Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gázló Teljesítménytúra

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
698 hozzászólás a témában

#621
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Rafiki

Mondjuk a Gázlón a bakonybéli murvás elött kell még pár kilcsit tekeregni az erdõben.

#622
Rafiki

Rafiki

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Sziasztok!
Én sajnos nem indultam a Gázlón, ezt aznap is, meg most is nagyon sajnálom, mert a leírásokból kivéve nagyon jó lehetett.
Viszont egy héttel késõbb egyedül megcsináltam a Bakonybél-Veszprém szakaszt.
Az idõjárás ugyanolyan volt, mint nektek. Napsütés 1000-el, semmi felhõ...
Még a sisakomból is csöpögött az izzadtság.
Egy 7 dl-es kulacs volt nálam, és nem volt kevés a Bakonybél táni emelkedõn. Pont elég volt Hárskútig, pedig nem spóroltam vele.
Azt hittem az emelkedõ durva lesz, én meg végig szitkozódok, de kellemes meglepetésemre minden probléma nélkül feltekertem. Még jól is esett. Visszaváltottam kis áttételre, és pörgettem rendesen. Egyedül a szemembe folyó sós lé zavart csak.
Utána viszont a piros jelzés az erdõben kárpótolt mindenért. A legkirályabb erdei szakasz.
Aztán Hárskútról 67 km/h köszönhetõen a terepgumiknak, de felfrissített.
Szóval jó lehetett a Gázló.
Jövõre biztos, hogy én is megpróbálom.
Sziasztok

#623
adolf

adolf

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Ha a tavalyi eredmények felkerülését veszem alapul, akkor kb. szeptemberben. :)
Attila, flagellum Dei, malleus orbis

#624
purge4

purge4

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Sziasztok!
Megtudná v.kki mondani, mikor lesznek fenn az idõeredmények a gázló honlapon?

Köszi!

#625
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Tökéletes volt az egész, a szervezés hibátlan volt, mindig volt vizem és az útra és a tájra sem lehet panaszom. Jövõre megint indulok.


A sebesség mindent megold.

 


#626
Tibee

Tibee

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Pár gondolat így a túra után:
-köszönet a szervezõknek! Nem lehetett egyszerû egész nap mosolyogni ránk, és készségesen segíteni mindenben.
-200m után eltörött egy küllõm, minek hatására feladtam. Sokhegyi Zsolti viszont bíztatott, hogy nehogy már ezért feladjam, csináltassam meg, jöjjek vissza. Végül így tettem, és nagyon köszönöm, hogy engedtétek a késõi (9:35) rajtot, és hogy bíztattatok.
-A késõi rajt miatt módosítottam 90kmre (eltévedésekkel 100). Fodor tanyánál sokat pihenhettem, mert utána jött egy holtpontom, de a 6. EP-ig tartó murvás az nagyon felélénkített. Zseniális volt, mintha csak az én bicajomnak találták volna ki.
-Bakonybéli emelkedõ tetejére enyhe napszúrást kaptam, ami után eléggé nehezen haladtam tova :slonko:
-kb 3x tévedtem el (elsõ teljesítés; de nem utolsó!), amiben nagyban segítségemre volt a mez zsebébe tett és agyonizzadt itiner (így használhatatlanná vált) => jövõre vízhatlan tasi kell.
-kaja kevesebb kell, mint gondoltam.
-összevéve: nagyon jó társaság és szervezés, csodálatos táj, és már csak 362-öt kell aludni a jövõ évi túráig! Jövõre már a gázlók sem ússzák meg!
-Ja és végül de nem utolsó sorban: köszönet a két kisgyereknek Hárskúton, akik (szerintem) önszorgalomból hordták ki nekünk a vízet! Le a kalappal!
-ja és elpusztítottam 10 liter vizet aznap :)

Köszi nektek!!! :cool2:

#627
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

Néhány fotó AZsótól: http://www.azso.hu/
Az oldalon lejjebb körgetve jónéhány további beszámolót és fotót találtok.
klaresz

A cím összefoglalja a lényeget, köszönet a Rendezõknek a Gázlóért, Jövõre találkozunk.

