Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

SR Suntour

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1107 hozzászólás a témában

#81
ilt25

ilt25

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
nekem van 1 fekete xcr-em ha kell irj privit,jóárasitva megkapod:)

#82
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Találtam egy xcr-t 14k-ért és egy régi rugós axon-t 18-ért. Melyik éri meg jobban?


Ez engem is érdekel!
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#83
meszarosgabor

meszarosgabor

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
sziasztok!

Teló vásárlás elõtt állok, már érdeklõdtem az általános topikban, de hátha itt gyakrabban fordulnak elõ suntour-hoz értõk :)
Szóval mivel nem találtam használtban semmi értelmes telót 30k alatt, úgy döntöttem, hogy boltban nézelõdök körül.
Találtam egy xcr-t 14k-ért és egy régi rugós axon-t 18-ért. Melyik éri meg jobban? Városi használatra, de azt éjjel-nappal télen-nyáron, munkába.

Köszi!

#84
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Zsír!
Lentebb van egy szétszedõs/összerakós link. Kukk meg.

Bár a rugózást végzõ lábbal nemcsinál semmit a csávesz a videóban,
így lehet ott abban a szárban van a bibi.


íígy van. mikor szétszedtük, egy adag szilikonzsír kuporgott a láb aljában. aztán föltöltöttük 15W(?)-s olajjal mindkét szárat.

#85
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás

És akkor mi végzi a kenést?


Zsír!
Lentebb van egy szétszedõs/összerakós link. Kukk meg.

Bár a rugózást végzõ lábbal nemcsinál semmit a csávesz a videóban,
így lehet ott abban a szárban van a bibi.

#86
Gege911

Gege911

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás

igen, de az olajos megjegyzést nem tudom, hogy miért írta Sala. alapból nincs olaj szabadon, csak a csillapítást végzõ patronban.


És akkor mi végzi a kenést?

#87
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Csak a 2011-es modellt érintette ez a perselyes olajos difi?

igen, de az olajos megjegyzést nem tudom, hogy miért írta Sala. alapból nincs olaj szabadon, csak a csillapítást végzõ patronban.

#88
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Csak a 2011-es modellt érintette ez a perselyes olajos difi?

#89
Tyler Durden

Tyler Durden

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás

úton van a konténer, remélem gyorsan befut


köszi szépen

#90
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
úton van a konténer, remélem gyorsan befut
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#91
Tyler Durden

Tyler Durden

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
2012es modelleket mikortól lehet majd itthon is kapni? /fõleg az epicon érdekelne/

#92
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
'11 es Duroluxok problémáját sajna csak ideiglenesen oldja meg a perselycsere.
Alapvetõ gond, hogy az alsó persely nem hornyolt, azaz az olaj nem tud feljutni, na meg persze kb 10mm magas...

Tudtommal a 2012-es szérián javítottak ezen is
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#93
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás

ha csak ahhoz jutnál hozzá, össze lehet ültetni 160ra is

Van két marzo 66-om egyik 06-os másik 07-es! 06-os ugye 150vagy 170 az útja. 07-es meg már 180-as.
Ezt lehet elbizniszelném egy "felujított értsd perselycserélt duroluxra :D" De ezt csakis személyes találkával karöltve.
Bár még nemtom pontosan milegyen ez csak egy felvetés. Ja 1/1,8-ados nyaka legyen mert ezek is azok.

#94
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
vidra:
2009?? raidonomról talán megvan még, én a lock kart nem használtam, egy darab alu huzal volt kivezetve a végén egy mûanyag golyóval "lenyúlós" locknak
megnézem, ha kell írj privit, elküldöm szivesen

#95
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
a 2010-11(?)-es évjáratnál jött elõ a hiba.
a csillapítás patronos(amin azt értem, hogy a kenést és a csillapítást végzõ közeg nem érintkezik egymással, hanem utóbbi egy zárt kamrában teszi dolgát), de mint a videón is láthatod, bontható.

ja, a kenéshez még annyit, hogy az alap szilikonzsíros megoldás helyett mi olajat töltöttünk a szárakba. majd Ali megmondja mennyit, mer' én sosem emlékszek.. aztán ha nem elég szorosak a szimeringek(melyek csak a ganét tartják kint), akkor mindig ott lesz majd egy olajfilm a becsúszón. o-gyûrûvel orvosolható ez a jelenség is, de nekünk nem sikerült normális méretût találni.
és ugye a one-five-o-ba nem akarsz 180as villát rakni..?(ha csak ahhoz jutnál hozzá, össze lehet ültetni 160ra is)

#96
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
A 180mm-es duroluxnál jelentkezett a kotyogósodási hiba? Ill melyik évjárata a difis.
Amúgy kimondottan ezt a fajtu telót milyen csilivel oldották meg? Mert a kiállításon egy srác ahol volt ez a teló ott mondta hogy patronos, de egy jutubos videon meg fogta egy csávó szétszedte az egész csili részt. Ebben! Kicsit idióta a gyerek de az már mástészta :D
Most akkor nemtom mivan.

#97
Vidra581

Vidra581

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 977 hozzászólás

a 2011es évjáratú duroluxok hamar kotyogni kezdenek. de mint írtam, cserélik a perselyeket szó nélkül. szerintem példás a hozzáállás.


Áhá, szóval típusspecifikus. Azt hittem valami olyasmi ami minden típusra jellemzõ, de akkor megnyugodtam, hogy az Axonom jó lesz.
Amúgy. Van ez a nagyon idióta lockout megoldás, hogy fogaskerék meg fogasléc. A fogaslécben a bowdenszorító hernyócsavarnál elment a menet vándorútra...
Lehet olyat kapni valahol (vagy csak bontottan) vagy álljak neki megjavítani?
Tekerj egyet és feltárul elõtted a világ! :D
http://www.sports-tr...gmetjdai9sa4li9

#98
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
én is várom a 2012eseket :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#99
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Mi az a szériahiba?

a 2011es évjáratú duroluxok hamar kotyogni kezdenek. de mint írtam, cserélik a perselyeket szó nélkül. szerintem példás a hozzáállás.

#100
Vidra581

Vidra581

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 977 hozzászólás

leszámítva a szériahibát, amit garancián túl is javítanak postaköltség fejében).


Mi az a szériahiba?
Tekerj egyet és feltárul elõtted a világ! :D
http://www.sports-tr...gmetjdai9sa4li9