Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1321
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Tudja valaki Boronkay Peti telefonszámát? Fontos lenne! Köszi!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1322
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
nna, kimentem ma is, végüli 8km lett a vége, kicsit alulöltöztem (fázott a fejem meg a kezem), de nem csoda a 40km/h-ás (idõkép) szélben. Szóval a felüljáróig mentem, odafelé 23-as átlag, visszafelé 46-os :)

#1323
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Itt az áll,hogy 8-9-ig http://jarofold.hu/


Igaz, én arészletes kiírást nézetm és ott 7-8 van(mint a gyalogosnál, gondolom elírás).
Akkor tali 8:45 körül!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1324
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Itt az áll,hogy 8-9-ig http://jarofold.hu/

#1325
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Mi úgy tervezzük 8 körül indulunk itthonról,kb 8:45 re leszünk a rajthelyen.
Az úgy jó neked?

Nem 8-ig lehet indulni?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1326
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Tervben van, hogy a Félsziget kupára (régi Tihany kupa) elnézünk. Versenyeznénk egyet, aztán ott a környéken vannak jó kis dombok, mászhatnánk párat. Ha nem is mindenki versenyezni jönne, az utána lévõ túra biztosan hasznos lenne az alföldi suttyóknak, akik vagyunk. Nevezni a versenyre 13-ig lehet elõzetesen, akkor 2500 pénz, helyszínen már 4000. Így szerintem 13-ig el kéne dönteni a dolgot. Van akit érdekel ez a 21-i program?


talán. Elvégre valakinek utolsónak is kell lennie :)

#1327
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

Tervben van, hogy a Félsziget kupára (régi Tihany kupa) elnézünk. Versenyeznénk egyet, aztán ott a környéken vannak jó kis dombok, mászhatnánk párat. Ha nem is mindenki versenyezni jönne, az utána lévõ túra biztosan hasznos lenne az alföldi suttyóknak, akik vagyunk. Nevezni a versenyre 13-ig lehet elõzetesen, akkor 2500 pénz, helyszínen már 4000. Így szerintem 13-ig el kéne dönteni a dolgot. Van akit érdekel ez a 21-i program?


igen
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1328
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás

Zoli most nem tud jönni, ha nem esik az esõ reggel én megyek. Nem akarok korán kelni, fél7- 8óra közötti indulást terveztem.



Mi úgy tervezzük 8 körül indulunk itthonról,kb 8:45 re leszünk a rajthelyen.
Az úgy jó neked?

#1329
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Tervben van, hogy a Félsziget kupára (régi Tihany kupa) elnézünk. Versenyeznénk egyet, aztán ott a környéken vannak jó kis dombok, mászhatnánk párat. Ha nem is mindenki versenyezni jönne, az utána lévõ túra biztosan hasznos lenne az alföldi suttyóknak, akik vagyunk. Nevezni a versenyre 13-ig lehet elõzetesen, akkor 2500 pénz, helyszínen már 4000. Így szerintem 13-ig el kéne dönteni a dolgot. Van akit érdekel ez a 21-i program?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1330
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Jó volt tegnap kint tekerni, immár Giuseppe hátán! Féltem tõle, mert hát új nyereg, meg új beállítások... Szerencsére nagyon jók az elsõ benyomásaim. A nyereg szuper. Úgy 35 kilóméterig nem is vettem észre, hogy bárhol nyomna, utána is csak kicsit kellett mocorognom rajta. A Flite szériát nyugodt szívvel tudom ajánlani mindenkinek. Nem véletlen, hogy Menchov is ezt nyúzza! (reklám). A régi Flite is baromi kényelmes, csak attól magasodik a hangotok egy idõ után (lásd Cadel Evans).
Szóval kifelé 31-32 körül forgattunk, beszélgettünk Kiskubaival... Aztán visszafelé kicsit növeltük a tempót, ott 35 körül mentünk. Ménteleknél gondoltam egyet, megnéztam a nagyobb áttételt is, 1 kilóméteren át hajtottam 53/16-ot. Nem okozott különösebb problémát, ment a kilencvenpáros pedálfordulat és a 39-es utazó, még a pulzusom sem volt riasztó. :)
Azt hiszem most pedálerõre nem lehet panasz. Remélem meg tudom tartani a továbbiakban is. Az emelkedõk még nem mennek, szokni kell. Iram az már alakul, bár még csak rövid távon. Továbbra is felajánlom a szökés lehetõségét versenyen, aztán már nektek kell menni tovább! :D
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1331
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Sajna nem vagyok itthon a hétvégén...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1332
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Zoli most nem tud jönni, ha nem esik az esõ reggel én megyek. Nem akarok korán kelni, fél7- 8óra közötti indulást terveztem.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1333
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Akinek van kedve szombaton túrázni:http://www.jarofold.hu/
Talán _ALEX_ is átjön Nagykõrösrõl.