Most ennyi, hosszú hozzászólásom épp most szállt el...
a második p néma!

#628
klaresz

klaresz

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Néhány fotó AZsótól: http://www.azso.hu/
Az oldalon lejjebb körgetve jónéhány további beszámolót és fotót találtok.
klaresz

#629
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás
Köszi, éreztem az aggódást. Jólesett. De nem vagyok az a könnyel feladós fajta, de most alulmaradtam. Találkozunk mégh olyan meccseken ahol nem a gyengélkedõn látsz viszont. Nagyon kedves voltál.
Szia.
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#630
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

Már teljesen rerndbe érzem magam és jövõre jobban felkészülve revansot veszek a hosszútávon.


Ennek nagyon örülök, mert többen nagyon izgultunk érted. Kicsit haragudtam magamra, hogy Odvaskörõl tovább engedtelek és nem beszéltelek rá, hogy hagyd magad autóval bevitetni.

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#631
zitinha

zitinha

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Nekem ez volt az elsõ TT-m, és nagyon tetszett. A fenekem és az izmaim jól bírták, nem fájt semmim, de olyan fáradt lettem utána, hogy este 9-kor kidõltem, és másnap reggel 10-ig aludtam. Meg egy kicsit még ebéd után is :)
Viszont utána elmentünk és tekertünk levezetésnek egy laza aszfaltos 40 kilcsit HHH irányába :)
Ma már jól vagyok!

#632
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Nekem tetszett ez a TT. Ugyan nem láttam a gázlókat, de jó sok port nyeltem, szép dimbes-dombos vidéken jártunk. Meglepetés volt, hogy ez nem olyan kemény pálya, mint egy maraton. Jól eltekeregtünk Zithina és Mellon társaságában, Anó hol velünk volt, hol nem. Szóval jól éreztem magam. Az én hátsómat nem viselte meg a sok ülés, meg is jegyeztem, hogy milyen jó, hogy ezeken a hosszú lejtõkön ülve is le lehet jönni. (Merev gépem van.) Persze a sok murvával meggyûlt a bajom, nagyon sodort, meg a Bakonybél utáni mászást eléggé megnehezítette, de ott a megfõni akaró agyammal is bajom volt. Minden esetre ezt túl élve már nem is volt megerõltetés. Hatalmasakat lejtõztünk.
Fura volt az aszfalt úton erre, nem is mertem volna megállni, mert beleragadtam volna a szurokba.
Jó volt ismerõsöket látni az ellenõrzési pontokon, tetszett ez a baráti hangulat. Tényleg minden tisztelet a pontokon ácsorgóknak.
Vicces volt, hogy Paulékkal együtt indultunk el, õk a hosszúra mentek és mégis elhúztak mellettünk a Bakonybéli mászás tetejénél. Majdnem egy órát vertek ránk a célban. De mi jól éreztük magunkat, meg-meg álltunk fagyizni, locspocsolni.
Szóval igazán remek túra volt, köszönet érte.

#633
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás
Szeretném megköszönni, hogy kijöttetek értem miután besokalltam talán a melegtõl.. Tavaly a 90-en semmi gondom nem volt, úgyéreztem jobb formában vagyok ami még a távválasztó frissítõnél még bíztatott.
A lényeg,hogy a kõrishegyre már nem bírtam felmenni. Bakonybél után megpróbáltam még saját erõmbõl a legrövidebb úton visszamenni, de csak Hárskútig bírtam.Köszönet a segítõ kezekért bevallom most szükségen volt rájuk. Már teljesen rerndbe érzem magam és jövõre jobban felkészülve revansot veszek a hosszútávon.
A szervezés szuper volt és mindennel elégedett voltam, önmagamat kivéve.
Sok sikert a további munkátokhoz.

