Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#4101
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Nehogy félreérts Tomek, csak húzlak nyilvánosan amire nem komoly választ vártam...:argue:
Ti bátrak képviselitek fatornyos hazánkat, pedig annyian tekernek már! Fel kellene ébreszteni a versenyszellemet egy kicsit. Van egy pár "triatlonista" akik pl rendszeresen együtt tekernek. Be kellene olvasztani ûket.
Azt néztem én is, hogy a mezõny nem csak tömegében lett nagyobb, de a lelketlen zamatõrök betonkemények! Érdekes a folyamat, mert pl futásban nincs ilyen színvonal. Ha futsz 4'-eket mondjuk félmaratonon, biztos az elsõ 10%-on belül vagy. Jó itt bekavar a bolyozás, de pl a mátrán 28. helyezéshez 1'-környékén kellett beérni az 1.-höz:wallbange 40 átlag felett...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#4102
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
DE :D tudod meddig kerestem oan barátnõt akivel az együtt tekerés is 30 feletti tempót rejt :D meghát jelentõsen antiszociális vagyok :D(hála ennek a tragédiának ami itt most tiszti képzés néven fut) emelett abszcinens :P szóval minden rosz ami a "mai fiatalságtól" nem várható el :P

#4103
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
vonoljunk fel nem kapkodva

#4104
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Szervezni kellene egy idényzáró kerékpáros "felvonulást", érintve a szenvedésünk helyszíneit... Versenyzõi (azaz MI), ill. családias (a hátországgal együtt + ebéd + némi folyadékpótlással egybekötve hangulatos 20-as átlag aero kiegészítõkkel). Vélemény?


Én nagyon támogatnám ezt a megmozdulást. Elmennénk Izsák felé, felvennénk a CS. Zolikat, aztán irány tova. Ha felmerészkedünk egy rövid szakaszon az 52-esre, még a Kígyósi csárdánál is megállhatunk. Ez csak tipp volt. De Adacson is, vagy akárhol... Csak menjünk! Sac meg majd áthozza vonattal ide a kerót, hogy õ is frissen vághasson neki a távnak. :beer:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#4105
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Johhny, Tomek szerintem úgy értette a kategória gyõzelmemet, hogy fogyik nagyon nem indultak el ezen a versenyen. Mozgáskorlátozottak között meg fél szemû a király! :pirat: Azért így nyomiként is a Biondos Greff Balázst lekerültem. Csendben jegyzem meg, hogy 7-es korosztály... Szerintem ha a mezõny elsõ harmadában érünk célba, akkor már nyugodtan dõlhetünk hátra az este, mert azért az "elitekkel" célba érni meglehetõsen nehéz. Most is, mire észbekaptam, 45-tel mentünk felfelé (igaz, ott még enyhe emelkedõ volt). Meg hát ezek nem alap módon másznak felfelé sem. Síkon szerintem nem lett volna baj. De fölfelé...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#4106
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Ne izéjjé mán!
Kiesett a számból a pizza!:scared:
Geri 24. = 0 pont
Csabi 20. = 1 pont
Találjunk már NEKED is vmilyen kategóriát: pl Csúnya sötét színû bringával induló, bérmakörösztanyjának a koleszostársa is versenyzõ versenyzõk kategória!!:bananadan
Tavaly amikor idõfutamon szereztem egy 18. helyet a verseny alatt azt hittem, hogy majdnem dobogós vagyok. Utána jöttem rá., hogy nem dobogós, hanem lúzer a kategóriám :D :D
A menõk utánam rajtoltak. Bezzeg ha fordítva merik.....
Szervezni kellene egy idényzáró kerékpáros "felvonulást", érintve a szenvedésünk helyszíneit... Versenyzõi (azaz MI), ill. családias (a hátországgal együtt + ebéd + némi folyadékpótlással egybekötve hangulatos 20-as átlag aero kiegészítõkkel). Vélemény?

az en kategoriam a lelkes tokamator csak itt pontokat meg nem osztanak sajnos , a bringam meg ugy szep ahogy van ,
atbogarszva az eredmenyeket a Geri/Csabi paros a maximum kozelit hozta ki ebbol a mezonybol , ennel elorebb vegezni nagyon nehez lehet , persze jovore jobbak leszunk ! latva az elszantsagot ez szamomra nem ketseges , jo lenne ha tobben lennenk!!!

#4107
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

UOTE=Josshuatt;631075]Fent vannak az eredmények a Velon. Már megint Duzmat kolega volt a legeredményesebb, korosztályában 20. lett. Tomek meg ott loholt a sarkunkban. Gratula.

