Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#101
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Úgy érzem elég jól elijesztette az érdeklõdõket ez a esõs idõ. :(


Ezért kérünk eg hosszú beszámolót :)

#102
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Azt hiszem, ilyen esõs idõben 23-as slick-kel inkább kihagyom : ( Remélem legközelebb jobb idõ lesz.


Úgy érzem elég jól elijesztette az érdeklõdõket ez a esõs idõ. :(

#103
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

Végig füves talaj lesz,ha bevállalod mért ne


Azt hiszem, ilyen esõs idõben 23-as slick-kel inkább kihagyom : ( Remélem legközelebb jobb idõ lesz.

#104
a hentes

a hentes

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
kormánycsapágy a helyén van
ment egy privát az elérhetõségeivel tõled is kérnék egy telszámot
elõre is kösz!

#105
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

sziasztok!
fényeztem egy vázat kecskemétre, ma szállítottam le de a szerelésre nem jutott idõ, tudnátok ajánlani megbízható "szerelõt" aki összerak egy puch mistral outit? (vagy hozzáértõ cimborát aki segít a tulajnak szerszámok és jótanácsok terén..kell egy szerszám a monoblokkhoz + láncbontó meg egy imbuszkészlet.. a 3000huf-ot meg elsörözitek ami e célra nála maradt..)


Vasárnap ráérek, szerszámok megvannak, ha minden igaz láncbontó is lesz. Alkohollal pedig nem élek : P A kormánycsapágy csészéjét be kell ütni, vagy már benne van?

#106
a hentes

a hentes

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
sziasztok!
fényeztem egy vázat kecskemétre, ma szállítottam le de a szerelésre nem jutott idõ, tudnátok ajánlani megbízható "szerelõt" aki összerak egy puch mistral outit? (vagy hozzáértõ cimborát aki segít a tulajnak szerszámok és jótanácsok terén..kell egy szerszám a monoblokkhoz + láncbontó meg egy imbuszkészlet.. a 3000huf-ot meg elsörözitek ami e célra nála maradt..)

#107
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Gyere te is, vasárnap meg akkor irány Kerek. :)

Sajna délelõtt dolgozok, meg beteg is vagyok.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#108
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Jó terv! Annyi észrevételt tennék, hogy NK után ne Kocsér felé menjetek Kõröstetétlenre, hanem balra Törtelen keresztül. Sokkal jobb az út, a táv kb. ugyanannyi.


Gyere te is, vasárnap meg akkor irány Kerek. :)

#109
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Nagykõrös Kocsér közt nem tudom milyen az út, arra nem jártam még bringával a többi jó, mostanában jártunk arra. Nagykõrös Törtel közt jártunk mostanság 2szer is, és ezért nem akarok arra menni. Nagykõrös Kocsér közt még nem jártam bringával, Kocsér Kõröstetétlen közt meg egyszer. A gátat viszont csak a google earth-ben néztem így az a bizonytalan pont részemrõl, de ott járhatónak tûnt. Meg persze tõsbe a fagyizás kötelezõ megálló. :D

#110
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Holnapra tervezünk egy kis tekerést, kb 110 km. Útvonal Nagykõrös, Kocsér, Kõröstetétlen, Jászkarajenõ, Tiszakécske, Lakitelek, Szentkirály, Kecskemét. Kécske és a Tiszaugi híd közt, elvileg ahogy néztem végig tekerhetõ a gát és azon mennénk. Indulás 11kor, Ceglédi út elején a keresztezõdésnél lenne találka, jöjjön akinek van kedve egy jót tekerni.

Jó terv! Annyi észrevételt tennék, hogy NK után ne Kocsér felé menjetek Kõröstetétlenre, hanem balra Törtelen keresztül. Sokkal jobb az út, a táv kb. ugyanannyi.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#111
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Holnapra tervezünk egy kis tekerést, kb 110 km. Útvonal Nagykõrös, Kocsér, Kõröstetétlen, Jászkarajenõ, Tiszakécske, Lakitelek, Szentkirály, Kecskemét. Kécske és a Tiszaugi híd közt, elvileg ahogy néztem végig tekerhetõ a gát és azon mennénk. Indulás 11kor, Ceglédi út elején a keresztezõdésnél lenne találka, jöjjön akinek van kedve egy jót tekerni.

#112
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Végig füves talaj lesz,ha bevállalod mért ne

#113
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

Igen, ugyan ott lesz.
Jóval egszerûbb és rövdebb ,mivel csak a sportpálya területén lesz a kör kijelölve.


Mennyire lesz füves/salakos? Outival mehetek, vagy ez nem az a verseny?

#114
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Igen, ugyan ott lesz.
Jóval egszerûbb és rövdebb ,mivel csak a sportpálya területén lesz a kör kijelölve.

#115
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Tényleg, ez a sporttelep az ahol a supercross volt? Hasonló pálya lesz? :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#116
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Nem lessz ugrálás csak tekerni kell.

#117
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Így van,el köll indulni!:)


Milyen pályát jelöltök? Ciclocrossos bringáról leugrálóst, vagy végig tekerhetõst?

#118
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Így van,el köll indulni!:)

#119
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Te mégy? Én biztosan kimegyek, de hogy indulok-e az még erõsen kérdéses.

Valószínû! Bár beteg vagyok, de ennyi belefér! :)
Mi az hogy kérdéses? Indulni kell!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#120
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Terepkerékpáros Városi Bajnokság
2011 Kerekegyháza

Vasárnap futam!


Te mégy? Én biztosan kimegyek, de hogy indulok-e az még erõsen kérdéses.