Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1361
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Elkészült a szezonnyitó túra kiírása,lehet sorban állni:cheers::http://www.gurigabringa.eoldal.hu/

#1362
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

Tavaly évvégén kb mindig b@szakodott a Polar mellkaspántja (cseregyanús), 200 fölötti értékeket adott folyamatosan (pedig biztos nem volt annyi :D), úgyhogy most fel sem raktam...


Nemtom én 1995 óta használok Polar-t, többször merült ez-vagy az. De NÁLAM ha merült akkor kihagyott: értsd abnormálisan alacsony értékeket mutatott. Pl 78-as pulzussal futottam. Az órám persze jelzi, hogy ki fog nyiffanni a telep, akkor még két hét van hátra. Amikor "szalad" a pulzus érintkezési hiba van sztem. Textil a jeladód?? Azt rendszeresen ki kell mosni mosógépben, mert a sókristályok eltömítik az elektródákat. Még az is segíthet, ha leszeded róla a jeladót (a mellkaspántról) mert szeret összerohadni, jól meg kell kefélni(:D) és mán jó is.
Kimentél ma???!!!
Te kis piszok, teljesen besárgultam!!!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1363
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Nem is rossz elsõre. Pulzust nem is merek kérdezni...

Tavaly évvégén kb mindig b@szakodott a Polar mellkaspántja (cseregyanús), 200 fölötti értékeket adott folyamatosan (pedig biztos nem volt annyi :D), úgyhogy most fel sem raktam...

#1364
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Az a kevés hétvége egyike lesz ez, amikor talán mindkét nap teljesen ráérek. Úgyhogy nem kell korán menni. Cserébe megvárhattok.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1365
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

NNna. Annyira nem is volt vizes. Tócsák legalább nem voltak. Az én idei ELSÕ (értelmes, országútis, 5km fölötti :D) tekerésemre 31-es átlag jött ki a 30km-re (keresztezõdés odavissza).


Nem is rossz elsõre. Pulzust nem is merek kérdezni...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1366
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Szombat délután 1re kell hazaérnem, ha így belefér, akkor mehetünk. Én meg most megyek és megnézem milyen a vizes aszfalt :)

NNna. Annyira nem is volt vizes. Tócsák legalább nem voltak. Az én idei ELSÕ (értelmes, országútis, 5km fölötti :D) tekerésemre 31-es átlag jött ki a 30km-re (keresztezõdés odavissza).

#1367
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Én is!
Marad a jól bevált görgõ... (:jogging::zygi::zygi::zygi:)
tegnap bringa után este esõben futottam, hááááát volt hangulatom utána.
Hétvégén tényleg menjünk egy szezonnyitó 30-as átlagot, a váltókat leszabályozom elõtte kistányér-23-ra, így nekem sem lehet gondom!
Beszélgetõsjólérzemmagamvégretavaszvanjólevegõhaverokspecialized-fílingre vágyom! Aki benne van jelezze mááán! (de Geri lécci ne reggel 9-kor!)

Szombat délután 1re kell hazaérnem, ha így belefér, akkor mehetünk. Én meg most megyek és megnézem milyen a vizes aszfalt :)

#1368
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Én is!
Marad a jól bevált görgõ... (:jogging::zygi::zygi::zygi:)
tegnap bringa után este esõben futottam, hááááát volt hangulatom utána.
Hétvégén tényleg menjünk egy szezonnyitó 30-as átlagot, a váltókat leszabályozom elõtte kistányér-23-ra, így nekem sem lehet gondom!
Beszélgetõsjólérzemmagamvégretavaszvanjólevegõhaverokspecialized-fílingre vágyom! Aki benne van jelezze mááán! (de Geri lécci ne reggel 9-kor!)
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1369
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Johny!

Hát én bizonyára beszari alak vagyok, de ma nincs kedvem kimenni tekerni.

Holnap mehetünk egy bátortalan vágtát és a hétvégében én is benne vagyok.

Rendezünk egy lassúsági versenyt, ahol Endre bácsit már a rajtnál diszkvalifikáljuk!

