Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#4141
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
én is mentem ... de csak emelkedõn :D sík az nekem halál .. hiába bringáz(tam) alföldön napi 60-80 kilát ... az én átlagom (soloba) 33 felé nem akar menni... egyszer egy 15st tudtam 40 el elpengetni anyira gyenge vagyok síkon mint a harmat...

#4142
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

akkor grat neked :P én is jól mentem bár nem az én érdemem. Éljenek a síkmenõk. Még jó hogy hegyi befutó volt, ha elöbb kelek fel akkor még azt a gyereket is megfogom aki elötem ért be ... m1 majd jövõre... én is féltem a defektõl de úgy voltam vele hogy ez elég gyors verseny (csak 80kili) ahoz hogy ne vigyek magammal semmit se... hátul jöttek a szülõk 5 percen belül voltak mindig a pumpával meg a gumival (csóró gyereknek ugye + kerékre nem telik :( )

nam1 hónapvégén megint hegyi idõfutam megnézzük milesz...

Valaki következõ lehetõség/verseny? (sajna mostmár pesten vagyok úgyhogy az edzõpályám is megváltozott...)

TomB: mien bringád vag mezed volt? hátha emléxem

engem elég könyû megjegyezni Fekete Orca Triathlon mez Kék altrix bringa (bár a váz jövõre csere... nehéééz 9kg a gép :( )

együtt mentünk vazzeg , még talán dumáltunk is , tök fekete bringa kék-fehér-szürke felsõ fekete bukó és persze iskolázott mozgás , kár hogy nem álltunk össze 5-6an amikor lelassult a forgalom , én próbáltam többször is menni de valahogy nem volt meg az összhang , nem 20-30as csapat volt az szerintem ,inkább 50 , néha hátranéztem és tetszett a látvány ,
erre mondják : milyen kicsi a peloton ,

#4143
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
akkor grat neked :P én is jól mentem bár nem az én érdemem. Éljenek a síkmenõk. Még jó hogy hegyi befutó volt, ha elöbb kelek fel akkor még azt a gyereket is megfogom aki elötem ért be ... m1 majd jövõre... én is féltem a defektõl de úgy voltam vele hogy ez elég gyors verseny (csak 80kili) ahoz hogy ne vigyek magammal semmit se... hátul jöttek a szülõk 5 percen belül voltak mindig a pumpával meg a gumival (csóró gyereknek ugye + kerékre nem telik :( )

nam1 hónapvégén megint hegyi idõfutam megnézzük milesz...

Valaki következõ lehetõség/verseny? (sajna mostmár pesten vagyok úgyhogy az edzõpályám is megváltozott...)

TomB: mien bringád vag mezed volt? hátha emléxem

engem elég könyû megjegyezni Fekete Orca Triathlon mez Kék altrix bringa (bár a váz jövõre csere... nehéééz 9kg a gép :( )

#4144
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

elbasztam az elejét nagyon hátulra sikerült bekerülnöm:D
utánna házáig tekertem mint állat hogy beérjem a faszagyerekeket hát nem ment.
aztán síkon ugye én nem tudok menni beáltam egy 10-20as bojba õket meg levertem a végén enyi..... jövõre figyelnem kell hogy elõrõl induljak :(

gondolom ti se tudtok helyezetet én valahol 112 körül lehettem ott azt montdák ...

jövõre taktik én felviszelk benneteket de ti visztek síkon (szánalmasan szarul megyek síkon):D

Szia Sac!

Lehet egy csapatban tekertünk én 126-ik lettem ,magamhoz képest jól mentem. a Duzmath Csaba eldefektelt.
gratulálok!
Üdv,
Sáfár Tamás

#4145
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
elbasztam az elejét nagyon hátulra sikerült bekerülnöm:D
utánna házáig tekertem mint állat hogy beérjem a faszagyerekeket hát nem ment.
aztán síkon ugye én nem tudok menni beáltam egy 10-20as bojba õket meg levertem a végén enyi..... jövõre figyelnem kell hogy elõrõl induljak :(

gondolom ti se tudtok helyezetet én valahol 112 körül lehettem ott azt montdák ...

jövõre taktik én felviszelk benneteket de ti visztek síkon (szánalmasan szarul megyek síkon):D

#4146
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Nem tudja valaki hol lehet kapni tömörgumit?:hahaha:
Jövõre csakazértis!

akkor már ketten leszünk 2:10 alatt!

#4147
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Nem tudja valaki hol lehet kapni tömörgumit?:hahaha:
Jövõre csakazértis!

#4148
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
jövõre remélem többen és még jobban megyünk, a csapatautót Csabai vezeti Õ azt mondta többet nem indul csak 8km-en , Sac hogy ment?

#4149
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hááát srácok, ez jó móka lehetett! :clap:

Tomek, jobb helyen jttél be, mint mondtad! Sajna nem lett meg a jutalompóló. Duzmi te meg... ...bakker. Nem is te lettél volna. ;)
Gratula srácok, ti legalább ott voltatok. Biztosan jó kis verseny volt. 700 induló...
Sac, te megléptél Sástónál? :chin:

#4150
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
ja én is soloba megyek ... de most nagyon ramaty formába vagyok... :( majd meglássuk mi lesz ... lehet betinglitanglizok a mezõnnyel.. de sztem Sástó után én ellépek ... nem kockáztatok bukást majd beérnek Parádnál

#4151
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
biztos sokan leszunk , kemeny lesz , sajnos a kecskemetiek kozul csak ketten megyunk

#4152
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Hát vicces lesz a szombat ha esni fog ....

#4153
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
akkor majd mesélünk

#4154
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ha ezt nekem írtad, akkor sajna nem fog menni. Azt hittem pénteken megyek vizsgázni, akkor beugrottam volna visszafelé. De csütörtökön megyek, így pénteken dolgozni fogok. Azért szurkolok ám a Kecskeméti Elsõ Sornak!

#4155
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
arra gondoltunk a D. Csabával , hogy legalább Házáig felhúzhatnál minket , aztán mehetnél más jellegû terhelést adni a szervezetednek
Na?

#4156
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
ma 6 körül vki?

#4157
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
bocs a megjelenteknek , kiszakadt a küllõanya a felnibõl , ha ma megoldódik ma ismét próbálkoznék , a Koritól elkértem a kerekét végsõ megoldásként , remélem azért jól ment bringa !

#4158
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
szia!
ma fél6-kor a tesco-nál találkozunk Örkénynek megyünk

#4159
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
média doktor

#4160
qanic

qanic

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Én éppen most kezdem újra a gurulást.
A doktor úr agydoktor?