Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#61
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Ha valaki erre a holnapi napra izzítana: nem volt nagy érdeklõdés, legalábbis visszajelzés alig érkezett. Én ennek ellenére kimegyek 10-re, hogy ne legyen a számból hátsó fertály, és ha valaki megjelenik ott teljes menetfelszerelésben, akkor kigurulok vele Nagykõrösre szívesen, de az elõzetes felmérések nem ígérnek nagy létszámot, sõt, gyakorlatilag senkit sem.


Ekkora városnál azért ez siralmas. Majd vasárnap pótolunk. :)

#62
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

Majd megbeszéljük a túrán résztvevõkkel, hogy kinek meddig tarthat ez az "ereszd el a hajam":) Én úgy gondoltam, hogy egy-két órát ülhetünk meg ott az erdõben, de majd az érdeklõdés kiadja az egyenleget. Tempó nem lesz nagy, nyugodtan hozd a családot is. Gyülekezõ 10-kor a nullkilométerkõnél lesz.


Ha valaki erre a holnapi napra izzítana: nem volt nagy érdeklõdés, legalábbis visszajelzés alig érkezett. Én ennek ellenére kimegyek 10-re, hogy ne legyen a számból hátsó fertály, és ha valaki megjelenik ott teljes menetfelszerelésben, akkor kigurulok vele Nagykõrösre szívesen, de az elõzetes felmérések nem ígérnek nagy létszámot, sõt, gyakorlatilag senkit sem.

#63
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

Lenne pár kérdésem, remélem nem gáz, ha itt kérdezem meg és nem körlevélben.
1. Nagyjából mikor indulunk, és honnan?
2. Túrázós tempó lesz (20-25 kmph)? Azért kérdezem mert akkor hoznám az egész családot, ha nem gáz.
3. Kb. mikor indulunk vissza?

Elõre is köszi :)
Gábor


Majd megbeszéljük a túrán résztvevõkkel, hogy kinek meddig tarthat ez az "ereszd el a hajam":) Én úgy gondoltam, hogy egy-két órát ülhetünk meg ott az erdõben, de majd az érdeklõdés kiadja az egyenleget. Tempó nem lesz nagy, nyugodtan hozd a családot is. Gyülekezõ 10-kor a nullkilométerkõnél lesz.

#64
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

A részletes program:Kis túra Nagykõrösre | Magyar Kerékpárosklub Kecskemét


Heténytõl tekerünk együtt? Kb. mikor leszel itt? Nem tudom, hogy végülis jön-e mindenki, rendeltem hajtókart fater fixijére, de nem biztos, hogy megjön addigra.

#65
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

A részletes program:Kis túra Nagykõrösre | Magyar Kerékpárosklub Kecskemét


Basszus nem leszek itthon, ki kell hagyjam, de a másnapira megyek szerintem. :)

#66
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
A részletes program:Kis túra Nagykõrösre | Magyar Kerékpárosklub Kecskemét
Másnapi ajánlatom "levezetésképpen" ez lenne:gurigabringa.eoldal.hu

#67
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

Június 25-re a kecskeméti kerékpárosklubbal szeretnénk egy nagycsaládos túrát Nagykõrösre, a kirándulóerdõbe, és ha van valamilyen szervezett kerékpárosklub, akkor egy közös programot is össze lehetne hozni akár.


Lenne pár kérdésem, remélem nem gáz, ha itt kérdezem meg és nem körlevélben.
1. Nagyjából mikor indulunk, és honnan?
2. Túrázós tempó lesz (20-25 kmph)? Azért kérdezem mert akkor hoznám az egész családot, ha nem gáz.
3. Kb. mikor indulunk vissza?

Elõre is köszi :)
Gábor

#68
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

Egyszer voltam velük túrázni, mikor nálunk rendezték az országos találkozót. Hívd fel Gyuri bácsit, biztos benne lesznek valami akcióban!
Akkorra pont van programom, de valamikor szívesen megmutatom a környéket. Van egy bejáratott kb 35km-es montis köröm a Pálfája-Csókás erdõ- Nagyerdõ vonalon, de az inkább sportos mint nagycsaládos, sok benne a homok.. :-)


Köszi szépen.
Én majd vevõ lennék erre a montis útvonalra is egyszer, csak az eclipse-met kell igazán harcképes állapotba hozni, mert van egy külön gépem ilyen feladatokra.

#69
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

róluk tudtok valamit?

Egyszer voltam velük túrázni, mikor nálunk rendezték az országos találkozót. Hívd fel Gyuri bácsit, biztos benne lesznek valami akcióban!
Akkorra pont van programom, de valamikor szívesen megmutatom a környéket. Van egy bejáratott kb 35km-es montis köröm a Pálfája-Csókás erdõ- Nagyerdõ vonalon, de az inkább sportos mint nagycsaládos, sok benne a homok.. :-)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#70
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Sanyi, Csabi, róluk tudtok valamit?
Nagykõrös Város Hivatalos Honlapja

Elfelejtettem rákérdezni hétfõn, pedig akartam. Június 25-re a kecskeméti kerékpárosklubbal szeretnénk egy nagycsaládos túrát Nagykõrösre, a kirándulóerdõbe, és ha van valamilyen szervezett kerékpárosklub, akkor egy közös programot is össze lehetne hozni akár.

#71
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Köszi a képeket, nagyon rendben vannak.

Hát, nagyjából 200 közelébe jutott mindegyikünk. Közepén kisebb-nagyobb puklik, aktív dombozás színesítette még a napunkat.

#72
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

Pár kép a hétfõi akcióról.
Még nem mentem ennyit. Jól elfáradtam! :-)


Na, majd ha nagy leszek, és kész lesz az új gép, én is szívesen mennék :) Mekkora távot mentetek? Július 2-án valaki megy Balaton körre?

#73
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Pár kép a hétfõi akcióról.
Még nem mentem ennyit. Jól elfáradtam! :-)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#74
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Délután kint leszünk Párommal valamerre... Lehet összefutunk :)

#75
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

Majd integetek ha éppen arra járok! :)


Épp írtam Csabinak, hogy szólni kéne nektek is, ha kint lesztek, egy pár kilométerre, vagy söröskorsó emelgetésére egyesíteni kéne az erõinket.

#76
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

Nekem ok.


Akkor szerintem fél 10, háromnegyed 10 körül érhetünk oda Hantházára. Ha nagyon késnénk, van ott a sarkon kocsma, kettõ is, érezd jól magad:D De azért sietünk majd.

#77
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Majd integetek ha éppen arra járok! :)

#78
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Nekem ok.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#79
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

Ha nem állunk meg addig, akkor szerintem Lajosmizse felé olyan 1:15-1:20 perc lesz kb a 36 km.


Lehet, annyi változtatást eszközölnék, ha mindenkinek jó lenne, hogy reggel 8-kor startolnánk Kecskemétrõl, mert másnap munkanap, inkább érjünk haza idõben. Így értelemszerûen elõrejönnének egy órával a találkozási idõpontok is.

#80
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

130-as lyukkörû hajtómûre 38 a feltehetõ legkisebb lánckerék


Ezt bizony benéztem... Rendeltem 32 fogas lánctányért elõre, 130-as körhöz, elméletileg holnap meglesz. Viszont most hogy ránézek a hajtómûre, tényleg úgy néz ki, nem megy fel rá. Akkor ha jól csalódom a kompaktnak a furatköre is jóval kisebb. Nem tudom, hogy akkor hogy rendelhették meg?
Marad a fogaskoszorú csere? 1,9 a legkisebb áttételem, a füves pályán nagyon nem tudok vele haladni.