Viccet félretéve, jó lenne egy nagyobb magot összerántani, ha beszélgetünk, úgysem megyünk túl gyorsan, meg addig is tartjátok nekem a szelet.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1370
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

Kemények vagytok,én még ott tartok ,hogy ha síkon véletlen 30 fölé megyek behúzom mindkét féket nehogy túleröltessem magam:no::)


Jó de mi km/h-ban számolunk, nem mérföldben mint TE!:cheers:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1371
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Kemények vagytok,én még ott tartok ,hogy ha síkon véletlen 30 fölé megyek behúzom mindkét féket nehogy túleröltessem magam:no::)

#1372
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Ááááááhhhh!!!!!
Voltam kinnt ma bringázni...
128-as átlagpulzust sikerült odafelé elérnem, 36 feletti átlaggal:D
Sejtettem, hogy nem lesz ez olyan egyszerû visszafelé.
Volt, ahol a 28-as tempóért kellett küzdenem, ráadásul vízszintesen esett az esõ. Komolyan mondom, néha úgy éreztem, mint a "buksi kiszökött!" reklámban. Persze Kkmétre visszaérve itt csak szemerkélt, de ez már csak így szokott lenni.
Hétvégére bringázható idõt jósolnak... (persze nem reggel 8-9 körül drága sporik!!!:no::no:)
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1373
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Aztán jöttek a baljós árnyak: a fordítónál mérném a részidõt, lefagyott az óra...


Tavaly évvége felé nekem is produkált érdekes dolgokat a Polar, 200 fölötti pulzus 50km-en keresztül 25-ös átlaggal? :D Nemhiszem hogy magasfesz vezeték lenne végig a méntelek-kerekegyháza vonalon...
Ja és tegnap is megvolt 7km futás, szóval megy ez...Ma pihenõnap, mert pestezek. Holnap már remélem bringára jutok...

#1374
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Örülj, hogy nem franciázni! (ezt az "vénség" miatt!:D:beer:)
Én ma biztosan kimerészkedek, csak ne zúduljon az áldás. Végre enyhébb az idõ, erre esni akar.
Geri voltál tegnap??


Voltam bizony!

Kimentem, mondom asszimilálódjunk... Polar beizzítva, mert hát a téli gépen nem mûködik a kilóméteróra, meg hát kíváncsi voltam a pulzusra. Siettem már kifelé is a körforgalomhoz, odáig 147 körül ketyegtem. Viszont olyan jólesett a tekerés, hogy gondoltam meg kéne nyomni, aztán majd kielemezzük. :)
Ment is, bizakodó voltam. 52/15 körüli áttételt mozgattam, végülis nem is ment olyan rosszul. Aztán jöttek a baljós árnyak: a fordítónál mérném a részidõt, lefagyott az óra... Hm... már sosem tudom meg, hogy 40 felett lesz-e az átlag. Aztán beláttam, hogy nem lesz. Visszafordulva az egyébként évközben szellõnek titulált légtömeg úgy pofán vágott, hogy majd leestem a keróról. Szerintem csak fuvallat lehetett, de úgy megdolgoztatott, hogy majd kiszakadt a combom a helyébõl. :)
Megkockáztatom, hogy összehoztam vagy 32-es átlagot. Viszont ami azért örömmel töltött el, hogy tudtam lent is fogni a kormányt, nem kellett rugdosnom a belem.
Legközelebb remélem már valami támpontom is lesz, nem csak vaktába tekerek.

Itt jegyezném meg, hogy hétvégén itthon vagyok, szóval jó lenne valami tekerést beiktatni két cunami között...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1375
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

Sajna a maiból is csak futás lesz, egész délután Angoloznom kellett :(


Örülj, hogy nem franciázni! (ezt az "vénség" miatt!:D:beer:)
Én ma biztosan kimerészkedek, csak ne zúduljon az áldás. Végre enyhébb az idõ, erre esni akar.
Geri voltál tegnap??
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1376
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Sajna a maiból is csak futás lesz, egész délután Angoloznom kellett :(

#1377
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Péntek délután ránéztem az idõképre és kimentem az erdõbe egy körre, szép idõ volt. A talaj nem volt épp tökéletes, saras és jeges szakaszok váltották egymást, még nem olvadt fel teljesen a fák alatt. Egy futó simán elment mellettem. Pont hazaértem mikor esni kezdett 17h körül. :)


Hát igen. Vannak olyan terepviszonyok amikor a kerékpár nem elõny a gyalogossal szemben... :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1378
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Péntek délután ránéztem az idõképre és kimentem az erdõbe egy körre, szép idõ volt. A talaj nem volt épp tökéletes, saras és jeges szakaszok váltották egymást, még nem olvadt fel teljesen a fák alatt. Egy futó simán elment mellettem. Pont hazaértem mikor esni kezdett 17h körül. :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1379
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Miután sms-t váltottunk Johnyt próbáltam hívni,sikertelenül, lehet már kint volt.
Kimentem egy körre szembeszélben erölködni.

#1380
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Na emberek, ki mit aprított a hétvégén? Én nem nyilatkozok. Indoor tevékenység lett belõle. :cry:
Duzmi biztosan volt kint, remélem páran vele tartottatok!

Én ma megpróbálom a lehetetlent és elkezdem az idei szokásos 15:50-es harminckilis járatokat. Erre elkezdett esni a hódara, de remélem délutánra minden oké lesz.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: