Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gázló Teljesítménytúra

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
698 hozzászólás a témában

#641
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Tényleg baromi frankó volt!
A seggfájdalomban koppra én is így éreztem! :-) Õõõ próbáld meg a hintõport, nekem nagyon bejött.

Írtam egy hosszabb beszámolót is a gruppetto forumra (az irányjelzõs forumon van), ha valakit érdekel + itt lesz egy csomó fotóalbum is.
Jövõre veletek ugyanitt!


nem merem bekenni hintõporral :(

a beszámoló nekem nagyon tetszik! jó lett!

itt vannak a képek: http://www.kep.tar.h...drew/50331076#2
nem lett sok, de legalább szar lett mind :D

remélem nem lesz gond belõle, hogy belinkelem gyuri62 képeit is:
http://www.kep.tar.h...ri62/50331072#2

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#642
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Tényleg baromi frankó volt!
A seggfájdalomban koppra én is így éreztem! :-) Õõõ próbáld meg a hintõport, nekem nagyon bejött.

Írtam egy hosszabb beszámolót is a gruppetto forumra (az irányjelzõs forumon van), ha valakit érdekel + itt lesz egy csomó fotóalbum is.
Jövõre veletek ugyanitt!

#643
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
nagyon jó volt! bár néhányszor azt éreztem, hogy majd meghalok. a seggem meg úgy 70 km után már nagyon nagyon fájt. alig bírtam ülni a nyeregben. itthon a beszappanozása után már csak a megtörlése volt nagyobb fájdalom...
nagyon jó emberek voltak. mindenki közvetlen volt, tök sok jó arccal beszéltem, szinte mindenki úgy beszélt velem, mintha már ezer éve ismernénk egymást. nagyon jó volt.
az utolsó 10 km-t meg az aszfalton húztuk meg, ami már felüdülés volt! szervezés király volt. útvonal szinte fejbõl ment, meg tapasztalt társ utasítása alapján :)
az elsõ ellenõrzõ ponton a rasztás hajú csaj nagyon kedves volt. tök szimpi, csak kát, hogy fiatal vagyok hozzá :( (ha van egy 18 év körüli huga értesítsetek)

a 6. ellenörzõ ponton a coffos lány azt mondta, hogy "csak a testemen keresztül" nem tudom ezt hogy értette, de nem lett volna már hozzá erõm... :D

jövõre találkozunk, ha nem jön közbe semmi! köszönöm, hogy ott lehettem!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#644
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Nagyobb kihívás lesz ez a höség mint az utobbi pár év bármely Gázló TT-je.
Sajnálom ,hogy nem küzdhetek meg az ötödik kitüzõért, frankó hátszelet , hideg sört és jó hangulatot minden résztvevõnek.
A rendezõknek sok indulót és probléma mentes szervezést kívánok.

#645
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
holnapra 15 -25°C-t kérek szépen! és egy rántott sajtot, egy sört valamint egy kis jégert a Pokol-csárdában! köszönöm. ha még eszembe jut valami, írok :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#646
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Most úgy néz ki, hogy Paul Kahlesszel megy a 130-ra, én meg Mellonékkal a 90-re.
Leutazás: 6-kor találkozunk az Osztyapenkónál, aztán ahogy Veszprémre érünk, indulunk is.
Én tuti viszek camel-t. Nagyon legyengít a meleg.
Akkor holnap a rajtnál...

#647
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég

...
3/4l kulacs elég lesz, vagy tevét is célszerû vinni?

Hol érdemes meleget kajálni?


Ennyi kulacs bõven elég.A második ellenörzõ pontig...Utánna még van talán hat , persze ennyi vízzel már nem neked:)
Szvsz tárazzá naftát , mert vannak részek ahol erõs hiány lesz tapasztalható belõle...Persze , ha nagyon bírod a jó idõt akkor nem kell folyadék ,de nálam ennyi víz a Bakonybéli tankolás után az emelkedõ második kanyarjában el szokott fogyni.

Hogy hol érdemes kajálni azt nem tudom , de mint lehetõség csak Vinye Pokol-csárda, ill Bakonybél marad.

OFF
Rohadt szombati meló:rocketman
Szabadságot a kerékpáros népnek!
ON

#648
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

... Gyertek, várnak a gázlók........klaresz

Megyünk! 130

Ha dög meleg lesz én is 7-7.15kor indulnék (és ha fölébredek).

3/4l kulacs elég lesz, vagy tevét is célszerû vinni?

Hol érdemes meleget kajálni?
a második p néma!

#649
klaresz

klaresz

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás

fene.
kimarad.


Kár, pedig már megírtam az elõnevezésed... :(

Tibee: nem igazán szeretünk cuccokat elvállalni, mivel nagy a nyüzsgés ilyenkor, és nem tudunk felelõsséget vállalni, bár a sátorba pont ezért nem jöhet be senki, csak szervezõ. Persze vannak esetek, mikor kivételt teszünk. :)

Era: Köszi!

