Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gázló Teljesítménytúra

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
698 hozzászólás a témában

#201
Testrace

Testrace

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Szevasztok.
Mi is megyünk a gázlóra, eddig ketten vagyunk egy autóra.
Még két személyre és két cangára van kapacitás.
Budapest Csepelrõl indulunk, ha valakit érdekel jelezze.
A 70-es 80-as stucni hányas kormányra kell, ha jól emlékszem 27.8-as átméröjü kormányhoz van
de estére megmondom a tutit.
Azt tudja valaki ,hogy valóban esik-e a Bakonyban ahogyan a köpönyeg állítja?

#202
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
...és legalább a gázlókban is lesz víz rendesen :)

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#203
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
Hmm, ez eddig tényleg nem néz ki túl biztatóan koponyeg.hu... De legalább nem lesz por. :D
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#204
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
egy adag jóidõ rendel!
(meg egy 70es, vagy 80as stucni kölcsönbe:))

#205
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Továbbra is van egy kiadó hely az autómban a Gázlóra.Egy ember és a bringája részére.
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#206
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém
Évek óta ki van jelölve, 2010-ben egy újítással még ezen is javítottunk. Egy beszámoló szerint "az útvonaljelölés most volt messze a legjobb. Mindenféle itiner és térkép nélkül is teljesíthetõ". A beszámoló éppenséggel csúnya tévedést is tartalmaz, de a fenti megállapítás nagyjából fedi a valóságot.
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#207
Szt Amás

Szt Amás

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Korábban a kiírásban a "tájékozódás" szó is szerepelt, de az utóbbi években már mindenféle nyilacskák voltak a földön. Hogy idén lesz-e az passz. Mindenesetre a bikemap.net-en találsz gps-t, de a rajtnál osztott itiner is elég pontos.

#208
Pátkai Roland

Pátkai Roland

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Sziasztok!

A gázló tt-n kiszokták jelõlni az útvonalat?

#209
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

A tetejérõl visszanézve már én is szeretem. :P

kela: Persze, ha a '08-as erõnlétemmel túléltem, akkor idén nagyobb gond nélkül menni fog. :) Jössz?


Még meglátom, az egyetem mellett nagyon eltunyultam, és most próbálom összekapni magam:)
Amúgy jó lenne menni, mert nagyon hangulatos, a Kõrisre fel az a kedvenc útvonalam.

#210
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

Hajagot nem piszkálni. :) Fölfelé az egyik kedvenc hegyem.


A tetejérõl visszanézve már én is szeretem. :P

kela: Persze, ha a '08-as erõnlétemmel túléltem, akkor idén nagyobb gond nélkül menni fog. :) Jössz?
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#211
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Naná. ;) Csak most már tudom is, mit jelent, nem úgy, mint elsõ alkalommal, amikor még csodálkoztam, hogy a Hajag elõtti pontnál a ház árnyékában megpihenõ emberek miért keltek útra mind egy igen hosszú sóhajjal. :D


Fel lehet szépen pörgetni oda:)

A nagytányért meg meghagyod az elitrészereknek:P

#212
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Hajagot nem piszkálni. :) Fölfelé az egyik kedvenc hegyem.


A sebesség mindent megold.

 


#213
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

Benne van, mert az kell oda. :)


Naná. ;) Csak most már tudom is, mit jelent, nem úgy, mint elsõ alkalommal, amikor még csodálkoztam, hogy a Hajag elõtti pontnál a ház árnyékában megpihenõ emberek miért keltek útra mind egy igen hosszú sóhajjal. :D
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#214
Szt Amás

Szt Amás

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

A Hajag megmászása, lehetõleg a legdurvábban tûzõ napsütésben továbbra is az élmény része vagy már nincs benne az útvonalban? 2008-ban voltam a 90 km-esen, ezért ezt az "új" útvonalat nem ismerem, sajnos térkép alapján sem igen tudom beazonosítani...


Benne van, mert az kell oda. :)

#215
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
A Hajag megmászása, lehetõleg a legdurvábban tûzõ napsütésben továbbra is az élmény része vagy már nincs benne az útvonalban? 2008-ban voltam a 90 km-esen, ezért ezt az "új" útvonalat nem ismerem, sajnos térkép alapján sem igen tudom beazonosítani...

Azt kicsit sajnálom, hogy teljesen kikövezték a gázlókat, de nem bringás turisták szemszögébõl nézve persze ez valahol érthetõ.
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#216
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Ha minden igaz,nálam lesz 1 szabad hely
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#217
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Sziasztok a túra napján fuvart keresnék barátnõmnek Görögdinnyének Budapestrõl.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#218
RedEagle

RedEagle

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás
Nem voltam mostanában a Cuha-völgyben, de múltkor láttam egy munkagépet feljönni. Ezek szerint kijavították a tavalyi károkat. A murva július végére talán már beül rendesen, viszont Bakony marcin lehet majd erõlködni.
Olyan hegyre mentem, aminek nem volt teteje csak vége. Úgy hívták szél.

#219
Szt Amás

Szt Amás

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

Ezzel meg is szûnt a gázlók közötti különbség és a technikázás lehetõsége: az összes gázló egyformán sekély, és teljesen mindegy, hol megy át rajtuk az ember.


A tavalyi emlékeim alapján csak egy átkelés volt gázos (már ha az autóval való átjutást is figyelembe veszem). Kár értük...

#220
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém
Ma végigcsapattam a gázlókon. Helyreállították az egész völgyet, a gázlókat újra megépítették. Ezzel meg is szûnt a gázlók közötti különbség és a technikázás lehetõsége: az összes gázló egyformán sekély, és teljesen mindegy, hol megy át rajtuk az ember. Nem tetszett viszont, hogy az út teljes hosszában új murvát kapott, nem a legjobb minõségbõl, és komolyan erõlködnöm kellett rajta, pedig föntrõl lefele (Gázló-menetiránnyal szembe) mentem.
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."