg a ronaldinnyó. még szerencse, hogy a VANS nem csinál focicipõt :D

alapvetõen egyetlen meccset élveztem a vb-n (vagyis ahogy tanult emberek írják vébé) a nyitó, CostaRica-Németo. Az jó volt, utána meg a sok mocsok, túlfizetett bíró meg az oscaresélyes primadonnák, aki dobálták magukat a pályán, krisztiánó ronaldóval az élen. ehh. végre vége. tök jó.

#95
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Pályán adott SPORT van, nem pedig kombinált éleslövészet, vagy wrestling.
Felveszi az ember a szabályokat, ha elkezd egy meccset. Utána persze le lehet verni a veséjét, vagy meglátogatni a csapattal.
Nem vagyok forrófejû.

Asszem én az a fajta ember lehetek, aki hidegvérrel feltrancsíroznám és megetetném a disznókkal. Ha nagyon felhúznak.

#96
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Az a baj, hogy amikor ez történt (ifi), akkor még kábé egy sulycsoportúak a fiatalok, de azóta én a növést már rég befejeztem, sokan meg nem.
Viszont van egy forgótárasom, ha gondolod leszek hátvéd!:)

#97
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Olee, egy haverommal akarunk amerikai foci csapatot csinálni, ha gondolod gyere:D

#98
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Na én ezért hagytam abba a focit.
Engem 2 évre tiltottak el, de utána már nem mentem vissza.
Egy srácot elõször pofánvágtam, majd amikor lefeküdt a földre, beletapostam a veséjébe, ami leszakadt.
Amit akkor mondott, azért most is ugyanezt kapná. Igaz ez nem a focihoz tartozó téma, csak leírom.
Az biztos, hogy én csak akkor fogok megint játszani, ha legális lesz a fegyverhasználat a pályán. Tudjátok, mint az Utolsó Cserkészben!:)

#99
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
a színészválogatott nyert az osztrigazabálók ellen. így van ez rendjén. Zidane meg elmehet a kurvaanyjába, mint vmi fürdõskurva jelenetet rendez 2 milliárd ember elõtt.

#100
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a hergelés is szabálytalan, csak nem bizonyitható.
ha a birót anyázod, az azonnal leküld, mert azt tudja bizonyitani.
nem kell túlragozni, egyik sem szent.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.