Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szilvásvárad maraton 2006. május 28.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
386 hozzászólás a témában

#41
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hékás, te léptél meg elõttem az utolsó lejtõn? (én lenni 16.) A célban kezdett derengeni, hogy Te voltál az, mivel pont beszéltük, a Katonasíroknál, hogy mi legalább tudunk váltani a zárt bowdenrendszer miatt! :D Sejtettem, mert a neved ismerõs volt az eredménylistán...;) Szóval szervusz! :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#42
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
15. a 77km-en a felnõtt ffi kategóriában.

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#43
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Csóró diák vagyok, csak CR18-ra és ilyen ratyi fékpofákra tellik:) AMúgy nekem is gyakran elõfordult, hogy nem volt kielégítõ a fékhatás;)
Hanyadik lettél?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#44
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Érdekes mód az én fékgumijaim nem fogytak el, sõt, szinte nem is koptak 77km-en. Éljen a kerámiás felni+kerámiás fékpofa kombó!!! Jó néha nem volt kielégítõ a fékhatás, de olyan nem volt, hogy ne fogjanak semmit. Kitalálták ezt anno nagyon a mavicnál.

:love: I Love Kolim!!!!!!!


Tüzes Paripám


#45
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Nah ez a Shimano Altus pofám 77 km után... A felnit jobb ha nem látjátok, bár ahogy szikrázott, az nem volt semmi:)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#46
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Na ja! Csak ahol a kerékvájatok olyan mélyek voltak az agyagos talajban, hogy a pedál leért tekerés közben (márpedig ezen a szakaszon még lefelé is erõbõl kellett tekerni), ott nehéz volt suhanni. Vagy ezen a szakaszon csak én jártam? :o)

Lehet, hogy csak te jártál ott, de szerintem csak rossz nyomvonalat választottál, a vizet kellett mindenhol keresni. :)


A sebesség mindent megold.

 


#47
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás
Hát közép távopn volt olyan, ahol tekerni kellett lefelé ;). Szentségeltem is magamban :D

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#48
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Lefelé nem emlékszem tolós részre, csak egy egyenes volt, ahol mindenki elvágódott, de az is egyenes volt, na meg a stadion elõtt, de mind megoldható volt a bringán.
Nemsoká rakok fel képet az elsõ fékpofámról, arról aztán mehet a diskurzus:)

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#49
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
100bela: Lehet,hogy csak Te jártál olyan helyeken.
;-)
Én a rövid távon nem emlékszem olyanra,hogy lefelé erõbõl kellett volna tekerni.
vagy én nem is Szilváson voltam?
:-)
Egek.....!!!
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#50
100bela

100bela

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás

Lefelé tolni???Nem vagyok egy kamikáze,de a lefeléken suhantam nagyon,az utolsó tetszett a legjobban,a sinek elötti, ahol olyan sok nézö volt.


Na ja! Csak ahol a kerékvájatok olyan mélyek voltak az agyagos talajban, hogy a pedál leért tekerés közben (márpedig ezen a szakaszon még lefelé is erõbõl kellett tekerni), ott nehéz volt suhanni. Vagy ezen a szakaszon csak én jártam? :o)

#51
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

Én emlékszem olyan szakaszra is, ahol lefelé is tolni kellett a dagonyában :o)

Lefelé tolni???Nem vagyok egy kamikáze,de a lefeléken suhantam nagyon,az utolsó tetszett a legjobban,a sinek elötti, ahol olyan sok nézö volt.Ja most néztem a fékeket,cserés az elsö-hátsó.A hátsó majdnem 0-kilométeres volt a verseny elött,de az egyik pofa hátul fémig kopott.Van hozzá több fajta és itt van akciósan (ha van még) : www.bikediscount.hu 25000-t ir a fékre,de ha jól emlékszem 20500-ért hozták le nekem. Szeretnék venni kesztyüt,meg XTR-felsöt.Kezdenek szétmenni már sajnos.Ha tudtok valami jó cimet ahol le is postázzák azt megköszönném.

#52
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Amikor 70-nél pofát cseréltem a v-fékbe én is elgondolkodtam a tárcsaféken.

#53
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Módosítok: nem 80%-os volt a pofa, hanem 50-60% és errõl kopott 20%-ra.
Így már nem is olyan rossz. BB7 origi. És nem annyira drága V-fékrõl erre váltani, mint hidraulikusra. (NEM FLAME!!!)

#54
100bela

100bela

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás

felfelé kell száguldani, és akkor lefelé tolhatod is, akkor is gyorsabb leszel...


Én emlékszem olyan szakaszra is, ahol lefelé is tolni kellett a dagonyában :o)

#55
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ott a pont. ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#56
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

ezaz!
nem csak a bringára kell költeni meg mindenféle táplálékkiegészitõvel tömni magunkat hanem technikára is kéne gyúrni. Siralmas ahogy egy két delikvens lefelé "száguldott"


felfelé kell száguldani, és akkor lefelé tolhatod is, akkor is gyorsabb leszel...

#57
100bela

100bela

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás

HA az ár is szempont,akkor ajánlom a Shimano 525 Deoret,tökéletesen müködtek a sárban is.Amint a tárcsák tiszták lettek (egy pillanat) azonnal haraptak akár két újjal húzva is. 20500 most akcióba.


Köszi!
És hol kerül ennyibe??? :o)

#58
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás

pc99-es lanc 86 km hayes kemeny fekbetet xc-9es hez detto 86km...ennyit tudnak sarban...leiras: 500km a bekopasi ido:)

Na akkor én még jól jártam, mert az ebc betétek 380 km-t bírtak.

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#59
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Csak azt akartam ezzel mondni, hogy örülök hogy nem nyúlták le az emberek. Végülis egymás között voltunk.


Meg hát kinek kellene egy saras, izzadt bukó? :D Még ha Giro E2 lenne...;) (csak viccelek)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#60
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás

Ma kárfelmérés a verseny utáni állapotokról (kukázás):
- 4 db vadonat új zöld EBC fékbetét
- 1 db vadonat új alsó váltógörgõ /SRAM X9/ + végleg talonba tettem a görbült kanalak miatt az egész váltót, és helyére megy fel a középkanalas 2006-s X9
- a féktárcsákat és a nagytányért világosban, tisztítás után meg kell majd vizitálnom, de így elsõre úgy tûnik, hogy nincs bajuk
- láncot (új XT) szombaton megnézzük célszerszámmal Salánál, mert lehet annak is sok volt a kiképzés

Ez érdekes.
Nekem is új zöld ebc betétek, az elsõk kuka, a hátsókat még nem tudom, ma nézem meg.
Sram 9-es hátsó váltó, nekem is az alsó szarakodott verseny után. Beállt, nem lehetett forgatni. Szétszedtem, beolajoztam, kis erõlködés után most rendben mûködik.
A tárcsák rendben vannak.

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti