Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#121
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Terepkerékpáros Városi Bajnokság
2011 Kerekegyháza

Vasárnap futam!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#122
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 hozzászólás

Mi az mindenkivel végeztek a húsvéti vérnyulak?


Sajnos eü problémák miatt elég akadozós ez az idei tavasz. Úgy néz ki a Pelso-n sem tudok a maratonon indulni, csak a túrázgatós Panoráma túrán.
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#123
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Mi az mindenkivel végeztek a húsvéti vérnyulak?


nem, csak nézz el inkább te szeged felé :)

#124
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

Mi az mindenkivel végeztek a húsvéti vérnyulak?


Úgy tûnik. A holnapi napot kihagyom, viszont kedden tervezek egy Hetényegyháza-Kecskemét-Méntelek-Kerekegyháza-Hetényegyháza kört outival, valaki betársul?

#125
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Mi az mindenkivel végeztek a húsvéti vérnyulak?

#126
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Szombaton egy Nagykõrös, Törtel, Kõröstetétlen, Kocsér, Kecskemét körhöz van kedve valakinek? Rajt 10kor a Ceglédi út elejérõl, egy ismerõsömmel megyünk. Jöjjön akinek van hozzá kedve, jó idõt jósolnak.

#127
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

ha valaki épp arra jár:

Bringásreggelivel várják Kecskemét fõterén kedden, reggel fél 7 és 9 óra között a Magyar Kerékpárosklub helyi területi szervezetének képviselõi a kerékpárral munkába igyekvõket. Kakaós csigával és a Cseh Pékség teljesen új fejlesztésû péktermékeivel: tönkölylisztbõl készült gabonakolbászos és gombás holdacskákkal. A rendezvény az országos Bringázz a munkába! kampány egyik eseménye. A péksütemény és egy pohár tea elfogyasztása alatt az aktivisták kérésre átvizsgálják a kerékpárt, hogy az mindenben megfelel-e a KRESZ elõírásainak, - nehogy kellemetlen meglepetésben legyen része a nemrégen meghirdetett országos rendõri akció során a munkába igyekvõ kerékpárosnak.


Ez holnap lesz, ugye? Pont arra megyek suliba :)

#128
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
ha valaki épp arra jár:

Bringásreggelivel várják Kecskemét fõterén kedden, reggel fél 7 és 9 óra között a Magyar Kerékpárosklub helyi területi szervezetének képviselõi a kerékpárral munkába igyekvõket. Kakaós csigával és a Cseh Pékség teljesen új fejlesztésû péktermékeivel: tönkölylisztbõl készült gabonakolbászos és gombás holdacskákkal. A rendezvény az országos Bringázz a munkába! kampány egyik eseménye. A péksütemény és egy pohár tea elfogyasztása alatt az aktivisták kérésre átvizsgálják a kerékpárt, hogy az mindenben megfelel-e a KRESZ elõírásainak, - nehogy kellemetlen meglepetésben legyen része a nemrégen meghirdetett országos rendõri akció során a munkába igyekvõ kerékpárosnak.

#129
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Mérnõk Úr!

Errõl beszéltünk délután!

A válasz: " Milyen minõségû legyen, mert tudok esetleg egy rendben mûködõ, de viseltes szettet, ha megvan még. Az ezüst festés van lejõve róla, több helyen,de egyébként más baja nincs. Pesten a 13. kerületben a rendõrpalota mögött a gömb utcában, van egy üzlet, lehet még ingyen is megkaphatná a kart ott"
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#130
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
Ma egyszerre fordultunk meg egy outissal Kerekegyháza határában délután 2 körül, hát visszafelé már annyira nem volt õszinte a mosolyom a szembeszél miatt : D Odafelé azon gondolkodtam, hogy vajon hatalmas hátszelem lehet, vagy a kiskubaitól szervált hajtókar dobott ekkorát az átlagon, aztán mikor megfordultam gyorsan rájöttem : ) Elõször volt idén olyan idõ, hogy vissza kellett fordulnom pulóverért, mert fáztam...

#131
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

volt már valaki domb-futáson? júniusban lesz megint, van hozzá kedv?


Eddig nem volt meg hozzá a fizikumom : D Viszont az idei célkitûzések között ott van :)

#132
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
volt már valaki domb-futáson? júniusban lesz megint, van hozzá kedv?

#133
JFF

JFF

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Szia!

Voltam, de nem túl sokáig. A föld utakat inkább elkerültem, mert vakított és szúrt a homok vihar :).
Just For Fun

#134
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
i

Én holnap 2-kor kimegyek az Arborétum végénél lévõ Mária kápolnához.


voltál tekerni végül? én tegnap nem mentem, de ma letekertem egy 60 km-es kört, de naon goromba volt a szél, persze csak amíg szembe fújt. :)

#135
Oerdescu

Oerdescu

    vendég

  • fórumtag
  • 128 hozzászólás

Hogy állsz a felkészüléssel a tour de pelsora? Hogy szoktál felkészülni rá? Én a 2664-es leszek. :) Tervezek elõtte hosszúkat 100-150 km eseket menni, meg egyszer egy 200ast és jó lenne nem mindig egyedül menni.


Szia

100-as köröket szoktam menni, de általában nem sikerül annyit amennyit szeretnék. A 200 km-t nem ajánlom edzésképpen. Maratoni futók sem futnak maratont edzésnek. Azt tartanám célszerûnek általában, ha hétköznap tudnék menni 1x60-70 km-t, hétvégén meg 1x100-120 -at. Pelso elõtti hétvégén pedig nem tekerek, hogy kicsit kiéheztessem magam a tekerésre. :)

Jövõ hétvégére mondjuk éppen hegyi tekerést tervezek, de persze mehetünk többen is együtt. Szerintem lesz más jelentkezõ is.
"...hát csak úgy, hogy én meg sirályul tudok!"

#136
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Idén is. :)
2213 a rajtszámom.


Hogy állsz a felkészüléssel a tour de pelsora? Hogy szoktál felkészülni rá? Én a 2664-es leszek. :) Tervezek elõtte hosszúkat 100-150 km eseket menni, meg egyszer egy 200ast és jó lenne nem mindig egyedül menni.

#137
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Én du 2 kor megyek tekerni egy 60 km-es kört, ha valakinek van kedve jöhet. Ja és montival megyek, a tempo miatt jegyzem ezt meg. :)


nekem ma túl nagy a szél :(

#138
JFF

JFF

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Sajnálom, hogy ma nem tudok csatlakozni. Én holnap 2-kor kimegyek az Arborétum végénél lévõ Mária kápolnához. Ha van kedve valakinek még jönni, én ott leszek. Nem ígérek se távot, se útvonalat. Mindent ott helyben találhatunk ki. Ha esetleg valakit érdekel a dolog csörgessen meg. Attila:20/3731731
Just For Fun

#139
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Én du 2 kor megyek tekerni egy 60 km-es kört, ha valakinek van kedve jöhet. Ja és montival megyek, a tempo miatt jegyzem ezt meg. :)

#140
donnyd80

donnyd80

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
én ráérek szombat délután