Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salzkammergut Trophy | Bad Goisern

- - - - -

• Lépj be és szólj hozzá
1827 hozzászólás a témában

gaboca1

gaboca1

törzsvendég

• fórumtag
  • 2.246 hozzászólás

Ramaty idő volt, nem bánom, hogy B-re átneveztem az A-ról... Minden elismerésem, akik az A-n mentek idén, cudar lehetett! Még a B táv is szenvedős volt nekem ebben az évben.

Megint nem értünk egyet, időjárásilag, szerintem B-n hibátlan volt az idő, az A első négy óráját, az ellenségemnek sem kívánnám!

zscs

zscs

bringás

• fórumtag
  • 2.420 hozzászólás

Ramaty idő volt, nem bánom, hogy B-re átneveztem az A-ról... Minden elismerésem, akik az A-n mentek idén, cudar lehetett! Még a B táv is szenvedős volt nekem ebben az évben.

---

1. ??? (-:, 2018
2. Canyon GrandC CF SL 2016, 1x11

3. Canyon Inflite AL 8.0S - CX/roadbike, SRAM Red eTap, 2014

https://www.strava.c...thletes/2373507

MC Pite

MC Pite

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.355 hozzászólás
Az 53as megspékelve technikás részekkel és nagyon kései indulással. Inkább meredekebb köves/patak/árok várható.
Természtesen teljesíthető a gépeddel, de ajánlom hogy ahol nem látod eléggé mi jön, légy óvatos, és a csúszós sziklás lefeléken is inkább hamar pattanj le. Legtöbb ember enduró bringával megy, vagy könnyű merevvel; én AM géppel és úgy, hogy nem nagyon akartam leszállni, párszor megszívtam (53nál 2 letörésnél szállok csak le). Igaz, most kicsit módosult, de sok különbség szerintem nincs.

MC Pite módosította - 2017. július 14. - 20:50

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegõrzõ,aktív életstílust kedvelõ emberek szabadidõsportja." Paripám

mayor

mayor

vendég

• fórumtag
  • 207 hozzászólás

Aki volt már az  all-mountain távon (D Strecke):

Mennyire kemények a lefelék, sok infot nem nagyon találtam külföldi forumokon sem, a hivatalos leírás "11km Donwhill"-t emleget. Letörésekre, ugratókra számítsak v. inkább csak meredekebb köves lefelékre? Egy 100as hardtail-el teljesíthető? (az E táv ill. a haza maratonok közép/hosszú távok lefeléi nem okoznak gondot..) 

Köszi!

Esetleg az A távosok is megszólalhatnak, mert elvileg az A lefedi a D-t :) 

ritchey p29er custom

MC Pite

MC Pite

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.355 hozzászólás
Jelentem, azoknak az oldalaknak lett igaza, akik már mára is combos, áztató esőt írtak. Holnap szem nem marad szárazon, olyan jó kis verseny lesz :)

Idáig (tegnap) nem volt rossz az erdő, nem látszott hogy egy hete esne; de ez a mai eléggé feláztatja a talajt.

MC Pite módosította - 2017. július 14. - 11:05

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegõrzõ,aktív életstílust kedvelõ emberek szabadidõsportja." Paripám

mjanos

mjanos

vendég

• fórumtag
  • 231 hozzászólás

Salz. Maratonra utazók! 
Lemondás miatt van 1 db 2 ágyas szoba 337.-euró és 1 db 1 ágyas szoba 201 euró. szabad szoba a Jufa Hotel Bad Aussee-ben. Érkezés 2017.07.13 távozás 2017.07.16 Reggeli az árban Ha valakit érdekel jelezzen megadom az adatokat !

djbahool

djbahool

vendég

• fórumtag
  • 113 hozzászólás

Köves rész nincsen túl sok, csak az első mászás felénél van ilyen és az Ewige Wand. A schotteres részek esőben/vizesen még jobbak is, mint szárazon.

A frissítőkön tavaly az "A" távon nekünk teli kulacsot adtak az üres helyett. A B-seknek is adnak kulacsot?

C távon is adtak full kulacsot.

zscs

zscs

bringás

• fórumtag
  • 2.420 hozzászólás

Köves rész nincsen túl sok, csak az első mászás felénél van ilyen és az Ewige Wand. A schotteres részek esőben/vizesen még jobbak is, mint szárazon.

A frissítőkön tavaly az "A" távon nekünk teli kulacsot adtak az üres helyett. A B-seknek is adnak kulacsot?

• djbahool kedveli ezt

---

gaboca1

gaboca1

törzsvendég

• fórumtag
  • 2.246 hozzászólás

Mennyire vészes a B táv eső esetén (többnyire az is olyan mint a C táv, hogy szinte full shotter)?

