Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salzkammergut Trophy | Bad Goisern

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1873 hozzászólás a témában

#161
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Számlaügyben lenne kérdésem.

Kaptam a csapattársaimtól egy pdf-et, ami kb levélnek néz ki, feladóval, benne szépen leírva, hogy kinek a javára befizetett mennyi pénzzel, de annyira messze egy rendes magyar számlától, hogy az rettenet.

Mit szólt nálatok az egyesület könyvelése? Nevetés nélkül hajlandó volt berakni a könyvelésbe?



#162
Spirite

Spirite

    vendég

  • fórumtag
  • 130 hozzászólás


#163
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

A hétvégi Salzkammergut E táv egy (alig) rejtett kamera / túrista szemszögéből :)

 

 

 


  • vdavid kedveli ezt

#164
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

Az idei volt a legkönnyebb nekem,annak ellenére,hogy nagyon rosszul és keveset aludtam.

A pálya a szokásos,a táj csodaszép,a frissitök és a segítök segitökészek és gyorsak,minden hibátlan és az idöjárás is csak az utolsó 10 kilóméteren romlott el-ezért kellett volna sietni jobban.

Jó pihenést mindenkinek!



#165
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

http://www.sportogra...7#eventexpanded



#166
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Gratulálok mindenkinek, aki teljesítette a versenyt, távtól függetlenül! :-)

 

Az "A"-extrém távon időrekord is született: a tavalyi "B" táv győztese, Andi Seewald ment idén az "A"-n egy elképesztő, 9 óra 50 perc 47 mp-es űridőt. A 2. helyezettnek több mint 21 percet adott, elképesztő!


  • Olee, Tondach és vdavid kedveli ezt

#167
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

Csütörtökre az Ewige Wand van betervezve,pénteken tó-kerülés és vizesés.



#168
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Nemár. Szeretném ha a többiek is akik most jönnek először megtudnák,hogy milyen is.

Bár nem ugyan az mint versenyen, de csütörtökön megmutathatod nekik, mi biztos megnézzük.



#169
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Nemár. Szeretném ha a többiek is akik most jönnek először megtudnák,hogy milyen is.

#170
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Érdekes, a Salz honlapján a térképet és a szint diagramot megnézve a szokásos Salzberg mászásos útvonal van, a hírek között viszont új digitális térképek vannak ott a Salzberg kimarad, a régebbi aszfaltos felfelé van berajzolva... Tudom kicsit perverz, de hiányozna a Salzberg és ami vele jár. :)


  • zeezoltano kedveli ezt

#171
TheShack

TheShack

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás

Salzkammergut-ra keresek fuvart, 2 fő + 2 kerékpár részére, budapestiek vagyunk. Utiköltségbe természetesen beszállunk.
(Egyikünk B, másikunk E távos). Kontakt:  r.mihaly1987@gmail.com vagy 0630-4517303



#172
julien72

julien72

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás

Sziasztok!

 

Ha esetleg még az utolsó pillanatban valaki szeretne az 53,5 km-es vagy a 211 km-es távon indulni, jelentkezzen nálam, mert sajna eladó lett 1-1 nevezés.... :(

Érdeklődni:

horvath.zsolt72 kukac t-online.hu

 

Zs.



#173
BikerGirrrl

BikerGirrrl

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Sziasztok! Fuvart keresek Pestrol Bad Goisernbe julius 10.-ere, 1 db. bringa, en (a "motor) plusz 1 hatizsak reszere. 13.-an jonnek vissza, tehat a hosszu hetveget toltenem ott, versenyzessel egybekotve. Kontakt: alpha_draconis@mail.com vagy cello_metal@hotmail.com



#174
mtbracing

mtbracing

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás

2015-ös Salzkammergut Trophyra kiutazó olyan versenyzőt keresek akinél esetleg akadna egy szabad hely. Természetesen az útikölségben is részt vállalnék. Van vonóhorogra helyezhető 3-as Thule kerékpárszállítom is (lámás , fullos) . A 119 km-es távra neveztem. Akinél akad egy szabad hely a ki és hazautazásra az legyen szíves jelezzen az mtbracing1@gmail.com vagy a 20/3327027-es telefonszámra.

 

Előre is Kössz!

 



#175
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Milyen wattmérővel nyomod?

Stages Power



#176
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Milyen wattmérővel nyomod?



#177
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

 

Hetente mennyi volt?

 

Heti 15-18 óra, hétvégén 5-6-7 órás tekerésekkel. Volt olyan hét, hogy csak terepen edzettem és így is összejött több mint 300 km egy hét alatt. Esőben és sárban is mentem, ami néha igazán "fun" volt, néha meg hangosan szitkozódtam... :)



#178
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

 


 

A felkészülést komolyan vettem, talán egy vagy két edzést hagyhattam ki összesen, azokat is kompenzáltam valamilyen formában.

 

Hetente mennyi volt?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#179
Galcsik1979

Galcsik1979

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás

Bildnummer alapján küld el nekik


"Minél Elõbb Maradsz Le - Annál Több Idõd Marad a Felzárkózásra. Én mindig a maximumot hozom ki magamból, a többi csak a szurkolókon múlik."

http://www.salgotarjanihke.hu


#180
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

Azokat a képeket amiket a Sportograf oldalán lehet megvenni,de a rajtszámos keresés alapján nem dob fel,csak ha kikeresgéled a sok rajtszám nélküliböl,azokat hogyan lehet megvenni?A többit is,amit feldob azokkal együtt szeretném majd megvenni.