Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1341
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Na azthittem már senki sem fog írni semmit sem a tegnapiról, pedig eléggé irigy voltam rátok a jóidõben :) Én pl most indulok kifelé...

#1342
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Holnap szerintem bepróbálok megint egy 30 kilit, ha nem fagy szilánkosra a fülem. 15:50-es mítinggel nem jön valaki?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1343
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Igen, az a bõ 70 kili 90 volt...
Én az elsõ 15 km-t leszámítva szinte mindig vmilyen szembeszelet éreztem.
Geri az utolsó 5 km-en jól beleálltál a pedálba! Mögötted a pulzusom addig ment fel, mint elõtte a szembeszélben vezetve!
Kerekegyháza és az izsáki bekötõút közötti részen azt hittem a könnyem kicsordul, amikor el tudtuk érni a 30-as tempót.
"puszta-power"
Jó volt nagyon a menet, erõs mezõny volt ez. Jól döntöttünk, hogy visszafordultunk, még legalább egy órát tekertünk volna, az már sötétben. Ez az igazi orosz rulett a magyar utakon. Mondjuk errefelé nem járok ótóval, nem tudom mire számítottam?? A tél olyan "kátyúkat" telepített, hogy egy-egy orvlövész simán elbújhatna némelyikben. Úgy nézem az idõjárás nem kegyelmez továbbra sem.
Még egyszer köszönöm az élményt!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1344
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Na, hát nem teljesen úgy sikerült a hétvége ahogy szerettük volna, de a lényeg, azért sikerült kimenni. Sajnos csak délutántól voltam mobil, így Endre bácsi nem tudott velünk jönni, de Gyuluc, Johny és Duzmi így is remek banda volt. A szél remek volt, mindig amerrõl fújt, arról az arcrészemrõl tûnt el a mimika. Sajna kilóméteróra híján csak caccolni tudok, úgy bõ 70 kilit mehettünk... Remélem legközelebb többet fogunk tudni...

Ja, bocs a pontatlan SMS-ért mindenkinek, fõleg Suzminak, aki kétszer indult el tekerni, de csak egyszer találkozott velünk...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1345
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Torne szilankosra a keze annak amelyik ellopja az ocsem bringajat. De most komolyan. A templom elol?!
Ha latja valaki, szoljon:
http://imagerz.com/Q...ktvAwINUApFRQVR
06-harminc három-hat-egy öt-kettõ-nyolc-hét

Teleszkóp és nyereg nem gyári.

#1346
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
1/2 2-kor indul a menet a körforgalomtól. Izák felé megyunk,tessék jönni!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1347
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Elkezdtem Giuseppet összerakni,de holnap is csinálni fogom. Nekem a kora délután jobb lenne.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1348
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Kredenc hátú barátaim!

Fenjétek magatok, mert holnapra is lenge szellõt ígérnek. Rejtsetek el elõle! Endrebá 10 körül szeretne indulni, én meg nemtom még. Kinek mi a jó?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1349
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Remek az idõ...

Adok még neki kis idõt felszáradni, mert holnap egykor menet van!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1350
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Nekem is kijött a 46:49-es idõ, igaz csak 27,2 km-en, mert Geri hamarabb indult és nem tudtam beérni a forduló elõtt :P Így meglett a 35,1-es átlag. Ja és van idén idáig 60 edzéskilóméterem. :D meg kb 100km futás.

#1351
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Kedves kerékpáros társadalom!

Idõjárás függvényében, de elsõ egyeztetés után a tavaszcsináló peloton szombaton (holnap) 13 órától startol a körforgalomtól. Kalandorok, Endrebácsik kíméljenek! :D Szóval egy laza de annál hosszabb túrát kellene nyomni, az izsáki sporik is beszállnak, ha arra megyünk.

Remélem nem fog esni, vagy addigra felszárad...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1352
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hát én azt mondom erre, hogy akinek ilyen király gépe van, pláne idõfutam kormánnyal, annak kötelessége száguldani. Lehet, hogy a párezer kilid csak arra elég, hogy 35-ös átlegot menj, de azt icsak potom 400 kilóméteren át... Én akkor már bicskával szalonnát kanyarítok az árokparton...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1353
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts

Tegnap megejtettem idei harmadik tekerésem kint. Végülis nem vagyok elkeseredve, becsúsztam 50 perc alá. Johny mielõtt lekarmolnád az arcod, elmondom, hogy majdnem tökéletes szélcsend volt és Kiskubai is becsatlakozott visszafelé. Meg hát ketyeghettem vagy 170 körül. Próbálom a kicsit nagyobb áttételeket tépni (52/15). Azért még van hová fejlõdni.


Nincs mit hozzátennem.
Szögre akasztom a zipp-eket!!!!
Mi a büdös f**nak tekertem idén 2000 km-t már??
Meg szeptembertõl decemberig azt a párezret???
Megint örülök, ha mögötted tudok menni...
Már csak a futásban maradt minden reményem!:D
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1354
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Emberek! Valamerre kezdjük már el konkretizálni a hétvégi tekerést! Abban már megegyeztünk, hogy nem reggel indulunk. A napot még nem jelöltük ki, nekem mondjuk úgy néz ki mindkettõ nap jó lesz. Kérem a javaslatokat!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1355
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Tegnap megejtettem idei harmadik tekerésem kint. Végülis nem vagyok elkeseredve, becsúsztam 50 perc alá. Johny mielõtt lekarmolnád az arcod, elmondom, hogy majdnem tökéletes szélcsend volt és Kiskubai is becsatlakozott visszafelé. Meg hát ketyeghettem vagy 170 körül. Próbálom a kicsit nagyobb áttételeket tépni (52/15). Azért még van hová fejlõdni.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1356
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Kiskubai
Ez egy cirka 100km-es kör,valamit elszámoltál.

#1357
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Nekem az övem halálán van. Már õsz óta vagy nem mutat pulzust, vagy teljesen más értéket. Már épp rendelni akartam másikat, amikor egyszer fogtam magam és egy napra a pántot is és a jeladót is bevágtam ecetbe. Ne félj, az lemarja az oda nem való dolgokat. Utána kiöblíted, mégse legyen már munkaszaga, és újra használható lesz.
Amúgy nálam a magas pulzus a jeladó merülésénél gyakori.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1358
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Én ezt úgy szoktam, hogy leszedem a jeladót, és szigorúan a mellkaspántot becsempészem a színes vagy fekete ruhák közé a mosógépbe. (ugye hagyományosan azokat mossák alacsony hõmérsékleten) A Polar szerint minimum kéthetente kellene megcsinálni...
Ma remélem délutánra felszárad.
SAC hol vagy???
Érintett vagy a DHL botrányban???:D:D
Mindegy, akkor sokáig csak görgõ...:P


Meglesz,meglesz...Ma szerintem én is kinézek, de korán (1-2 körül) mert utána megyek Pestre.
Sac-al Január közepén találkoztam, akkor megvolt még... :D

#1359
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Én ezt úgy szoktam, hogy leszedem a jeladót, és szigorúan a mellkaspántot becsempészem a színes vagy fekete ruhák közé a mosógépbe. (ugye hagyományosan azokat mossák alacsony hõmérsékleten) A Polar szerint minimum kéthetente kellene megcsinálni...
Ma remélem délutánra felszárad.
SAC hol vagy???
Érintett vagy a DHL botrányban???:D:D
Mindegy, akkor sokáig csak görgõ...:P
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1360
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Nemtom én 1995 óta használok Polar-t, többször merült ez-vagy az. De NÁLAM ha merült akkor kihagyott: értsd abnormálisan alacsony értékeket mutatott. Pl 78-as pulzussal futottam. Az órám persze jelzi, hogy ki fog nyiffanni a telep, akkor még két hét van hátra. Amikor "szalad" a pulzus érintkezési hiba van sztem. Textil a jeladód?? Azt rendszeresen ki kell mosni mosógépben, mert a sókristályok eltömítik az elektródákat. Még az is segíthet, ha leszeded róla a jeladót (a mellkaspántról) mert szeret összerohadni, jól meg kell kefélni(:D) és mán jó is.
Kimentél ma???!!!
Te kis piszok, teljesen besárgultam!!!


Kimosás és megkefélés (:D) meglesz, hátha jó lesz...Elem az nemhiszem hogy merül, mert 2008 szeptemberében vettem, és kötve hiszem hogy többet használtam mint te...Bezony, kimentem ma, mivel délelõtt végeztem a suliban, úgyhogy nyomtam egy 30-ast. Holnap is kéne majd alkotni valamit...

Gurigabringatúra: Azt vágjátok hogy ha valaki Kecskemétrõl indul, és a végén kerekegyházáról jön haza, akkor ez 175km? :D Király! :D

Ja és mint informatikusnak tanuló (ellenben egyáltalán nem érdekel dolog) diák, kötelességem megjegyezni hogy mi elég nehezen tudjuk a saját gépünkön 'Duzmath Pál' windows asztalán elhelyezett 'felhívás márc14.doc' file-t megnyitni, mert nem a mi gépünkön van. Töltsd fel a file-t valahová, és onnan hivatkozz rá :)