#1334
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Johny, ma kinézünk? Letaknyosodtam, de kimennék egy óvatosra. Arra gondoltam, hogy megpróbálnám meghúzni magam a nem túl nagy szélárnyékodban. 15:50?


Hát végül én húztam meg magam a tiédben :P Azért jólesõ érzéssel tölt el, hogy a felét végigpofáztuk és még így is 33-as átlag jött ki :D Megaztán idén még el sem merészkedtem Ladánybenéig..."Ladány-roubaix" :D

#1335
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Húbameg srácok vadállatok vagytok!

Az egyik hiperûrsebességre vált, a másik meg monokinizik a cidriben. Lehet, hogy azért is dudáltam rád Kiskubai, mert idén most láttam elõször fedetlen lábszárat... Ez a tavasz elsõ jele? :D

Állítólag most jön a rosszidõ, szóval nem kell annyira örülni...De én ma pesten mászok citadellát :D

#1336
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Johny, ma kinézünk? Letaknyosodtam, de kimennék egy óvatosra. Arra gondoltam, hogy megpróbálnám meghúzni magam a nem túl nagy szélárnyékodban. 15:50?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1337
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Húbameg srácok vadállatok vagytok!

Az egyik hiperûrsebességre vált, a másik meg monokinizik a cidriben. Lehet, hogy azért is dudáltam rád Kiskubai, mert idén most láttam elõször fedetlen lábszárat... Ez a tavasz elsõ jele? :D
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1338
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Ezért is mertem kimenni rövidgatyában, mert ez az egy alkalom nem teszi tönkre a térdem, de mégis megvolt a szánsájn fíling :D Én odafelé azthittem hogy szembeszelem van, és 30körül tinglitangliztam, aztán mikor megfordultam, arcbavágott...nanembaj, toljuk neki :D és 33-34-el toltam végig visszafelé :P Visszafelé sikerült alkapnom egy kamiont nekem is, de potyogott róla a föld, meg szeretett fékezni, úgyhogy inkább annyiban hagytam :)

Amúgy azthittem a nagy forgolódásodra hogy visszafordulsz és nyomsz velem mégegy kört, le is lassultam hogy beérhess :P

#1339
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

Rövidgatya+hosszúmez+napszemcsi :D nemkicsit volt jóidõ...Minden tisztelet annak a sporttársnak aki ménteleknél visszafelé nyomta a busz mögött stréherezve :D

Ja és nemszépdolog mindenféle sárga kocsikból megdudálni -frászt hozni rá- a sporttársat aki épp készül bekanyarodni az utcájukba, és épp a gondolataiba merülve készül kanyarodni :D Üdv Geri! :D


Bizony!
Nem hittem a szemeimnek: kétszer is visszafordultam -ez tényleg a Kiskubai- basszus rövidben, fejpánttal!! Rajtam meg vékony sapka is van... Áááh a latin vér!
A busz pont jó tempót ment, csak nem hagyom annyiban! Érdekes, mert amikor már eléggé összekormoztam magam (meg mentünk vagy 60-al) és "elengedtem" utána is magasabb tempót kívánt már a lábam, mint addig.
Igazi tavasz volt ma! Aki nem tekert ma az vesse az elsõ követ! Holnap még talán belefér, aztán megint jön a zima...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1340
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Rövidgatya+hosszúmez+napszemcsi :D nemkicsit volt jóidõ...Minden tisztelet annak a sporttársnak aki ménteleknél visszafelé nyomta a busz mögött stréherezve :D

Ja és nemszépdolog mindenféle sárga kocsikból megdudálni -frászt hozni rá- a sporttársat aki épp készül bekanyarodni az utcájukba, és épp a gondolataiba merülve készül kanyarodni :D Üdv Geri! :D