Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gázló Teljesítménytúra

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
698 hozzászólás a témában

#221
vendég_luongo_*

vendég_luongo_*
  • vendég
Ez a beszéd! A Luongo csapat ott lesz! László János bácsi még kérdéses:-))

#222
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis

Szevasztok! Remélem, hogy idén ismét ott lehetek a gázlón! Én 2008-ban nyomtam utoljára végig a 130-at. Ez a számomra új útvonal keményebb vagy ez is végig tekerhetõ? És a fontosabb pontok benne vannak?


Az új útvonal rövidebb, picit könnyebb, de a korábbi hosszútávos nehéz részek megmaradtak.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#223
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Tavaly voltam elõször a gázló TT-n és maradandó nyomott hagyott bennem,akkora élmény volt.Idei évem még kérdéses,mivel a térdem nehezen akarja felvenni a ritmust,de a Gázlón való szereplés kötelezõ!!!
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#224
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás
Szevasztok! Remélem, hogy idén ismét ott lehetek a gázlón! Én 2008-ban nyomtam utoljára végig a 130-at. Ez a számomra új útvonal keményebb vagy ez is végig tekerhetõ? És a fontosabb pontok benne vannak?

#225
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém

Biztos hogy kell esõnap?


Nem biztos, hogy kell, de célszerû. Eddig még nem volt rá szükség, bár többször is rezgett a léc.

Nyilvánvaló, hogy egy esõnapi rendezvényre kevesebben jönnek el, mint az eredetileg kitûzött idõpontra, hiszen egy nyár közepi rendezvényre tervezni kell, és az esõnap már könnyen meglehet, hogy Dubrovnikban éri az embert. Ugyanakkor még mindig többen jönnek el esõnapon, mint az esõmosta eredeti napon.

Az esõnap egy kényszermegoldás, és a rendkívüliséggel együtt jár az is, hogy bizonyos szempontok nem vehetõk figyelembe. Ilyen például az eredeti idõpontra lefoglalt szállások problémája.

Emlékeztetem a nem emlékezõket, hogy a legelsõ hivatalos rendezés 1997-ben volt, eredményeket viszont csak 1998 óta tartunk nyilván. Ennek az oka az esõnap meg nem hirdetése. Az 1997. évi nyár katasztrofális volt biciklizés szempontjából: bár volt szép idõ is, de péntek délutánonként óramû pontossággal megérkezett a front, és a hétvégéket csak sakkozással lehetett tölteni. Veszprémben (és a Bakonyban) akkor csupán csak két napos hétvége volt: a június 21-22, és az eláztatott Gázlót követõ hétvége. Hát ezért célszerû esõnapot is hirdetni.
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#226
iMagination

iMagination

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Biztos hogy kell esõnap? Én pl. szállást foglalok, de az esõnappal nem tudok mit kezdeni.

#227
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém

október már rég elmúlt


Jó, hát most ehhez nem sikerült tartanom magamat. De jövõre könnyen meglehet, hogy úgy lesz.
2011. július 23. szombat. Esõnap rá 1 héttel.
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#228
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör

Idéntõl vissza fogok térni a HB elõtti gyakorlatomhoz, hogy már októberben meghirdetem a következõ Gázlót, aztán aki bújt, aki nem...


ez egy idézet tavalyról ... október már rég elmúlt ... lesz idén gázló? és ha igen mikor? :)
Mert tekerni jó!

#229
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Megnéztem térképen ! ( Vinye maratonon piros jelzésen fel , kék jelzésen le tekernek a Kõris-hegyen. )

A piros jelzésen lefelé rövidebb az út a Hódos-érhez . Az nem tetszik ???


A piros nem jó, mert az nem lejt folyamatosan, van benne egy kis hegy és az út sem jó lefelé, mert több helyen mély keréknyomok vannak benne. Szóval felfelé még elmegy, de lejtõként nem szeretem.


A sebesség mindent megold.

 


#230
Mukunda

Mukunda

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás

Igazából semmi különös nincs benne. Gyors, kevés fék kell, lehet száguldani, kanyarogni ezerrel és nincs benne semmi szivatás. Ezért szeretem. :)


Megnéztem térképen ! ( Vinye maratonon piros jelzésen fel , kék jelzésen le tekernek a Kõris-hegyen. )

A piros jelzésen lefelé rövidebb az út a Hódos-érhez . Az nem tetszik ???

#231
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Igazából semmi különös nincs benne. Gyors, kevés fék kell, lehet száguldani, kanyarogni ezerrel és nincs benne semmi szivatás. Ezért szeretem. :)


A sebesség mindent megold.

 


#232
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
kék az smafu:D legalábbis a Slayer megeszi:)
(amúgy _nagyon_ kapaszkodok ott a kormányba. egyébkéntpedig élmény)

#233
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
annyit emlegetitek azt a kéket, eccer meg kell néznem ha lesz montim
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#234
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

A kedvenc hegységem a Bükk és a két ottani versenyt (Szilvásvárad és a Bükk maraton) szeretem a legjobban, nagy hegyek, széles esõben is járható utak. A kedvenc hegyem pedig a Kõris, azonbelül is a kedvenc emelkedõm a Rézbükki, a kedvenc lejtõ meg a kék jelzés.


a kék?:o:P mész elõl?:)

#235
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
a Gázló oldalon az eredmények nem egészen pontosak.Voltak olyanok,akik a Kõrist kihagyták,mégsem úgy szerepelnek a kiírásban.Persze ez nem verseny,tehát nem sokat számít.

#236
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Tavaly te is jól nyomtad 4:44 ! :)

Melyik a kedvenc hegyed (pálya) ? Bakony ,Pilis ,Bükk... ???


Az a 4:44 igazából a Bence és a Géza ideje. A Hajag tetején már 5 percet vártam. Meg voltak rövid eltévedéseink plusz egy kis sár is volt tavaly. Idénre még erõsebb lettem. Valahol az Atesz ideje körül tudtam volna menni. Szerettem volna indulni nagyon, imádkoztam is, hogy esõnap legyen belõle, de jött be. Majd jövõre (ha nem ütközik semmivel) visszaveszem a pályacsúcsot. :)

A kedvenc hegységem a Bükk és a két ottani versenyt (Szilvásvárad és a Bükk maraton) szeretem a legjobban, nagy hegyek, széles esõben is járható utak. A kedvenc hegyem pedig a Kõris, azonbelül is a kedvenc emelkedõm a Rézbükki, a kedvenc lejtõ meg a kék jelzés.


A sebesség mindent megold.

 


#237
Mukunda

Mukunda

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás

Nagyon gyors a pálya ezért kicsik a különbségek. Kb 3:50-4:00 között menne.


Tavaly te is jól nyomtad 4:44 ! :)

Melyik a kedvenc hegyed (pálya) ? Bakony ,Pilis ,Bükk... ???

#238
Szt Amás

Szt Amás

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

Ott simán fel lehet menni.


Hiszek neked... asszem megvan jövõre az edzéscél. :)

#239
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Pl: Buruczki Szilárd kb mennyi idõ alatt nyomná le a Gázlót ???


Nagyon gyors a pálya ezért kicsik a különbségek. Kb 3:50-4:00 között menne.


A sebesség mindent megold.

 


#240
Mukunda

Mukunda

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás

Atesz... Eljött a gázlóra és edzett egy jót az idei Iron Man-re... Ment egy 4:24-et és jól érezte magát... Nem rossz idõ egy outistól ugye?


Pl: Buruczki Szilárd kb mennyi idõ alatt nyomná le a Gázlót ???