Hütteneckalm után a fenyvesben, az takony, de szinte mindig az, plusz az Örök fal előtti rész, saras, köves, de az is lefelé, szóval meg nem fog, csak csúsznak a saras kövek mint a fene.

• Kboy és djbahool kedveli ezt

djbahool

djbahool

vendég

• fórumtag
  • 113 hozzászólás

Várjunk még azzal az esővel :D 18 fok lesz frissítő záporokkal 

Mennyire vészes a B táv eső esetén (többnyire az is olyan mint a C táv, hogy szinte full shotter)?

gaboca1

gaboca1

törzsvendég

• fórumtag
  • 2.246 hozzászólás

Bejártuk tegnap a B távot, utolsó 470m mászást kivéve Gosau mellett. Az idő iszonyat meleg volt itt-ott... Hütteneckalm után a fenyvesben a DH nem is olyan vészes, mint amire emlékeztem és Salzberget is könnyeben kitekertem, mint tavaly. Péntekre és szombatra egyaránt komoly esőt jeleznek előre, frankó lesz! :D

Akkor viszek kotont az órára...

dzsonhee

dzsonhee

törzsvendég

• fórumtag
  • 654 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Bejártuk tegnap a B távot, utolsó 470m mászást kivéve Gosau mellett. Az idő iszonyat meleg volt itt-ott... Hütteneckalm után a fenyvesben a DH nem is olyan vészes, mint amire emlékeztem és Salzberget is könnyeben kitekertem, mint tavaly. Péntekre és szombatra egyaránt komoly esőt jeleznek előre, frankó lesz! :D

Várjunk még azzal az esővel :D 18 fok lesz frissítő záporokkal 

zscs

zscs

bringás

• fórumtag
  • 2.420 hozzászólás

---

MSONAJ

MSONAJ

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.459 hozzászólás

Szevasztok!

Nem stimmel a GPX data és a diagram a C távnál!

Valakinek ötlet?

Team Heavy Pedál Szeged

gaboca1

gaboca1

törzsvendég

• fórumtag
  • 2.246 hozzászólás

B távra kell bike check?

Ez tuti?

Nem, egyszer volt ezidáig, akkor is csak statisztika miatt, szerintem, a kérdőív volt a lényeg amit kitöltöttél a bicód felszereléseiről.

• djbahool kedveli ezt

djbahool

djbahool

vendég

• fórumtag
  • 113 hozzászólás

Néhány éve kitalálták, hogy a B-távon is kell bike check, voltak is szép hosszú sorok. Most már óvatosabbak, és megcsináltathatod előre is.

B távra kell bike check?

Ez tuti?

_Alex_

_Alex_

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.084 hozzászólás

Köszi, kezd világossá válnic a dolog. Szóval a partner üzletnél végzett átnézetés is ad egy papírt, ami egyenértékű a kinti bikechekkel, vagyis azzal már mehetek a rajszámért. Azt hittem, hogy a kinti checkken felül kell elvigyem egy partnerüzletbe átnézetni.

Néhány éve kitalálták, hogy a B-távon is kell bike check, voltak is szép hosszú sorok. Most már óvatosabbak, és megcsináltathatod előre is.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_

gaboca1

gaboca1

törzsvendég

• fórumtag
  • 2.246 hozzászólás

Köszi, kezd világossá válnic a dolog. Szóval a partner üzletnél végzett átnézetés is ad egy papírt, ami egyenértékű a kinti bikechekkel, vagyis azzal már mehetek a rajszámért. Azt hittem, hogy a kinti checkken felül kell elvigyem egy partnerüzletbe átnézetni.

Pontosan, már jól látod! Gyorsan megy kint, én tavaly voltam ezen a távon, kicsit összeszaladt a sor, egyből kétfelé szedték, minket áttereltek az expo területére, és ott az egyik kiállító szerviz embere végezte el.

pleisztocen

pleisztocen

vendég

• fórumtag
  • 22 hozzászólás

Csináltasd meg akkor kint, nem egy nagy vaszistdasz.

gaboca1

gaboca1

törzsvendég

• fórumtag
  • 2.246 hozzászólás

Sziasztok!

Tapasztalt A távosoktól szeretném kérdezni, hogy a bike check-nél ugye nem hajtanak el, ha nem a Trophy egyetlen hivatalos magyarországi partnerénél vizsgáltatom át a biciklit? Nincs semmi bajom a Doctor Bike-kal, csak messze van, meg van jól bevált bolt, ahol szoktam szervízeltetni. Na meg ha mindenki hozzájuk viszi a bringáját azon a héten, nem fogják bírni... Gondolom a lényeg, hogy ott a bike check-en átmenjen, de ez nem egésezn egyértelmű számomra a Tropy weboldalán közölt infó alapján.

Előre is köszi a választ!

Csináltasd meg akkor kint, nem egy nagy vaszistdasz.