Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1301
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hétvégén végülis nem megyünk Tihanyba, senki nem akar rajtam kívül versenyezni. Így akkor nyitottá vált a kérdés, merre tartsuk az évnyitó túránkat?

Duzmi és Sasi a gödöllõi dombságot javasolja, Endrebá meg Pilist és környékét, állítólag minden vasárnap indul a Flórián-térrõl egy kerós banda. Nekem a Mátra lenne a legkényelmesebb, ott lehet akár "csak" dombozni Hollókõ felé. Vagy benne lennék egy Dobogókõ-Esztergom-Gerecse tekergésben is.

Tessék minél többen jelentkezni, hogy mindenki megtalálja a saját tekerõs társát!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1302
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
:) Áh, ne is mondd Johny! Mi hétvégén Endrebával egy mini edzõtábort tartottunk. Péntek-szombat-vasárnap toltuk az etapokat. Pedálerõnek biztosan jót tett, mert tényleg volt, ahol 21-gyel tudtunk tekerni. Visszafelé meg mehetett a vágta.

Ezúton is elnézést kérek Duzmitól és Gurigásoktól amiért vasárnap otthagytuk õket. Hideg lett volna a sûrû megállásokkal. Így meg toltunk egy Tour de Örkényt.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1303
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Huh volt ám hátszél vasárnap és hétfõn!
Mindkét napon az oda-vissza között 20 perc (!) volt az idõk között.
Volt, hogy odafelé 20-al nyomtam teljes erõbõl, visszafelé pedig a pillanatnyi sebességem 50 fölé csúszott...
"a US Postal kihívásnak tekinti az erõs szembeszelet" Ezt a barmot!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1304
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Vajon hogy képes valaki ellopni egy aranyérmet, amit más véres verejtékkel, hosszú évek munkájának eredményeként szerez meg?!
(ellopták Boronkay Peti aranyérmét a Bringaexpón.)

#1305
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Állok rendelkezésre :)

#1306
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Esetleg Gödöllõi dombság,talán a topikos kollégákkal is lehetne egyeztetni õk ismerik a környéket:/monor-pilis-abertirsa-tengely-/

#1307
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát emberek. Nem igazán jelentkezik senki sem a tihanyi versenyre. A túra már többeket érdekel. Jogosan merült fel a kérdés: akkor minek menjünk Tihanyba? Választhatunk más uticélt is. Mondjuk Pest és környéke, az ugye közelebb is van. Vagy a jól bevált Mátra. Ott legalább nem szégyen szenvedni. ;)

Tessék átgondolni! Várom az ötleteket!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1308
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
nna, most hogy leesett a hó, kijelenthetjük, hogy teljes az életünk. tudjátok miért?
mert MÁR CSAK EZ HIÁNYZOTT!

#1309
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Jól van, Endrebá is mondta, hogy jönne túrázni. Akkor már öten lennénk...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1310
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Srácok!

Elkezdtem összerántani a bandát Tihanyra! Elmennénk a versenyre és utána tekernénk egy jót a közeli dombokon. Nem muszáj a versenyen részvenni, ott segítenétek feltolni a kerómat, aztán egyxütt elmennénk tekergni. Jelenkezzen akit érdekel! De sebesen ám, mert nevezési határidõ van!


Edzésmunkámat elnézve a versenyre csak szurkolni mennék, de a tekerésben benne vagyok ha beférek valakinek a kocsijába...

#1311
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Srácok!

Elkezdtem összerántani a bandát Tihanyra! Elmennénk a versenyre és utána tekernénk egy jót a közeli dombokon. Nem muszáj a versenyen részvenni, ott segítenétek feltolni a kerómat, aztán egyxütt elmennénk tekergni. Jelenkezzen akit érdekel! De sebesen ám, mert nevezési határidõ van!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1312
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Az a szerencséd, hogy neked befordult legalább egy irányban hátra. Nekem végig oldalról fújt. Szívesen leszálltam volna a keróról, de akkor voltam pont legtávolabb. Nem szeretek megfoghatatlan ellenféllel küzdeni.

