Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#41
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Akkor maradjunk a csütörtökben, és szerintem olyan 5-re, negyed 6-ra tudnánk kiérni Nagykõrösre, mert Laci fél 5-kor végez, õt akkor tudnánk felvenni a Ceglédi úton. Zoli, majd egyeztetünk, hogy veled mikor találkozom, meg hol. Alex, Nagykõrösön hol fussunk össze? Illetve slick gumival mennyire lenne bátor dolog nekimenni ennek a terepnek? Mert van egy terepgumival szerelt régi montim is, csak be van rohadva a nyeregcsõ, és nem bírom a méretemre beállítani. Végül is kisebb távokat elviszek vele, de a primer biciklim csak kényelmesebb.

#42
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Bár most át van ázva a föld, szóval ideális ahhoz képest amilyen lenni szokott, outival nem javaslom.
Csabi jönnél? Mikor jó neked?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#43
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Részemrõl du 4 körül indulhatunk akár szerdán, akár csütörtökön. Péntek kizárt, akkor pakolászni akarok, szombat reggel idõben el kellene indulni. Jó lenne nem 6ra érni Kõrösre, mert 40 km terepen kb 2 óra, meg mire hazaérünk, ránk sötétedik elég jól.

#44
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

Hét közepe felé tervezek egy montis kört a NK körüli erdõkben. Táv kb. 40km, de lehet több-kevesebb igény szerint. Terep kb. 70%-a földút/homok, 30% aszfalt. Nekem szerda délután lenne a legjobb, de hajlok csütörtökre vagy péntekre is.
Érdekel valakit?


Engem érdekelne akkor, de a szerda tuti nem lesz jó, csak csütörtök vagy péntek jöhet szóba. Vinném magammal Lacit is, mert megkérdeztem róla, õt is érdekelné egy kis terepezés. Meg Csucsut is meg akartam kérdezni, de elhagyta a skype kommunikációs folyosóját, mire visszaértem a vacsorámból, de Bükk-maraton elõtt neki is jól jöhet egy kisebb edzõkör talán. Ilyen este 6 körüli találka ott nálatok még nem lenne késõ hozzá, igaz?

#45
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

Érdekel valakit?


Az attól függ, hogy milyen a földút :) Ha outival tudok menni, akkor igen. Ha olyan folyóhomokos, mint Hetényben, akkor sajnos nem.

#46
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Hét közepe felé tervezek egy montis kört a NK körüli erdõkben. Táv kb. 40km, de lehet több-kevesebb igény szerint. Terep kb. 70%-a földút/homok, 30% aszfalt. Nekem szerda délután lenne a legjobb, de hajlok csütörtökre vagy péntekre is.
Érdekel valakit?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#47
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Aki Kecskemétrõl jön ki vasárnap Kerekre: 9:30-kor van egy gyülekezõ az Aradi vértanúk terén, onnan indul a vonatunk a versenyre.

#48
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
A következõ futam hamarabb lesz egy héttel!
gurigabringa.eoldal.hu

#49
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Most vasárnap Istenhegyi útról János-hegy (oda-vissza, tétre,
befutóra, vagyis két irányból, aztán Hármashatár-hegy, majd Kiscelli-emelkedõ, utána
Róka-hegy, és még ami belefér.
Felfelé-lefelé az ötösön, felfelé meghernyózzuk, visszafelé meg csak hazavergõdünk valahogy. Vagy, aki akar, vonatra is pattanhat.
Ha esik az esõ, összeszarjuk magunkat, és otthon maradunk, a
hõségriadó viszont nem rettent vissza.


Én ezt kihagyom, nem nagyon vonz délelõtt kb 80 km-t lenyomni az 5ösön, meg utána a hegyekben aszfalton tekerni, abban semmi érdekes sincs, aszfalton itt is mehetek eleget. Ráadásul megint úgy menni kb 200 km-t, hogy másnap meló.

Viszont ha valakinek volna kedve szombaton terepezni egyet a pilisben, akár úgy hogy vonattal oda-vissza, abban benne lennék.

#50
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Most vasárnap Istenhegyi útról János-hegy (oda-vissza, tétre,
befutóra, vagyis két irányból, aztán Hármashatár-hegy, majd Kiscelli-emelkedõ, utána
Róka-hegy, és még ami belefér.
Felfelé-lefelé az ötösön, felfelé meghernyózzuk, visszafelé meg csak hazavergõdünk valahogy. Vagy, aki akar, vonatra is pattanhat.
Ha esik az esõ, összeszarjuk magunkat, és otthon maradunk, a
hõségriadó viszont nem rettent vissza.

#51
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

Holnap megint futam Kereken!


Pont akartam kérdezni, hogy meg lesz-e tartva. Mindenesetre, az átúszás elmaradt, így kimegyek, meg is próbálok valami eredményt elérni, nem tudom milyen lesz a terep.

#52
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Holnap megint futam Kereken!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#53
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

Sár minimális, de homok sok van, o.úti-val nem javaslom. Nem tudsz szerezni kölcsön egy montit?


Sajnos nem valószínû, pedig nagyon hiányzik... Lehet, hogy a kereki versenyt is kihagyom, ha nem lesz addig montim, csak az egyenesekben lehet vele pörgetni, egyébként nagy az áttétel, lehetetlen vele haladni : (

#54
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Szombaton lehet róla szó,vasárnap nálunk verseny.

Hoppá, tényleg! Akkor szombat! :-)

Ha nem lesz sár, homok, és rohanás, akkor igen. Kipróbálnám outival, a földutat egész jól bírta. Ja, meg ha elmarad a Balaton-átúszás (sanszos).

Sár minimális, de homok sok van, o.úti-val nem javaslom. Nem tudsz szerezni kölcsön egy montit?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#55
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

Hétvégén ha alábbhagy a monszun, jön valaki kontenbájolni a Nk-i erdõbe? Esõ után kicsit jobb a talaj is!


Ha nem lesz sár, homok, és rohanás, akkor igen. Kipróbálnám outival, a földutat egész jól bírta. Ja, meg ha elmarad a Balaton-átúszás (sanszos).

#56
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás

Hány km lett?

Nekem 138,jó túra volt hasonlót még csinálhatunk.

Hétvégén ha alábbhagy a monszun, jön valaki kontenbájolni a Nk-i erdõbe? Esõ után kicsit jobb a talaj is!

Szombaton lehet róla szó,vasárnap nálunk verseny.

#57
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Hétvégén ha alábbhagy a monszun, jön valaki kontenbájolni a Nk-i erdõbe? Esõ után kicsit jobb a talaj is!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#58
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Hány km lett?

#59
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Hát mi belecsaptunk a lecsóba full gázzal. Nekem sikerült még esnem is egyet, Duna melletti részen lementünk egy erdõirtásos útra, és egy faág bekönyökölt a küllõk közé. Azonnal blokkolt, de nagyobb baj nem történt. Aztán a Kígyós környékén araszoltunk vissza, sokszor út sem volt a kerekek alatt, kerülgettük a kisebb-nagyobb tavakat Szabadszállásig. Este 7 körül értünk be Kerekre, én élveztem nagyon a mókát, szerintem még idén lesz repeta belõle.

#60
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
Milyen volt a teljesítménytúra? Sajnos nem tudtam csatlakozni, mert reggel évzáróra kellett mennem (még ilyen fiatal vagyok... :D), de a város felé menet láttam kitekerni Imrét és még valakit Kerekegyháza irányába. Mikor hazaértem gyorsan átöltöztem, és nyeregbe pattantam, Elindultam a másik irányból, hogy majd valahol talán összefutunk. Sikerült félrenavigálni magam, mikor itthonról elindultam még megvolt a kép, hogy mi merre, aztán kicsit elbarangoltam a tó menti tanyavilágban (valamiért rosszul emlékeztem, és azt hittem majd a tó melletti gáton jöttök).
Mindenesetre nem volt rossz kör, lõttem egy képet is, még közvetlen a Nemzeti Park elõtt:
Posted Image
Egyébként nagyon szép tájak vannak arrafelé, és meglepõ módon országútival is jól járhatóak a földutak.