Azért, kezd a tököm kilenni ezzel a mozgáskorlátozott címmel! Elõször még csak nevettem rajta. Most már idegesít.
Sziasztok,
2 jo hirem van a Duzmath Csabi amator kupa pontokat szerzett ,a masik hogy a Geri megnyerte kategoriajat!


Ne izéjjé mán!
Kiesett a számból a pizza!:scared:
Geri 24. = 0 pont
Csabi 20. = 1 pont
Találjunk már NEKED is vmilyen kategóriát: pl Csúnya sötét színû bringával induló, bérmakörösztanyjának a koleszostársa is versenyzõ versenyzõk kategória!!:bananadan
Tavaly amikor idõfutamon szereztem egy 18. helyet a verseny alatt azt hittem, hogy majdnem dobogós vagyok. Utána jöttem rá., hogy nem dobogós, hanem lúzer a kategóriám :D :D
A menõk utánam rajtoltak. Bezzeg ha fordítva merik.....
Szervezni kellene egy idényzáró kerékpáros "felvonulást", érintve a szenvedésünk helyszíneit... Versenyzõi (azaz MI), ill. családias (a hátországgal együtt + ebéd + némi folyadékpótlással egybekötve hangulatos 20-as átlag aero kiegészítõkkel). Vélemény?
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#4108
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
UOTE=Josshuatt;631075]Fent vannak az eredmények a Velon. Már megint Duzmat kolega volt a legeredményesebb, korosztályában 20. lett. Tomek meg ott loholt a sarkunkban. Gratula.

Azért, kezd a tököm kilenni ezzel a mozgáskorlátozott címmel! Elõször még csak nevettem rajta. Most már idegesít.
Sziasztok,
2 jo hirem van a Duzmath Csabi amator kupa pontokat szerzett ,a masik hogy a Geri megnyerte kategoriajat!

#4109
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

jaja ezért nem rajongok mindig a mezõnyökért.... Pelson akkorákat buktak most a Mátrába is volt... ezek szerint a Gerecsen is...

Nekem Pesti Városi rutinommal is figyelek mint az állat ... multkor meg írta valamien fórumon valaki hogy "hát csak nem fog belemenni a gödörbe , ezért elrántja a kormányt a peloton közepén"


Én pelsón boly közepén láttam az elõttem tekerõt telefonálni. Aki fontos....
Nekem a Tihany kupa lehetett hason Ló mint tomeknak most a gerecse. Õszintén mondom be is rezeltem egy kicsit...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#4110
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
jaja ezért nem rajongok mindig a mezõnyökért.... Pelson akkorákat buktak most a Mátrába is volt... ezek szerint a Gerecsen is...

Nekem Pesti Városi rutinommal is figyelek mint az állat ... multkor meg írta valamien fórumon valaki hogy "hát csak nem fog belemenni a gödörbe , ezért elrántja a kormányt a peloton közepén"

#4111
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Tényleg, Te miért vagy mozgáskorlátozott???
Vagy csak tudnak vmit elõre nem??:scared:
Jót mentetek, GRANULÁLOK mindhárom célbaérkezõnknek!!!
Nem is tudom, idén annyira felhígult a zamatõr mezõny, ezek a bukások...
A tour de pelsón ue volt, a többiek olyan rémtörténeteket meséltek autóba rohanó, árokban fetrengõ bringásról, hogy :wallbange
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#4112
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Fent vannak az eredmények a Velon. Már megint Duzmat kolega volt a legeredményesebb, korosztályában 20. lett. Tomek meg ott loholt a sarkunkban. Gratula.

Azért, kezd a tököm kilenni ezzel a mozgáskorlátozott címmel! Elõször még csak nevettem rajta. Most már idegesít. :klnie:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#4113
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát Tomek, tényleg jól éreztem magam végig. Az elején sokalltam a tempót, de utána teljesen jól alakult minden. És még görcs se jött. Asszem használ ez a szemét kondiedzés. Én is néztem a fotogalériát, meg is lepõdtem. Ezt tenné a magenta mez? Vagy inkább a a "fotózd már le, honnan tud ez egyáltalán tekerni?!" kategória? ;) Mindegy, ahhoz képet, hogy mennyire elkészültem júliusban ezen a terepen, ez kifejezetten jól esett. Sokat számított, hogy nem volt kánikula. No meg a Ksyrium... :lick: Tényleg beszarás... Egyszer majd kipróbálhatjátok. :D
Tegnap vásároltunk a Metroban, egyszer csak Kornél tûnt föl bringássapiban, meg szerkóban. Hazafelé tekertek éppen a családdal és meglátták a kocsit. Rögtön kiszúrta a kerekeket. Lebuktam...
Visszatérve a versenyhez, Tomek, szerintem ez nálad nem az erõrõl, vagy a hiányáról szólt. Rosszkor rossz helyen voltál. (majdnem én is) Összeteheted a kezed, hogy nem keveredtél te is komolyabban bele abba a bukásba. Én amikor láttam a csattanást elõttem, már elhantoltalak magamban...