#634
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Szerintem is jó volt mind a pálya mind a szervezés .. Balubike köszi a nyeregcsõbilincset ... nélküle bizti feladtam volna :)

irtam egy hoszabb részletesebb megemlékezést, ha valakit érdekelne akkor ITT megnézheti.


szerk: ja és a fenékbántalmakra szerintem olcsó és bárhol bárki számára hozzáférhetõ megoldásnak javaslom a Neogranormon (aszem így írják) kenõcsöt ... picit baba szaga lesz az embernek, de legalább hatásos ... legalábbis nálam bejött :)
Mert tekerni jó!

#635
warpig

warpig

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
A plussz itató jó ötlet, de esetleg még egy itató a célvonalnál valamelyik sörgyár támogatásával? :) (A pécsiek gyártanak palackozott radlert, ha ez nem reklám nekik akkor semmi ...)
És mégegyszer köszönet a szervezésért. A lányoknak meg külön elismerésem.

#636
klaresz

klaresz

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Köszi mindenkinek az elismerõ szavakat, de úgy gondolom, hogy a legnagyobb elismerés Titeket illet, teljesítõket, indulókat! GRATULÁLUNK! :)

Ekkora hõségben emberfelletti teljesítmény tekerni, sajnos páran rosszul is lettek, keveset ittak és valsz napszúrást is kaptak. :( Remélem azóta már jobban van mindenki, és nem átkozzák el a Gázlót. Az elõzõ években sár volt, most meg por és kánikula. Ha jövõre is ilyen meleg lesz, megpróbálunk még 1 itatót betenni, Bakonybél és Márkó közé.

Az eredmények feldolgozás alatt vannak, a fõszervezõ, veszprémi tagtársunk dolgozik rajta.

Fotók hamarosan.

klaresz

#637
Balubike

Balubike

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Hát pontosan azt kaptam amit vártam (végre). Überfrankó volt minden, köszönet a rendezõségnek, kiváló munkát végeztek. Jövõre biztosan elmegyek újra, gratula mindenkinek aki megcsinálta ebben a melegben.

#638
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

a 6. ellenörzõ ponton a coffos lány azt mondta, hogy "csak a testemen keresztül" nem tudom ezt hogy értette, de nem lett volna már hozzá erõm... :D


Magamra ismertem :D

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#639
warpig

warpig

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Szevasztok
Most indultam elösször és bevállaltuk a 130 at nekem nagyon bejött, de ha a végén van még egy emelkedõ akkor letelepszem inkább az aljában, eladom a biciklit és kocsmát nyitok :)
A hõmérsékletrõl csak annyit, hogy az egyik cimborám szerint a egy nyári Atlasz maraton se lehetne sokkal melegebb ...
A vízzel viszont semmi gond nem volt gond (2 literes tevepúp + egy 7 decis kulacs locsolni a fejem :) bõven elég volt, igaz azért lecsúszott két rádler is menetközben ...
A rendezõknek minden köszönet, igazán kellemes lehetett a 40 fokban alig árnyékban végig ülni a napot és közben tök kedvesek tudtak maradtak végig. Tetszett, hogy nem a folytonos pálya-pálya kiabálásról szólt a nap és belefért a sörözgetés-jégkrém-gulyás is. Köszönöm

#640
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 hozzászólás
jóóóóó volt, nagyon tetszett, így egy nap távlatából... tegnap Augusztin tanya környékén mászás közben a tûzõ napon nem gondoltam, hogy ezt fogom ma mondani, de jövõre megint jövök!
Megpróbálok majd egy hosszabbat is írni, csak most nincs rá lehetõségem.
Egy kritika azért, amin szerintem nem lenne nehéz változtatni: rövidtávon Bakonybél után semmi-semmi víznyerési lehetõséget nem találtunk Márkóig. És ugye ez ilyen szélsõségesen meleg idõben, árnyékmentes útvonalon eléggé földhözvágja az embert.... Na mindegy, túléltem, seggem nekem is szétment :-) de sebaj! Gyönyörû tájakon mentünk, jó társaságokra akadtunk a többi bringás és a szervezõk között. Köszi a kulacsot :-) Balázs