A hétvége egyelõre minden szempontból ideálisnak ígérkezik, reméles sokan választjátok a Gázló TT-t. A HBSE csapata már lázasan készülõdik, az utolsó simításokat végezzük. A félreértések elkerülése végett írom, hogy pályajelölés nincs, hiszen ez nem verseny. Mindenki itinert és térképet kap a nevezésnél, amin az ajánlott útvonal van megjelölve. Az ellenõrzõ pontokon igazoló matricát kell szerezni. Az számít teljesítõnek, aki minden ponton megkapja a matricáját és szintidõn belül beér. A pálya néhány szakaszán felbukkanhat némi jelölés a segítség kedvéért. :)

Gyertek, várnak a gázlók........

klaresz

#650
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
fene.
kimarad.
éjjjen a család.
/festés/
mondtam, lenyomom az egészet hátipermetezõvel, 10perc, s csocsi.
most nem nagyon szeret senki.
jó tekerést.. :-L

#651
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Tök jó ez a fórum!
Köszönöm a segítségeteket! :)

#652
Tibee

Tibee

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Betársulnék társaságba akik bevállalnak egy elsõ 130-as próbázót!
Tavaly 90-en mentem de akkor elég is volt. Az idén jobb formában vagyok, és remélem ez elég lessz a 130km-hez.
Társaságban a szenvedés is jobban esik....


Szia! Én is idén indulok elõször. 130as távra megyek én is. Viszont valszinû már 7, negyed8 körül indulnék, mert el kéne érnem a vonatom hazafelé. Persze ez nem jelenti azt hogy sietnék (7körül megy a vonat).

Klaresz: van lehetõség, hogy a rajtnál otthagyjak egy hátitáskát, amig be nem érek?

#653
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ha jól sejtem, akkor mi 8kor indulunk. 2 vagy 3 vagy 5 fõs kis csapatunk. ha 5 fõs lesz akkor lesz egy lány is. de vigyázz, mert nagyon jól nyomja! :)

tavaly 130at nyomtunk 11óra alatt, nagyon lazázósan, kajálgatva stb. idén kicsit meg kell húzni...

írj privit, ha érdekel, aztán megbeszéljük, hogyan fogsz megismerni

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#654
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás
Betársulnék társaságba akik bevállalnak egy elsõ 130-as próbázót!
Tavaly 90-en mentem de akkor elég is volt. Az idén jobb formában vagyok, és remélem ez elég lessz a 130km-hez.
Társaságban a szenvedés is jobban esik....

#655
klaresz

klaresz

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás

Már rajta vagyok az ügyön, mindjárt felteszem valahova a szinttérképet! :)


Feltöltöttem a képtáramba a szinttérképet és a térképet is (Bringa/Gázló TT mappa; picit lassan jön be...). Természetesen a helyszínen is megkapja mindenki ezeket, plusz itinert is.

http://www.klaresz.cjb.hu/

#656
klaresz

klaresz

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Szia Era!
Már rajta vagyok az ügyön, mindjárt felteszem valahova a szinttérképet! :)

#657
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég

Nem találok sem térképet, sem szinttérképet. Lehet, hogy nincs is?

Térkép:http://www.happybike...ex.php?page=map
Szinttérkép:hát anno az újságban megjelent , egészen biztos voltam , hogy a HBSE a neten is publikussá teszi.
A 130-ban két igazán nagy mászás:A Kõrisre kb.6-7 km , és Bakonybél után kb.8 km , de abban a 2/3-nál van 1 km gyenge gurulás.
A kisebb mászások:Herend utáni beton 2km, ill a Királykapu elött-után elszórva néhány km.

OFF
Szabadságot a népnek!Ne dolgozz a GÁZLÓ napján!
ON

#658
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Nem találok sem térképet, sem szinttérképet. Lehet, hogy nincs is?

#659
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Tibee

A szinttérképet érdemes megnézni , ez alapján az erõt beosztani.
A folyadák utánpótlás a rendezõknek hála megoldott , viszont kaját tárazzál mert lakott településeket ritkán érint az utvonal .
A Bakonybél utáni emelkedõ nagyon húzós , fõleg , mert a legnagyobb melegben árnyék nélkül kell megmászni.Viszont utánna a betonon a fékezés tudományát lehet gyakorolni:)

OFF
Nem tudok menni mert gályázom:behead:
ON

#660
AZso.hu

AZso.hu

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok,
közeleg a Gázló TT, várunk mindenkit szeretettel!
Kedvcsinálónak ajánlom figyelmetekbe a tavalyi eseményt bemutató kisfilmet!

Jó szórakozást!