#4114
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Kérdés a menõkhöz.
Meg a mindenkihez.
Tegnap este görgõztem 40km-t. Bemelegítettem 3%-on, mentem 20-at 5%-on, levezettem pörgetéssel. Szerintetek van valami értelme az 50 körüli pedálfordulattal végrehajtott, 55'46"-es 20 km-nek? Szimulálja ez a hegyre mászást, vagy sz*rt se ér a térdropogtatás? Mondjátok...:rocketman



Johhny! Én azt azért kicsit soknak tartom! Fõleg görgõn. Mert jó-jó menj 50 kilit, de szerintem 1 órán keresztül szívatni magad... Én úgy csináltam télen, hogy bemelegítettem, aztán egyre növekvõ ellenállással felküzdöttem magam egészen max ellenállásra. Ezt 3, vagy 5 percenként léptettem. Aztán visszaenged kicsit közepes terhelésre, majd onnan párszor vissza max terhelésre. Ezt azért tartom jobbnak, mert így is "hosszabb" ideig terheled magad, de közben úgy magához tér az izomzatod, hogy amikor újra nagy ellenállásra kapcsolsz, magasabb pedálfordulaton fogsz tudni menni. Ezzel szemben, ha 1 órán át folyamatosan kapod a nagy terhelést, óhatatlanul lecsökken a pedálfordulatod, ami miatt idõvel lomhább leszel. Én, ha kint hegyezek, akkor is figyelek arra, hogy azért bizonyos fordulatszám alá ne essen a pedálfordulat. Akkor inkább lassuljak kicsit a visszaváltással, de pörgõsebben tekerek. Ez nálam úgy 65 körül van becsületes emelkedõn. Kivéve, amikor már a végbelem rátekeredik a nyakamra, akkor 35-össel vonaglok felfelé... :slimak:

#4115
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Akkor már én is jelentkezem, hogy el tudjam vinni a bandát. Használjatok csak ki bátran! :D
Tegnap én is vitorláztam, de csak a kis harmincasomat. Raktam bele pár sprinyót. Azért a szél az nem volt gyenge. Nekem nem volt gond az utolsó hajrával, ott még volt szél, ment az ötven. :outofhere
Szombaton hazajövök Debrecenbõl, összekészülök és akkor vasárnap reggel megint találkozhatunk nálam.

jol mentel nagyon es ki sem hasznaltalak , jovore en is tmobilos poloban megyek es rolam fog szolni a kepgaleria a velon ,

#4116
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

hmm ... kellene menni Gerecsére... csak jelenleg 2 hét alatt tekertem monjuk 50 kilit? azt is városban .. :( ha mennék csak a nyakatokon lógnék .... lehet inkább csapok 1 Papprétet...

gyere nyugodtan lehet hogy jobban megy pihentem,biztos nagy mezony lesz az iden utoljara

#4117
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hmm ... kellene menni Gerecsére... csak jelenleg 2 hét alatt tekertem monjuk 50 kilit? azt is városban .. :( ha mennék csak a nyakatokon lógnék .... lehet inkább csapok 1 Papprétet...

#4118
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

hát nemtom :P én imádok pörgetni valakik nembírják a 140+ lábfordulatot engem nem zavar :P edzeni meg mindig hegyen edzek ha pesten vagyok ... Pilis HHH Gellért Dobogókõ meg erre arra...


Vazzeg te elõzõ életedben centrifuga voltál:clap:
Éna ha 90+ "pörgetek" jutalmul megyek a mekibe + kóla, és rátolok egy tortát este...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#4119
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

A mindenki szerint lehet értelme,de ilyenkor még jobb a friss levegõn nem?:icon_wink


Ez így van, de este nekem túl friss volt a levegõ...:beer:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#4120
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hát nemtom :P én imádok pörgetni valakik nembírják a 140+ lábfordulatot engem nem zavar :P edzeni meg mindig hegyen edzek ha pesten vagyok ... Pilis HHH Gellért Dobogókõ meg erre arra...