:P

Amúgy Duzmi igazad van: a világon semmi bajom nem volt addig, még a téli kerón tekertem. Nem volt kilóméter óra, nem volt probléma. Most meg próbálok megfelelni a sebességnek/pedálfordulatnak...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1313
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Sziasztok,

voltam ma kint megnézni ezt a kis szelet :)
Hát van :)

Két jellemzõ sebesség volt 25 és 55 ... Amilyen perverz vagyok tetszett is. Persze csak egy 45km-es kis körben.
Bosszantó volt mikor 45el haladtam lakott területen , út mellett volt bringaút , suzukis küzdött mögöttem a sebességgel és elkezdett ledudálni... Miért nem megyek a bringaúton... Megmutattam az egyezményes béke jelet neki :)

itt van már vhol a jó idõ :)

#1314
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Türelmetlenek vagyunk mi?:P
Aki nem tud lassan tekerni az gyorsan sem,ha zavar a km óra hagyd otthon vagy ragaszd le...na:D
Süt még ránk a nap:cool:

#1315
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Naaa. Helyreállt a világ rendje! Azért megnézném, hogy TE 28-al tekersz. Megint jön a szar idõ, aki bennt teker nem marad le semmirõl... Kíváncsi leszek az amatõr eredményekre a szezon elején. Habár töménytelen üdvözletet, visszajelzést kapok sporiktól, hogy éppen hol edzõtáboroznak: Tunézia Egyiptom, Kanári, Törökország stb... Lemaradtam valamirõl????
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1316
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát tegnap kimentem tekerni. Nem tett jót az önbecsülésemnek. Nyalogatta az arcom a szél rendesen. Kifelé még mendegélt a 35-36, de azért volt ahol csak a 33. Eléggé befújt a szél, mérges is voltam, de hát úgy voltam vele, hogy visszafelé majd kárpótolva leszek. Voltam ám a lóf...t! OTt nyújtotta csak igazán be a számlát! A maxom 32 volt, de volt ahol beletapostam a 28-ba is. Végig oldalról fújt, csak visszafelé átlóban. Én lettem olyan hisztis... Utána edzésen ordibáltam a gyerekeimmel. :( Addig amég nem realizálódik a kinti lét, maradok görgõn...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1317
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Sztem SOHA!
Ha ma kimész, õszinte elismerésem!
Én még a kinti futáson is gondolkodom. Tegnap este 8-kor tudtam menni egy hosszabbat, hát olyan szembeszelet kaptam néhol, hogy az izzadt ruhámból kifújt engem is. Néhol alig kaptam levegõt a hideg széltõl. Kezdek besokallni. Azt hiszem ma inkább a büdös (de meleg) konditermet választom...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1318
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Jó kis idõ közeledik. Mikor lesz már jó idõ?! Én ma kiszaladok a szokásos kis körömre, lehet, hogy hétvégéig már nem lesz olyan az idõ, hogy újra megtehessem.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1319
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Ez a tavasz még nem az igazi,szombaton is röpködtek a mínuszok mikor elindultunk a Mizse tt-re.
De aztán késõbb jobbra fordultak a dolgok kisütött a nap,úgy már ekész kellemes volt.
A szervezõk kitettek magukért nagy eszem-iszom kerekedett a dologból,nem bántuk meg hogy elmentünk.
Hétvégére is hasonló kellemes túrát kívánok magunknak,remélem leszünk szép számmal :beer:

#1320
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát a hétvégén semmire nem volt idõm sajnos. Most kéne kimenni tekerni, de hát azért rendesen hideg van. Mindegy, ha nem fog esni, kimegyek kedden. Ma nõnapi rohangálás lesz. A hétvégi Guriga túrára is jó idõ lesz. Fel kell majd öltözni, ha megyünk. Hát még a Félsziget-kupára! Bár ott hamar kimelegszik az ember fia...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: