Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szilvásvárad maraton 2006. május 28.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
386 hozzászólás a témában

#381
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Szombaton középtávos pályabejárást rögtönöztünk párommal. Pörgõs egy verseny lesz. :)

#382
csalloa

csalloa

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Nem jeleznek vissza. De ha info@szilvasvaradmaraton.hu -ra dobsz egy mailt, akkor megmondják,hogy rendben van e.
Tegnap kinnt voltam Buda maratonon szurkolni...hááát le a kalappal mindenki elött aki bevállalta. Remélem itt azért jobb idõjárást/utakat fogunk ki. Ez lesz életem elsõ maratonja, jó volna legalább szintidõn belül beérni. :)
Jövõ,vagy azutáni hétvégén elmegyünk pályát bejárni nyugiban túrista tempóval. Ha marad még hely a kocsiban ill. a csomagtartón és fix az idõpont akkor majd írok itt, hátha van aki csatlakozna.

#383
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
na nekem szilváson lesz az idénnyitóm. kboy: elvileg van egy elõnevezettek lista, de általában ha a pénzt küldöd meg a nevezést feladod, akkor rendben van. de ha aggódsz emiatt, írj nekik egy pár soros emailt, hogy megkapták e a nevezésedet.

#384
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás
Sziasztok !

Egy kérdés :vissza szokták igazolni a nevezéseket valamilyen formában emil stb..?

#385
csalloa

csalloa

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Éppen ma délután hiányoltam már ezt a topikot! :)

#386
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Írok egy listát hogy lássuk hányan vagyunk, hátha találunk egy házat ahol mind elférünk.

1 Mráz
2 Zénó Hölcsög
3 Kahlesz
4 Nati
5 Szammer
7 Orsi+_Alex_

(Mi lehet hogy négyen megyünk végülis, ez most hétvégén eldõl.)

Ha valaki tálál megfelelõ szállást légyszi írja ide!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#387
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Idézet:
Eredeti szerzõ _Alex_
Idézet:
Eredeti szerzõ skiri
Szia!

Sajna nem sikerült akkora házat találni ahol mind elférnénk, de elküldöm a számokat, ahol még van hely.

Hócza vendégház:
nekem azt mondta, csak két éjszakára adja, másnak meg azt hogy egyre is, de egyben 37000-ért a 15 szamélyes házat, illetve van egy 4 személyes házikója 2500+IFA-ért
36/355-246

Aranyszarvas vendégház:
itt is van sok hely, 15 körül asszem, de 40e egyben, vagy 3000 fejenként
36/355-295 30/955-8533

Helga vendégház: itt is van sok hely, de valami nem stimmelt vele, csak nem írtam fel mi
30/639-4048

Varó Tibor:3 db 4 ágyas szoba, de kevesebb embernek is kiad egy szobát, 2200 pénz, de nálunk meg sok a pár, aki külön szobát akar...
70/517-6227

névtelen, úgy kaptam másik vendégháztól a számot
3 db 3 ágyas, de csak 1 fürdõ, viszont 1800 pénz
30/336-9477: fickó, aki azt hiszem tud másik számokat, ha ez nem jó

Ha valahol azt mondják, hogy már érdeklõdtek tegnap vagy tegnap elõtt kb 10 fõre, akkor az én voltam és már tárgytalan

ha ezek nem jók akkor travelport.hu, belfoldiutazas.hu, vagy www.advisor.hu/kiadvany.pdf, google :)

Ezt a levelet megkapja: Khalesz, Lensver, Szammer, Alex. Beszéljétek meg :)

Skiri



Sziasztok!

Skiri levelére reagálva:
Mi ketten mennénk, nézzünk egy házat ahol mindnyájan elférünk? Ti hányan jöttök összesen?


Idézet:
Eredeti szerzõ Kahlesz
Hi! Akik jönnek: Mráz, Zénó Hölcsög, Kahlesz, Nati, Szammer. Lehet, hogy utóbbi két emberke már szervez valamit, és az is lehet-ez holnap kiderül, hogy tudok e valami über szállást keresni. Sajna csak hétfõn tudok biztosat mondani, hogy hányunk van fedél nélkül, de mindenféleképpen jelzek.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_